www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Szanse na przedłużenie renty. Ocencie. (Strona 2) (41912 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-12 09:44
PRZENIEŚ SIĘ DO SWOJEGO WĄTKU NIE ŚMIEĆ!!!!!
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-13 19:37
Co to znaczy nie śmieć wsiurze bez wychowania?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-14 09:08
I KTO TO MOWI????????????
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2010-03-14 09:22
Kamyk zapomniał dziecięcą zgadywankę "KTO SIĘ PRZEZYWA ,TAK SIĘ NAZYWA"!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-12 20:55
prawdziwe oi piękne słowa
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-13 15:41
MALTABAR,BARBARZE M. PODOBAŁO SIE COS CO TY NAPISAŁAS! TO IDZIE KU LEPSZEMU-CHYBA!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-13 15:58
NIE UWIERZĘ ,JAK NIE ZOBACZĘ ONA CHYBA NIE ZROZUMIAŁA
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-13 16:20
:-))))))))
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-13 17:01
Albo odpowiedziała Kamykowi.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-13 19:28
siwuś błyskotliwy masz umysł gratuluje :-)
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-13 19:38
?????????????????????/
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-13 20:56
:-)
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2010-03-15 13:11
A tak na marginesie tej całej swady
miał   to być dział o artykułach zrobiono zlewnię  wolę nie pisać czego...
Co na to administracja forum..???
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2010-03-14 18:18
Eligiusz.
Ja jestem z wyznania Żydem i nie lubię takich "przygadanek" jak Siwek tu napisał:

>Ale fajnie-pojawił się Żyd i już są kłótnie.Figę mnie to obchodzi,ale tematów wątków moglibyście się trzymać.:-p


Lecz, patrząc na ten wątek, to chyba dotyczył tego:

>Autor stopzusowi Dodany 2010-03-06 18:45 Witajcie, czytam to forum od kilku godzin i generalnie przerażenie mnie ogarnia. Mam 33 lata, za kilka dni mam komisję, ponieważ skończył mi się okres, na który przyznana została poprzednia. Częściowo niezdolny do pracy jestem już od czterech lat, to będzie moja trzecia komisja w sumie w ZUS-ie (dodatkowo mam stopień umiarkowany w komisji miejskiej). Od 24 lat choruję na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów), a jak wiadomo przy tej chorobie może być już tylko gorzej. Oczekuję też na operację endoprotezy stawu biodrowego; ma się odbyć w tym roku. Pracuję, a z wywiadu zawodowego wynika, że mam jedynie wykształcenie średnie (LO). Jak myślicie? Jak podejdzie do tego orzecznik? Loteria czy są jakieś podstawy do przedłużenia tej renty o kolejny okres? Pozdrawiam.>



Popieram w tym wątku tych użytkowników którzy chcą utrzymać powyższy temat a nie klikać o sprawach związanych z religią. Jednak uważam, że całą tą burzę wywołała szanowna Maltabar dając uwagę Kamykowi, który choć w prawdzie wspomniał o Bogu, rzetelnie starał się trzymać w temacie  autorstwa - Stopzusowi.
Związku z powyższym uważam, iż wszyscy tu w tym wątku nie są bez winy temu bałaganowi.
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2010-03-14 09:50
Napewno są...walcz i  nigdy się nie poddawaj...i mnie przerażenie ogarnęło gdy uczciwie pracując na emeryturze (mając 35lat pracy)usłyszałam że nie mam szans na jej przeliczenie(a niestety nie mam wyższego wskaźnika niż poprzednio wyliczony, bo nikt nie chce dać za wiele pieniędzy osobie niezbyt sprawnej) i jestem rocznik 1949 -a znana mi Osoba ( totalny obibok ,która w swej karierze zawodowej przepracowała może 3 a moze 5 lat chwali się emeryturą ok 500 zł czyli niewiele mniejszą od Waszych rent, a wyliczoną po nowemu, wg nowej wspaniałej ustawy.To jest ta sprawiedliwość dziejowa, i "dobre chęci" naszych wspaniałych polityków...więc prawdą jest starodawne przysłowie co brukowane jest  Ich "dobrymi chęciami"...i napisz tu co Ci udało się osiągnąć...pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor mirek.bak Dodany 2010-03-30 18:38
Kolego,mam ten sam dylemat od 15 lat(liczę sobie 58),też jestem umiarkowanie po...any i niestety, muszę skłonić się ku tym, którzy kierują Cię w stronę Opatrzności.J.P II i jego poprzednicy nie dokonali tylu cudów co ZUS. Przy czym chamstwo i kryteria moralne Orzeczników przerażają!  Powodzenia,choć po dacie sądzę, że już wiesz. (ja jestem tu nowy- piszę do osoby,która boi się,że nie dostanie renty)
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-31 08:46
mirek.bak - nie chodzi o to czy tu jeteś stary czy nowy. Odpowiedz o co Tobie chodzi , jakie chamstwo i kryteria moralne Orzeczników przerażają? Posługujesz się retorąka znaną  tutaj  na forum . Po prostu " żenisz bałach abarot". Nie rób tego. Każdy człowiek i ten piszący ten post Kamykiem tutaj zwany i zboczeńcem równiez który śmieci , też się myli. Renty się nie wygrywa i " boi się że nie dostanie."  To nie totolotek, albo jetsem chory albo udaje że nie dokońca wiem kim jestem.Rozumiesz badania a podstawa to opinie lekarskie z badań.Jeśli nie jestem chory tak ja mi się wydaje,  to takie otrzymuję orzeczenie. Są zawsze dwie strony na komisji tak jak w sądach bo  w więzieniach siedzą najczęśćiej " za niewinność." Wielki bek jak usłyszą pierwszy zgrzyt klucza w celi. Pozdero  od Kamyka!
Nadrzędny - Autor mirek.bak Dodany 2010-03-31 15:32
Kamyku drogi !1. Przychodzę do Orzecznika (bo nie wiem,czy wiesz:komisji nie ma już od ok.10 lat) w firmie,która bierze ode mnie ok 45% dochodów przez całe życie zawodowe,czy tego chcę,czy nie i mówię Dzień dobry a słyszę od damy lat ok35 : siada tu i mówi,gdy ja będę pytać.Po wywiadzie mówi:wyjść i czekać na korytarzu ! Ponieważ mam jakieś tam wykształcenie i siwe włosy,nie jestem pozbawiony praw obywatelskich to takie zachowanie nazywam CHAMSTWEM właśnie. 2.Zadaniem Orzecznika nie jest stwierdzenie czy ktoś jest chory tylko czy jest w stanie pracować,choćby nawet po ew. przekwalifikowaniu.Zdaniem wielu lekarzy takie orzekanie kłóci się z przysięgą,którą składali wchodząc do zawodu. Stąd wątpliwość co do moralnej strony lekarzy orzeczników.      Pozdrowienia serdeczne załączam i zgadzam się ,że lepiej ważyć słowa (ostrożniej z epitetami typu zboczeniec itp.)
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-04-01 09:43
Witaj mirek.bak .
Sorka , to było z mojej strony " przejęzyczenie się " z tą komisją, moja wina i telefonu który brzęczał  z Kanady. Oczywiście odwołujemy się do komisji co ja nigdy tego nie robiłem. Za rok jadę ponownie do ZUSu do orzecznika jeśli będę żyć. Nie spotkałem się z tego typu wyrażeniami nigdy podczas badań lekarskich -  " niech siada, niech słucha, nic nie gada" i czeka dalej" . Oczywiście to świadczy o poziomie tej urzędniczki a może  "użędnicki " po zaocznym licencjacie.
Trzymaj się ! Na dzisiejszy  dzień 1 kwietnia to myśl następująca jeśli jesteś wierzący w Pana - "Nie ma większego zadośćuczynienia za zmazanie grzechów niż siebie całkowicie ofiarować we Mszy św. wraz z ofiarą Ciała  Chrystusowego" Tomasz Kempis.
Nadrzędny - Autor marcelineczka Dodany 2010-04-03 21:42
Orzecznik ZUS to farsa. Bierze pobory od Prezesa ZUS i niby ma być bezstronny. W konstytucji jest opisane dlaczego to nie jest ok. Same orzeczenia Orzeczników są karygodne. Ewidentnie naruszają elementarne obowiązki ustawowo wymagane od orzeczeń. Wesołych Świąt Zmartwychwstania życzę forumowiczom. Osobiście mam zamiar wykazać w Sądzie Najwyższym a jak nie pomoże to w miedzynarodowych, niekonstytucyjność ustanowienia Orzeczników ZUS.
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-04-07 07:11
Brak logiki w tym rozumowaniu.  Oczywiście, każdy  może " mieć  zamiar wykazać niekonstytucyjność ustanowienia Orzeczników ZUS". Powodzenia w Sądzie Najwyższym.Pozdero od Kamyka !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Szanse na przedłużenie renty. Ocencie. (Strona 2) (41912 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill