www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / biura pomocy poszkodowanym w wypadkach - KTO KORZYSTAŁ? (7421 - wyświetleń)
- Autor witchka Dodany 2011-01-24 15:30
witam,
tym razem o barierach prawnych - jak w temacie: czy ktoś z Was korzystał z pomocy biura pomocy poszkodowanym w wypadkach albo biura dochodzenia odszkodowań? - jak zwał tak zwał ale o jedno chodzi. czy ktoś z Was może powiedzieć mi czy warto korzystać z pomocy takiego biura? a może jest ktoś kto zna lub korzystał z oferty dobrego biura na terenie Wrocławia?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-01-24 20:22
Czy warto skorzystać??? Jeśli masz siłę czas i szansę na zdobywanie sama wszelkich dokumentów, zaświadczeń od lekarzy którzy już wcześniej cię leczyli lub nadal leczą możesz spróbować. Nie zapomnij, że to Ty te sprawy załatwiasz a oni tylko resztę za ciebie robią.Nie wysyłaj nigdy oryginałów nawet jeśli cię będą błagać. Nie zawsze się dodzwonisz. Nie zawsze ci odpiszą na e mail. To trudne do odpowiedzenia. Była tu już raz oferta z pewnego biura tego typu ale szybko się wykasowali.
Podpisując umowę z nimi zwróć uwagę na to co oferują : np: w umowie pisze 35% dla ?????? a ty dostajesz potem odzszkodowanie odliczone np: 55% dla nich a tobie 45% to już samo daje do myślenia. A podatek???? Tu już nic nie wiem.
Nie odradzam ale i nie namawiam. Nie pytaj mnie o adres. Firma niezbyt godna polecenia choć adres ma stały i o dziwo to oni się tu reklamowali. Ja tylko tyle mam do powiedzenia.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2011-01-29 19:50
czyzby kontaktowało sie z toba votum lub eco? Z tego co sie orientuje, tylko oni pobieraja takie prowizje
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-01-29 20:11
To drugie
Nadrzędny - Autor lex.assistance Dodany 2013-01-21 12:43
Witam,

Na rynku istnieje też wiele biur pobierających wynagrodzenie prowizyjne w "normalnych" granicach.
W przypadku szkód osobowych nasza firma podpisuje umowy na nie więcej niż 20% (zwykle jest to 15%) brutto wywalczonej kwoty.
Warto rozważyć różne oferty i wtedy podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z konkretną kancelarią.

Pozdrawiam,
Agnieszka Bieńkuńska
LEX Assistance
tel.: 885 866 666
e-mail: lex.assistance@vp.pl
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-21 22:04
Nie za dużo czasem???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / biura pomocy poszkodowanym w wypadkach - KTO KORZYSTAŁ? (7421 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill