www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Grecja? (9520 - wyświetleń)
- Autor grabek1 Dodany 2010-03-18 12:57
Poruszam się na wózku. Myślę o ewentualnym wyjeździe do Gracji (na którąś z greckich wysp) i dlatego chcę spytać czy ma ktoś może doświadczenie z wyjazdem w tym kierunku, którą z tych wysp by polecił (chodzi zwłaszcza ukształtowanie terenu, żeby było w miarę płasko i nie pod górę) i czy na ten wyjazd jest sens i możliwość zabrania wózka elektrycznego? Może jakaś konkretna nazwa hotelu, miasta? Nie będę korzystał z plaży i piasku, zależy mi więc by zobaczyć coś więcej niż tylko hotel i parking.
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2010-03-18 15:50
polecam Malta - piekny i ciekawy kraj.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-18 17:21
Piękny,ale pytanie było o Grecję
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2010-03-18 19:18
nie bylem w Grecji, a Tunezja lub egipit jest fajne dla wozkowiczow?
Nadrzędny - Autor marcinn18 Dodany 2012-12-19 20:23
Witam

Byłem w Grecji dwa razy ale to było w 2003 i 2004 a było to nie na wyspie bo nie polecali mi koledzy wyspy tylko było to na Riwiera Olimpijska ale za drugim razem powiedziałem jedno więcej nie podaję dlaczego ceny poszły tak w górę a to co się dzieje z Biurami a żeby sprawdzić hotel  to najlepiej wejść na stronę www.wakacje.pl ale z niektórymi się komentarzami nie zgadzam oprócz Grecji byłem w Turcji , Malta , Bułgaria, Tunezja , jeśli miał bym wybierać gdzie najlepiej jechać to z tych 5 państw 3 odpadają a są to Grecja , Turcja upał nie do wytrzymania jak na pustyni nawet na początku czerwca , i Malta zero plaży ulica morze i kocyk możesz rozłożyć na skałach bo nawet piasku nie ma a w wodzie trzeba uważać bo tak gdzie są skały i kamienie to jest pełno jeżozwierzów od teraz wyprzedzam tylko do Tunezji bo tanio np skóry, porcelana , perfumy , przyprawy   tylko co bym porówna co się zmieniło w tym państwie to że karaną to mało powiedziane portfel najlepiej nosić na szyj a nie w torebce lub kiszeni a na targu trzeba uważać jeśli się zapytasz o cenę to już cię nie puści ale ja mam już na nich sposób najlepiej pochodzić po sklepach popatrzyć jakie ceny i dopiero jechać na targ a najlepiej mi smakują tam owoce w razie pytań mój e-mila marinn81@vp.pl .
Nadrzędny - Autor Firma_Leader Dodany 2012-12-19 21:10
Wybrałbym się do Grecji, na razie z ciepłych krajów byłem tylko w Turcji (Riwiera) i jestem b. zadowolony. Z greckich wysp najpopularniejszy jest Rodos. Być może wycieczkę tam najlepiej wykupić w Grecos Holiday, jak nazwa wskazuje być może specjalizują się w tym kierunku ?
Nadrzędny - Autor marysiak47 Dodany 2013-04-21 11:17
Nazwa to tylko nazwa, chyba każde biuro podróży sprzedaje pobyty na Rodos. Co więcej, większość z nich to przecież nie organizatorzy, tylko agenci. Spokojnie możesz kupić wycieczkę gdziekolwiek, zorganizowana będzie tak samo dobrze. :-)
Nadrzędny Autor orszulka Dodany 2013-05-16 10:39
Zgadzam się. Najlepiej decydować się na wczasy last minute (np w Grecja last minute tygodniowe wczasy z dwoma posiłkami to koszt około 1200 pln). Po podsumowaniu okazuje się że wychodzi taniej niż wczasy w PL.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Grecja? (9520 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill