www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / parkowanie na miejscach inwalidzkich (4896 - wyświetleń)
- Autor qqryq Dodany 2006-12-07 12:54
Witam, nie jestem inwalidą i na forum zalogowałem sie tylko dla tego postu. Strasznie denerwują mnie samochody na miejscach do parkowania dla inwalidów, wspieram was duchem z walką z tymi ludzmi, ale ostatnio pomyslalem sobie o czymś innym.
Jest, moim zdaniem, matoda na takie samochody. Oczywiscie nie mowie tu o np najnowszym mercedesie w srodku młodziencu ubranym w charakterystyczny stroj sportowy ale samochod posiada identyfikator inwalidy.
Mowie tu o samochodach ktore identyfikatorow nie posiadają.
Moja propozycja jest mianowicie taka:
proponuje wydrukowac emblematy z logiem akcji, na zwyklym samoprzylepnym papierze, i naklejac je na przedniej szybie takich samochodów. format oczywiscie do ustalenia, im wiekszy, tym kara jest cięższa, ponieważ kierowca musi to pozniej wyczyscic. Nie mysle tu o formacie A4, ale format wiztowki mysle ze spokojnie wystarczy.
Przemyślcie to bo mysle ze pomysl jest do przemyslenia. Pozdrawiam Wszystkich i powodzenia w akcji edukacyjnej.
Adam
Nadrzędny - Autor mundek Dodany 2006-12-22 16:34
Wiesz co. Aby takich, jak Ty było więcej. Pomysł świetny, Powinieneś dostać NOBLA zwłaszcza, że jesteś osobą zdrową. Jestem niepełnosprawny i faktycznie krew mnie zalewa jak podjeżdżam pod MARKET, nie mam gdzie stanąć a tu kupa zdrowych byków stoi na zarezerwowanych miejscach. Pomysła kupuję. Boję się tylko, że na papier samoprzylepny majątek stracę.
Nadrzędny - Autor qqryq Dodany 2007-05-25 12:33
Witam ponownie, no i okazalo sie ze w dzisiejszej gazecie METRO na Warszawe pojawil si eartykul o zaklejaniu szyb - wychowanie przez zaklejanie
http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,4175166.html
Tyle ze do pomyslu podpisal sie pan Jarosław Troch z jakiegoś Płockiego Parku Przemysłowo Technologicznego.
No nic, mam nadzieje ze to w jakiś sposób oczysci miejsca postojowe. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Nadia Dodany 2007-05-25 14:53
To jest rewelacyjny pomysł:)
Pozdrawiam:)
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2007-06-01 20:10
Witam ,
Pomysł jest niezły ale nieco niebezpieczny .
Można się przy okazji spotkania z właścicielem
oklejanego pojazdu nasłuchać niezłych wiązanek.
Przy dużym pechu może być nawet gorzej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / parkowanie na miejscach inwalidzkich (4896 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill