www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / znacie coś na poprawe nastroju??? (7492 - wyświetleń)
- Autor asica Dodany 2006-12-29 18:16
bo mnie smutek zjada przez tą okropną pogodę już w całości i idzie oszalec do reszty   :-((
znacie coś radosnego abym zaczeła działac a nie wegetowała i czekała na słońce i wiosne cieplutką i pachnącą .....
Nadrzędny - Autor golid57 Dodany 2007-01-04 13:25
Hello..a może byś tak się zakochała../?Rzekomo poznanie partnera rozładowuje wiele niepotrzebnych stresów!Zycze dotrwania do wiosny,już coraz bliżej...!Hehe!
Nadrzędny - Autor ewita Dodany 2007-01-04 20:04
Ba! Żeby tak to zakochanie takie proste było... :-)
Szczególnie dla tych, co już wiek słuszny osiągnęli - wydaje się być nieosiągalne...
Znam jeden sposób: zorganizować spotkanie. Ze znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z forum... Może być w jakimś pubie, pizzerii albo u siebie w domu. Złe myśli i przygnębienie po takim wieczorze mijają jak ręką odjął!
Nadrzędny Autor golid57 Dodany 2007-01-05 15:17
Dlaczego waćpani taka pesymistyczna...rzekomo w każdym wieku można się zakochać? Zwykle to piękne uczucie spada na nas w niespodziewanym momencie i niezależne jest od wieku! Chyba jesteśmy w zbliżonym wieku,i ja nadal czekam...Hehe!
Nadrzędny Autor katarzyna123 Dodany 2007-01-19 18:22
Zgadzam się z zakochaniem to nie takie proste.Sądzę, że jest więcej czekających.....:-).Spotkanie z przyjaciólmi to jest to, a może spacer u mnie zakwitła właśnie róża .Praktycznie przecież mamy wiosne.Trzeba się cieszyć z tego co się ma......Mimo wszystko.
Nadrzędny - Autor Sammel Dodany 2007-01-20 00:21
Nie wiem skąd jesteś, ale we Wrocławiu mamy wspaniałą knajpkę "Spiż" z jeszcze wspanialszym ichnym trunkiem chmielowym... mnie zawsze poprawiał humor :-), a tak po za tym, to najlepszym lekarstwem na nudę i smutek jest zwykła, ludzka rozmowa :P - zalecam zwłaszcza na kurniku, lub innych portalach z grami online.
Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej lat 12 2-3 razy na dobę w pół godzinnych dawkach
Przeciwwskazania:
Długie przesiadywanie przed migającymi kartami może powodować epilepsję lub zawroty głowy.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą :-)

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor mysz-72 Dodany 2007-02-11 22:15
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / znacie coś na poprawe nastroju??? (7492 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill