www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / w potrzebie serca (2221 - wyświetleń)
- Autor kingulla Dodany 2010-04-26 18:34
witam serdecznie. Jestem mama dziecka w znacznym stopniu uposledzonego,ja zawodowo nie pracuje gdyz sama wychowuje syna i trudno jest pogodzic jedno z drugim natomiast mam dorywcza prace,ale rzecz w tym iz czuje sie samotna i szukam pana ,ktory rozumie problem zwiazany z dziecmi spec troski a najlepiej jakby mial w tym zakresie doswiadczenie ;i  ktory wspieral mnie i wnosil w nasze zycie nowe pozytywne wrazenia. Ja ze wzgledu na poswiecenie kazdej chwili dziecku nie mam praktycznie swojego osobistego zycia ale chcialabym to zmienic,zeby miec z kim wyjsc,porozmawiac,pospacerowac,posmiac sie gdyz mam spore poczucie humoru i jestem optymistka itd. A bywa tak ze rezygnuje z imprez w rodzinie typu-wesela bo nie mam z kim isc. Wlasnie niedlugo moj chrzesnik sie bedzie zenil i totalny mam dylemat ??????? [mam 35lat]     POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Nadrzędny - Autor kingulla Dodany 2010-04-26 19:04
o Boże ! tak liczylam ze ktos sie odezwie !
Nadrzędny Autor kingulla Dodany 2010-04-26 19:06
moze to nie to miejsce na takie wyznania....ale czekam na jakis oddzew
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / w potrzebie serca (2221 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill