www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności (3501 - wyświetleń)
- Autor Adarys Dodany 2010-12-07 00:24
Jak napisać odwołanie od Orzeczenia o niepełnosprawności .Dostałem "lekki" a nie mogę chodzić więcej niż 50 metrów{Nadmierne zagłębienie kości udowych w panewkach} i jeszcze kilka innych chorób.Proszę o radę.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2010-12-13 15:40
Szukać  na forum jeszcze raz szukać  an forum..!!!
Nadrzędny - Autor Haalina Dodany 2010-12-25 09:56
Proszę o kontakt na  FORUM .
Od kilkudziesięciu lat "pilotuję" osoby niepełnosprawne  i niesprawne (stan kliniczny) .
KONIECZNIE  MUSZĘ  (!!!) znać dużo więcej szczegółów ,o które zapytam .
W razie potrzeby podam swój prywatny adres mailowy .
Od ponad 20 . lat nie zdarzyło mi się ,żeby mój "pilotaż" wprowadził kogoś w błąd .
Jestem także byłą pracownicą MOPS-u .
Obecnie jestem osobą niepełnosprawną i niesprawną (właśnie ten stan kliniczny) .
Popilotuję Ci wszystkie odwołania ,opiszę sposoby postępowania ,itp .
Komisja lekarska przyznająca stopień niepełnosprawności najczęściej (tylko nie obrażaj się ! ) nie rozumie  OPISÓW  i  WYPOWIEDZI pacjenta .
Jeżeli pacjent nie jest dość komunikatywny w kontakcie z przewodniczącym komisji może być potraktowany "per noga" .
Od twojego pytania na  FORUM  minęły już dwa tygodnie ,trzeba zatem postąpić inaczej niż przewiduje to prawo odwoławcze .
Pozdrawiam .
Nadrzędny - Autor bozena123455@poczta.fm Dodany 2010-12-28 13:38
witam,

pilnie potrzebuję napisać odwołanie do wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o niepełnosprawności za pośrednictwem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o niepełnosprawności.czy mogłaby Pani udzielić mi jakichś wskazówek? bardzo proszę o kontakt, podaję mój adres mailowy bozena123455@poczta.fm. będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Haalina Dodany 2010-12-29 15:36
Masz mój adres mailowy u Patyny .Za godzinę usuwam go .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-12-29 20:39
Nadrzędny Autor mum Dodany 2011-01-12 15:02
mam 30 lat i wadę wzroku -13. Przyznano mi trzecią grupę inwalidzką. Mam pytanie czy przy takiej wadzie jest możliwe podniesienie grupy i uzyskanie jakiejkolwiek pomocy???????????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności (3501 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill