www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / turystyka:) (6811 - wyświetleń)
- Autor milly11 Dodany 2011-04-16 22:14
Witam...Mam pytanko.Które organizacje turystyczne w Warszawie maja ofertę dla niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim?Pytam gdyż pisze prace licencjacką na temat "Turystyka osób niepełnosprawnych w ofercie turystycznej organizacji w Warszawie", tym bardziej jest to dla mnie ważne gdyż mam młodsza siostrę na wózku i chciałabym dowiedziec się jakie możliwości dają te organizacje, wcześniej się tym nie interesowałam gdyż wyjazdy organizowaliśmy razem z rodzicami.Szukam i szukam ale jest tylko jedne biuro dla niepełnosprawnych,które ma ciekawe oferty.A takie organizacje jak pttk czy pot nie doszukałam się na stronach ofert.Bardzo proszę o wskazówki.Z góry dziękuje.Pozdrawiam gorąco.
Nadrzędny Autor M@rta Dodany 2011-05-01 21:00
A myślałaś o wysłaniu do nich maili z pytaniem?
Wynik takich badań, czyli spis organizatorów turystyki z zaznaczeniem niedostosowany/brak odpowiedzi/dostosowany (i tu zacytowana odpowiedź, co proponują) mógłby się realnie ludziom przydać. Jeśli tylko zostałby gdzieś udostępniony.

A to jedyne biuro to które?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-05-02 15:17
Nie wiem jak jest ale potrzebowałam przenocować tylko 1 noc w Toruniu. Obdzwoniłam kilka hoteli (ków) położonych w miarę blisko dworca PKS Veolia. Niestety wszędzie mi odmówiono a jestem chodząca. Chodziło mi tylko o pomoc w niesieniu małego bagażu. Schody, brak wind i niezbyt przyjemna obsługa nawet przez słuchawkę. A tak niewiele trzeba by uszczęśliwić niejednego ON.

Mam też inne pytanie niż milly11 . Czy ORBIS TRAWEL zbankrutował naprawdę czy też dźwignął się. W zeszłym roku 29.09 2010 ogłosił swoją upadłość a jak jest naprawdę kto wie? Pytam tu bo jak narazie nie mam do niego dostępu.
Nadrzędny Autor Filip1986 Dodany 2011-06-03 13:43
Orbis Travel zbankrutował naprawdę.
Z tymi hotelami to naprawdę nieprzyjemnie. Jeśli kiedyś jeszcze będziesz potrzebowała hotelu pisz na priva, chętnie pomogę.
Powoli wdrażam się w obsługę turystów niepełnosprawnych jako biuro podróży.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-06 19:00
Filip bardzo ci dziękuję. W tym roku dowiezie rodzinka, ale nie zapomnę o twojej propozycji :-)
Nadrzędny Autor rodzic_rodzic Dodany 2012-03-31 21:26
Turnusy terapeutyczne dla dzieci: http://www.turnusy-terapeutyczne.pl/turnusy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / turystyka:) (6811 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill