www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam ginekologa dla osoby niepełnosprawnej-Poznań (3017 - wyświetleń)
- Autor michelle2007 Dodany 2007-01-21 15:33
Powinno być tak że osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z lekarzy wszystkich specjalności. Nie wiem czy tak jest bo od niedawna mam koleżankę która jeździ na wózku. Mieszkamy razem w bursie w Poznaniu. Od jakiegoś czasu ona miewa bóle w podbrzuszu i chciała iść do ginekologa. Problem w tym że ani ona ani ja nie jesteśmy z tego miasta i nie wiemy, który ginekolog przyjmuje osoby na wózku. Ona rzadko jeździ do domu a i tam nie ma wybranego ginekologa bo to mała miejscowość i do dobrego lekarza trzeba jechać 30 km. Więc postanowiła skorzystać z okazji że uczy się w wielkim mieście. Ja też postanowiłam jej pomóc więc pytam was czy nie wiecie gdzie, jaki ginekolog przyjmuje osoby niepełnosprawne, a zwłaszcza te na wózku?. Najlepiej by było gdyby jeszcze był niedaleko w naszej dzielnicy zamieszkania Grunwald Łazarz. Za pomoc serdecznie dziękujemy.
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-01-21 18:44
Witam, Ja byłam u rewelacyjnej Ginekolożki. Dodam, że była to moja pierwsza wizyta. (Warszawa). Nawiazanie kontaktu, wyczucie, nastawienie, kompetencja na najwyższym poziomie.
Wszystko zależy od nastawienia i kompetencji lekarza/ lekarki. Nie wiem, czy wiadomość jest/bedzie pomocna. 
Nadrzędny Autor Magdalena Grunt Dodany 2007-02-12 10:34
Cześć.
Nie wiem czy już sobie poradziłyście ale jeżeli nie to myślę, że warto zapytać w najbliższej przychodni. Myślę, że każdy lekaż powinien przyjmować osoby niepełnosprawne.
Pozdrawiam
Magda
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam ginekologa dla osoby niepełnosprawnej-Poznań (3017 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill