www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / odmowa przyznania stopnia niepełnosprawności (5375 - wyświetleń)
- Autor kasia2403071 Dodany 2011-01-25 16:25
Witam!Mam syna chorującego na astmę(ma 2lata i 4 miesiące)Dodatkowo stwierdzono u u niego alergie na roztocza kurzu domowego roztocza mączne i orzechy.Lekarz alergolog stwierdził ,że na takie schorzenie należy się stopień niepełnosprawności.Komisja-NIE ZALICZONO DO STOPNIA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.Chcę się odwołać od tej decyzji lecz nie wiem jak sformułować odwołanie.Może ktoś z Was mógłby mi przesłać jakiś wzór:)Byłabym bardzo wdzięczna!Mam jeszcze tydzień na przesłanie odwołania!oto mój mail:kasia2403071@wp.pl.Z góry dziękuję za pomoc!
Nadrzędny - Autor chrupka79 Dodany 2011-01-25 16:47
Odwołać się możesz jak najbardziej, ale nie licz że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, znajoma ostatnio też składała dokładnie na to samo, nie dostała, na komisji odwoławczej też jej odmówiono, zostało to umotywowane że alergikiem to teraz jest co drugie dziecko, a astma łapie co czwarte, lekarzowi dobrze się mówi, kiedyś tak było że alergicy dostawali teraz nie. Nie dostaniesz bo za dużo jest innych chorych dzieci.
Nadrzędny - Autor ania_sb Dodany 2011-01-31 13:47
Dziecko do 16lat nie ma orzeczenia o stopniu.
Nadrzędny Autor chrupka79 Dodany 2011-01-31 14:57
Aniu, Kasi chodziło o to czy dziecko można "zaliczyć do osób niepełnosprawnych"  dokument który odbierają rodzice  nazywa się "orzeczenie o niepełnosprawności". Wiem bo takie posiada moje dziecko.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / odmowa przyznania stopnia niepełnosprawności (5375 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill