www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jestem bardzo samotna (4773 - wyświetleń)
- Autor Gosia1980 Dodany 2007-01-31 09:31
   Witam wszystkich!Mam na imię Gosia,lat 27,mieszkam w Przasnyszu.Lubię przyrodę,wycieczki,długie spacery,gotować,poznawać ludzi.Poruszam się o kulach,ale jestem  samodzielna.Jst mi bardzo smutno,ponieważ brakuje mi bratniej duszy,kogoś takiego kto pokochałby mnie taką jaka jestem.
Nadrzędny Autor tessaa Dodany 2007-02-04 16:12 Zmieniony 2007-02-04 16:16
Gosiu jesteś jeszcze młoda nie załamuj się tyko wychodż do ludzi , są rózne mozliwosci np. turnusy  rhabilitacyjne , praca  w organizacjach pozarządowych ,stowarzyszeniach katolickich  -   pozdrawiam serdecznie
                                                              tessaa
Nadrzędny - Autor Magdalena Grunt Dodany 2007-02-09 16:46
Cześć Gosiu.
Jeśli maasz ochotę pogadać to pisz do mnie. Oto mój e-mail
magda-grunt@o2.pl

Czy będziesz się chciała ze mną zaprzyjaźnić to sama zdecydujesz.
Magda
Nadrzędny Autor Gosia1980 Dodany 2007-02-11 16:20
   Cześć!Napewno będę chciała się z Tobą zaprzyjaźnić,nie zrezygnuję z takiej okazji.Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor mada Dodany 2007-02-11 14:17
Cześć Gosiu,

Mam na imię Magda i podobnie jak ty 27 lat. Mieszkam we Wrocławiu. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Chętnie się z tobą zaprzyjaźnie. Kocham zwierzęta i rośliny. Mam dwa akwaria, psa i papugę, a oprócz tego mnóstwo roślin, którymi opiekuję się razem z moją mamą.

Pozdrawiam
Magda
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jestem bardzo samotna (4773 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill