www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / grupa inwalidzka (4938 - wyświetleń)
- Autor ryszard kurakiewicz Dodany 2010-08-12 11:56
od 2001 roku posiadam lekki stopień niepełno sprawności [ na stałe ]. w 2006 otrzymałem stopień umiarkowany"02-p",uzasadnienie na podstawie prze prowadzonych badań, analizy dokumentów oraz prze prowadzonych rozmów stwierdza się że posiadane schorzenia kwalifikują  do zaliczenia umiarkowanego stopnia niepełnosprawności.dalsza kontynuacja, rok 2008,2009 do lipca 2010.
W 02-08-2010 roku na podstawie przeprowadzonych badań, analizy dokumentów oraz przeprowadzonych rozmow stwierdza się, że posiadane schorzenia kwalifikują do zaliczenia do lekkiego stopnia niepełno sprawności.Skoro nie nastąpilo pogorszenie stanu zdrowia uzasadniające zmianę posiadanego stopnia niepełnosprawności, brak jest podstaw do wydania nowego orzeczenia.
klika słów dosiebie [ rozmowy przy badaniu to jak pan się nazywa i co dolega ]historie choroby są nie czytane ,oddawane.te same orzeczniki same sobie zaprzeczają co i kiedy mówią
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2010-08-12 14:15
Ciesz sie ze w ogóle jakąś grupę Ci dali ....mnie w 2005 roku zus uznał za całkowicie niezdolną do pracy a w 2010 za zdolną do pracy...
Nadrzędny Autor Walentina Dodany 2010-09-09 19:06 Zmieniony 2010-09-09 19:14
Mam takie pytanko ! Moja mama ma pierwszą grupe niepełnosprawności potrzebuje opieki ja jako córka opiekuje się mamą . Mój tata pracuje . Ja jestem na kuruniówce bez prawa do zasiłku,czy należy mi się zasiłek opiekuńczy nad mamą ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / grupa inwalidzka (4938 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill