www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / turnus rehabilitacyjny a ZUS (1997 - wyświetleń)
- Autor Anka01 Dodany 2011-01-25 10:22
Witam mam pytanie jak się korzysta z turnusu rehabilitacyjnego PCPR czy będzie o tym powiadomiony ZUS?? chodzi mi konkretnie o to czy przy następnej komisji nie będę miała z tego powodu problemów, raz była w sanatorium i później miałam problemy na komisji.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2011-01-25 11:03
A co ma ZUS do PCPRu? Nie, nie będzie powiadomiony.
A czy będziesz miała z tego powodu (lub innego) problemy na komisji to już raczej trudno komukolwiek wywróżyć...
Jak znam życie to wcześniej komisja oczekiwała, że sanatorium poprawi Twój stan zdrowia, co pozwoli np. podjąć pracę - czyż nie? No więc i tu - można teoretycznie domniemywać, że człowiek chce się nieco naprawić czyli: się usamodzielnić. Czyli: zarabiać. Znaczy: jest lepiej.
W sumie, chyba w tym celu ludzie jeźdżą i do sanatorium, i na turnusy... jak uważasz?
Ale jeśli za wszelką cenę chcesz tylko utrzymać rentę, po co starać się zdrowieć... (sarkazm)?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-01-25 14:49
Skasowałam bo chyba odpowiedź - podpowiedź mijała się z pytaniem :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / turnus rehabilitacyjny a ZUS (1997 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill