www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / oferta turystyczna (6415 - wyświetleń)
- Autor milly11 Dodany 2011-04-28 10:56
Witam...Mam pytanko.Które organizacje turystyczne w Warszawie maja ofertę dla niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim?Pytam gdyż pisze prace licencjacką na temat "Turystyka osób niepełnosprawnych w ofercie turystycznej organizacji w Warszawie", tym bardziej jest to dla mnie ważne gdyż mam młodsza siostrę na wózku i chciałabym dowiedziec się jakie możliwości dają te organizacje, wcześniej się tym nie interesowałam gdyż wyjazdy organizowaliśmy razem z rodzicami.Szukam i szukam ale jest tylko jedne biuro dla niepełnosprawnych,które ma ciekawe oferty.A takie organizacje jak pttk czy pot nie doszukałam się na stronach ofert.Bardzo proszę o wskazówki.Z góry dziękuje.Pozdrawiam gorąco.
Nadrzędny Autor rodzic_rodzic Dodany 2012-03-31 21:27
Turnusy terapeutyczne dla dzieci: http://www.turnusy-terapeutyczne.pl/turnusy
Nadrzędny - Autor Alex_Neus Dodany 2012-05-21 12:54
Witam,
Od niedawna z mężem myślimy o wyjeździe do Grecji - ja jestem na wózku inwalidzkim. Bardzo interesujemy się tamtą kulturą, krajobrazem no można rzec że wszystkim co związane z Grecją:)

Zauważyłam pewną ofertę w biurze podróży "Wakacje na wózku - Eria Resort, Kreta" http://aslematours.pl/pl/oferta/wakacje-na-wozku---eria-resort-kreta-9-337

Co prawda mają hotel w 100% przystosowany dla niepełnosprawnych (łazienka duża i idealna do manewrów wózkiem, ubikacja podnoszona automatycznie a na plaży dróżki drewniane byśmy mogli podjechać pod samą wodę. Podobno za niewielką opłatą czy też kaucją zwrotną można wypożyczyć sprzęt pływacki.

Rozmawiałam z właścicielką biura przez telefon - bardzo sympatyczna Pani i widać, że wie o tym dużo.

Pisze o tym, gdyż potrzebuje rady innych osób - lepiej bym się czuła, chyba wiecie o czym mówię..

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Nadrzędny Autor odkrywca Dodany 2012-06-12 12:33
Ta oferta jest dość droga.W internecie jest sporo tańszych ofert
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / oferta turystyczna (6415 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill