www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Praca magisterska Turystyka osób niepełnosprawnych w toruniu (10950 - wyświetleń)
- Autor studentka TiR Dodany 2007-01-04 15:05
Hej witam wszystkich mam ogromna prosbe Przymierzam sie do napisania pracy mgr na temat turystyki osob niepelnosprawnych narazie chcialam sie tylko zorietowac czy ktos z was odwiedzil to miasto i czy moglby udzielic pare odpowiedzi podczas pisania mojej pracy
prosze o kontakt na moj nomer gg 4780222
z gory dziekuje
Magda
Nadrzędny Autor Chloe Dodany 2007-01-09 13:21
Hej!Studjuje turystyke i rekrecje we wroclawiu.Jestem na etapie pisania pracy licencjackiej.potrzebuje zgromadzic informacje na temat czasu wolnego osob niepelnosprawnych w Polsce i w UE.(chodzi o turystyke i nietylko)Jesli masz jakies wiadomosci,uwagi gdzie ich szukac to chetnie skorzystam:)Z gory dziekuje Pozdrawiam:)Moj maile to ritatita@o2.pl
Nadrzędny Autor Klaus Dodany 2007-03-24 17:13
Skontakuj się ze mną "maly_klaus@wp.pl" jestem z Torunia tel. 056 6223986 Może pomogę. Tadeusz Łaukajtys
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Praca magisterska Turystyka osób niepełnosprawnych w toruniu (10950 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill