www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Własna firma (2324 - wyświetleń)
- Autor szymanski9999 Dodany 2010-11-28 09:08
Jestem osobą niepełnosprawną chcę założyć własną firmę od czego muszę zacząć? na jakie mogę liczyć dotacje i gdzie się o nie starać?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-11-28 10:13
Nie potrafiąc zdobyć takiej wiedzy nawet nie myśl o zostaniu przedsiębiorcą.
Nadrzędny - Autor Wojtek32 Dodany 2010-12-01 16:22
Nie przejmuj się tym co napisał " rogal160 " .
Ja mam tak samo dość wyzyskiwania przez tak zwane zakłady pracy chronionej, coraz poważniej myślę o założeniu własnej działalności .
Przecież to bardzo dobry biznes zatrudnianie niepełnosprawnych za minimalną płacę krajową, którzy muszą wykonać normę produkcyjną .

Nie odbiega to bardziej od założenie normalnej działalności, co do ulg i dotacji to wiadomości są ściśle tajne, zawoalowane pod numerami rozporządzeń które zwykłemu śmiertelnikowi nie wiele mówią .
Jedyne wyjście to  bezpośredni kontakt z osobą obeznaną w przepisach, ja korzystam z usług studentów prawa administracyjnego .

Poszukaj w swoim otoczeniu osoby życzliwej, tylko tak uzyskasz pełne dane .

Powodzenia Wojtek ,,   
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-12-01 16:28
rogal160 ma sporo racji.

Jeśli biznes nie wypali, to dotację zwracasz. Też kiedyś myślałem o własnej firmy, ale im więcej pozyskiwałem informacji tym bardziej mnie to przerażało.

Własna działalność, to dobra perspektywa, ale ja nie jestem aż tak odważny, niestety. Dlatego podziwiam ludzi, którym się powiodło.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-12-02 09:53
Napisałem to co napisałem, ponieważ prowadzenie biznesu to nie jest latwy chleb. Mówię tu tylko o stronie formalnej. Szukanie wiedzy na forum to nie jest dobry prognostyk na przyszłość.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Własna firma (2324 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill