www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Jakie pieluchy do 30 kg? (6281 - wyświetleń)
- Autor bartek Dodany 2010-07-26 17:06
Do tej pory używaliśmy pieluch firmy Pampers 6 .Niestety zaczynają być już małe. Syn ma 30 kg. Słyszałem że firma Libero robi dobre pieluchy , tylko że większe rozmiary nie są dostępne w Polsce. Może ktoś coś poradzi , lub podpowie gdzie szukać?
Nadrzędny Autor wiz20 Dodany 2010-08-19 16:25
hej:) miałam ten sam problem z moim synem-z pampersów 6 juz wyrósł a co potem???  Pani w Sklepie medycznym poradziła mi pampersy tena s i powiem,że się sprawdziły:) miałam tez pieluchomajtki z teny-wciągane jak majtki ale jak dla nas nie zdały egzaminu bo się z nich  "wylewało"-zwłaszcza w nocy.Teraz Paweł uzywa tena M  ale już tylko w nocy:):-)Ps.na pampersy dla dzieci niepełnosprawnych można dostać dopłatę w wysokości 70% z narodowego funduszu zdrowia,ale dla dzieci powyżej chyba 3 lat,ja dostaję dla Pawła.Płacę ok 100zł za 180 szt pampersów Tena M:)
Nadrzędny Autor tymoteusz Dodany 2010-09-07 10:22
Witam. Jestem mamą 15- letniej córki i mam niemałe doświadczenie w pieluchach :-). Polecam seni s ( można trafić nawet na rozmiar xs - trzeba popytać w aptekach) Produkuje je Zakłady Opatrunkowe w Toruniu więc jak nie ma to można do nich przedzwonić i oni skontaktóją z przedstawicielem hadlowym , który zaówi do konkretnej apteki :0. Można uzyskać również dofinansowanie z NFZ ( tz. książeczki- do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie,że trzeba , z tym do NFZ po książeczke i z tym do apteki. Tam fakturka ( można kumulaować z kilku miesięcy) i do MOPS-u( dział niepełnosprawnych) i oddadzą koszta. Gdyby jakies pytania jestem do dyspozycji pozdrawiam Ania
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Jakie pieluchy do 30 kg? (6281 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill