www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Hipoterapia (9051 - wyświetleń)
- Autor julita1979 Dodany 2010-05-19 12:28
Mam niepełnosprawne dziecko i jest rehabilitowane. Jednak dodatkowo chciałabym aby uczęszczał na hipoterapię! Jeśli ktoś wie o jakiś ośrodkach lub osobach prowadzących takie terapie ze śląska (okolice Katowic, Rudy Śląskiej, Chorzowa) byłabym wdzięczna za informacje!
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-19 16:14
poszukaj w internecie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-19 19:40
Basia troszkę taktu nie zawadzi. Jak ktoś ma dziecko ON i rodzine to na komp ma zbyt mało czasu. Julita pyta i powinno jej się pomóc czyż nie tak? ja jestem z innego regionu i o Waszym mam zielone pojęcie.
Nadrzędny - Autor ania_sb Dodany 2010-05-20 04:46
Julita w jakim wieku jest dziecko? Skoro piszesz że prowadzona jest rehabilitacja ,to może zdecydowałabyś się  umieścić dziecko w szpitalu rehabilitacyjnym,gdzie przez okres 6tygodni miało by przeróżne rehabilitacje a Ty choć na chwile byś sobie odpoczęła.Tam też można zapłacić dodatkowo za hipoterapie.Ja jestem bardzo zadowolona z tych pobytów i postępów.
Nadrzędny Autor julita1979 Dodany 2010-05-20 09:10
Syn ma 7 lat! Napisz mi więcej o tych szpitalach rehabilitacyjnych! Z jakimi rodzajami niepełnosprawności są tam dzieci przyjmowane i gdzie się znajdują takie szpitale? Pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2010-05-20 12:50
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-05-20 13:36
takt taktem elu ale trzeba czasami samemu coś poszukać a nie czekać tylko na gotowe
julito idź do lekarza 1 kontaktu  on powinien mić  baze tych szpitali
Nadrzędny - Autor ania_sb Dodany 2010-05-20 17:32
I tu przepraszam ale Basiu jesteś nietaktowna . Ja też dowiedziałam się przez przypadek i jestem tej osobie bardzo wdzięczna.Kiedyś 13lat tem lekarz rodzinny  powiedział ,,on z tego wyrośnie",a to było nieprawdą.Jullita wejdź na www.rehabilitacjadzieci.plTam sobie poczytaj,masz też numery telefonów możesz zadzwonić i porozmawiać.Są tam dzieci ostatnio z Bielska-Białej z Sopotu po prostu z całej Polski .Dzieci z astmą 3tygodnie ;neurologiczno-ortopedyczne 6tygodni.Hipoterapia od 1kwietnia do października w trakcie pobytu.Teraz syn śpi zmęczył się odrabianiem zadania domowego więc mogłam wejść na kompa .Jak się obudzi to znów ćwiczenia  i czasu niema  ale w miarę możliwości Ci odpowiem pozdrawiam.
Nadrzędny Autor julita1979 Dodany 2010-05-20 19:33
Dziękuję Ci Aniu za takie życzliwe odpowiedzi!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-20 18:07
Aniu dzięki za obronę :-) Wiem ile czasu zabierają ćwiczenia i wiem ile czasu może mieć osoba mająca rodzinę.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-05-21 15:20
znaleźli się wszechwiedzący :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-05-21 18:55
I to mówi Barbara, która w kwestii wyboru modelu telefonu komórkowego poruszyła niebo, ziemę i ineternet...
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-21 19:15
prosiłam o rade i sugestie ale gdybym jej nie otrzymała nic bym z tego sobie nie robiła
i tak decyzje podjęłam sama bo jak wiadomo każdy z nas ma inne zdanie i z tych rad które otrzymałam odnośnie telefonu nic konkretnego nie wywnioskowałam
nie mniej jednak dziękuje za opinie
Nadrzędny Autor Łukasz i Marcin Dodany 2011-01-21 07:56
Uprzejmie prosimy Cię o wypełnienie ankiety, która pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby i być może  w przyszłości pomóc odpowiedzieć na nie w konkretny sposób. Ankieta dotyczy potrzeb mieszkaniowych osób niepełnosprawnych i jest adresowana również do rodziców.

Dziękujemy z góry.

http://www.ankietka.pl/ankieta/52874/dostosowanie-przestrzeni-mieszkalnej-w-kontekscie-osob-niepelnosprawnych.html

Łukasz i Marcin
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Hipoterapia (9051 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill