www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DZIWNE RZECZY NA FORUM (Strona 2) (89122 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-08-15 15:49
Dziękuję ci Basiu, że choć raz przyznajesz mi rację... :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 15:54
nie ma za co zawsze jest ten pierwszy raz
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-08-17 18:58
to nie wiesz że ludzie się zmieniają a szczególnie on a morze ją coś dzisiaj boli a z tym wyrejestrowaniem to przyglądnij się dobrze
Nadrzędny Autor Wierzbinka Dodany 2011-08-27 20:43
Wstyd mi za Was  :-(
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-27 21:01
123456 masz rację. Boli cholernie boli. Tak ON się zmieniają za dużo chcąc. I nie wstyd mi powiedzieć, że mocno się zastanowię zanim komuś coś odpowiem, doradzę. A Już na pw na pewno.

Dlaczego się wyrejestrowałam? ........ Tu wszystkich boli. Odpowiem i na to pytanie tu na forum. Nie mogłam się pozbierać od następnego pogrzebu. Chciałam zostać sama na zawsze i już. Nie trzeba mi już nikogo.

Bajka Ignacego Krasickiego
http://literat.ug.edu.pl/ikbajk/047.htm

ODPOWIEDŹ NIE PODJEŻDŻA POD NIKOGO.

Miłej nocki i do usłyszenia kiedyś tam.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-08-29 13:31
ELLA Jak wiesz nie przeglądam zbyt często sieci i niewiele mam czasu na takie sprawy np;dzisiaj musiałem bardzo ciężko pracować aby odkopać pewien skarb tak tak skarb z 2 wojny światowej gdyż interesuje się takimi sprawami nie tylko militaria i gwiazdy lecz mam jeszcze wiele innych zainteresowań i za to  brak czasu dlatego czasami obserwuje jakie beznadzieje piszą ludzie no cóż trudno jedni piszą inni czytają jeszcze inni kupują inni sprzedają wszystko idzie jak najlepiej tylko jak wiadomo ON jest coraz gorzej z byle powodu nie należy załamywać rąk a ile mnie razy opluto jednak olewam to, nie wszyscy są jednakowi a gdyby byli to by był strasznie nudno JUŻ JULCE DOSTAŁO SIĘ CO ZA SWOJE jak pisze jest to jeden z lepszych portali jakie znam w sieci jeśli chodzi o ON.Niema kiedyś tam jest tu i teraz i już nigdy nic się nie powtórzy odejście ludzi których bardzo lubimy lub najbliższych nie może być powodem naszego załamania.Ode mnie także odeszły lub odejdą ludzie których lubię i co z tego tak jest kolej rzeczy nie czytaj bajek bo to prawdziwe bajki spójż w niebo jak będzie przepiękna nocna pogoda i napisz co widzisz ja powiem ci czego nie widzisz
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-08-29 13:15
Julka naruszyłaś prywatność innej osoby i nie wiem kim jesteś lepiej zmień Longin bo dla mnie jesteś najgorszym dnem kim jest ella to jej sprawa a kim jesteś ty to także twoja sprawa i każdy kim jest to jego sprawa ,dlaczego nie pomyślisz komu pomogła i w jaki sposób. gdyby to ode mnie zależało dostała byś  wirusa, takiego że każdego kompa by ci rozwalił jednak nie zrobię tego dam ci możliwość poprawy i zrozumienia własnego błędu jesteśmy tu po to aby sobie nawzajem pomagać a nie eliminować ludzi z towarzystwa a jeszcze jedno ten portal jest jednym z najlepszych społecznościowych związanych z ON jaki znam w sieci i szkoda ze tutaj tak rzadko zaglądają osoby duchowne doktorki no i przede wszystkim politycy jak będziesz miała okazje to postaraj się zaprosić jakiegoś aby został na stały a nie tylko przed wyborami i merytorycznie w partii a ksiądz w kościele
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-08-31 09:16
Nie strasz, 123456... Nie strasz... A tym bardziej wirusami...
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2011-08-31 16:54
Witajcie!Fakt faktem,ze zle sie dzieje a dot.to niektorych wypisujacych sie!!!!SKANDAL!Chcecie byc w chwale, ale jakiej?Gdzie Wasz kultura osobista, takt a co z godnoscia do drugiegio czlowieka?SZOKUJACE!Stanowicie towarzystwo zagubione,zdolowane przez innych a tu, wiadomo, wolna reka...... i wypisujecie sie tylko komu to sluzy?Chyba Wam, aby ulzyc sobie.Czu to jest wlasciwe wobec innych. Zal mi Was!!!!Dla Zgorzknialych, Kwasnych i Ärcheologow"cytat Katheriny Scoles"Istnieja rzeczy czyste, istnieja rzeczy piekne.Istnieja rzeczy cieszace sie dobra opinia....... MYSL O NICH!
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2011-08-31 16:56
"Pewno i nie sie dostanie! Ale jak ktos madry powiedzialcytuje: "Badz na poziomie i trzymaj sie w pionie"" tak trzymam.pozdrawiam m.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-09-02 11:31
mam lepszy pomysł na pewno czytasz co niektórzy wypisują i jak możesz to przyblokuj czasami kogoś aby się opamiętał a co do wirusów to wierz mi każdy nawet najmniej szkodliwy staje się niesamowicie złośliwy jeśli go nie możesz zlikwidować chyba wiesz ze same programy nie pomogą gdyż już w dzisiejszych czasach nawet młody gówniarz o tym wie a skąd wiesz ze ktoś kogo obrazisz umyślnie nie zrobi sobie krzywdy już nie raz były takie rzeczy w sieci
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-02 11:46
czytam to co piszesz i śmiać mi sichce najlepiej zachowywać się jak dziecko brzydka zabawka to ja zniszczyć opamiętaj się albo idź do innej piaskownicy
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-05 21:49
Basiu, masz rację... :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-05 21:54
:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-08 23:41
Nikt nic nie pisał ,to sobie poczytałem dawne wpisy. O czym na forum się kiedyś rozmawiało.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-09 09:53
I KOMU I NA CO BYŁA POTRZEBNA TA JAZDA PO ELI?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-09 10:06
Zauważyłaś chyba że to historia sprzed dwóch lat, ? Wielu z piszących tu obecnie jeszcze nie wiedziało o tym forum (międzyinnymi ja)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-09 10:07
TZN HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO. I JAK SIE POJAWIŁES TO NAJAZD WZNOWIŁES.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-09 10:09
To twoja wersja ;:-) i Twoja intrpretacja wpisów. Ja twierdzę że nic takiego nie bylo. Zwykła rozmowa jak z Tobą;)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-29 23:20
Kolejna osoba zniknęła w czeluści netu "tzw czarnej dziurze". Podobnie jak staruszka ma zlikwidowane konto.
Faktycznie historia zatacza koło. Tylko kto nim kręci ?
Czyli co, ponownie na mnie ktoś chce skierować winę ?
Dawniej wszystko było cacy i miło? Zapewne też zainteresuje to Golluma i pewnie mojego imiennika z Kaszub ;-) i tych którzy zjawili się tu po 2013 a również tych co jak ja w 2011 zapewne też.
Miłej lektury bo takich kwiatków jest tu więcej.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-06-30 08:16
Wielokropek szukasz gdzieś czegoś,a wspomniana wcześniej sprawa Valkirii? Nadal czekam i nie tylko ja, że Ty albo wzetka ja przeprosicie tu,publicznie,bo niewiedza wzetki to sprawiła ze jej tu nie ma.Trzeba było zapytać mądrych np golluma,Norbiego czy taka sytuacja jest możliwa Dobrze wiedzieliście ze macie do czynienia z kimś kruchy nie potrafiący się bronić, a mimo to nie zadaliscie sobie trudu żeby zrozumieć jak to działa i zwyczajnie przeprosić.
I nie oceniaj teraz innych jak wczoraj Paule gdy tobie można wiele zarzucić.
Skoro ma być czysta karta to domagam się publicznie przeprosin od ciebie i wzetki osobie która w pełni na to zasługuje.Najlepiej kopać kogoś kto nie może lub nie chce albo nie ma sił się bronić.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-06-30 09:08

> Nadal czekam i nie tylko ja, że Ty albo wzetka ja przeprosicie tu,publicznie,bo niewiedza wzetki to sprawiła ze jej tu > nie ma.


A co dokładnie wiesz o mojej wiedzy i niewiedzy? Słucham uprzejmie.  :-)
Ty czekasz? Przecież jesteś nowym nickiem, nie było Cię, gdy konflikt miał miejsce, pojawiłaś się chyba dopiero w czasie komentarzy i takie zaangażowanie, po jednej ze stron? Tak tylko pytam, bo jeśli odsyłasz do fachowców, to zakładam, że sama nie bardzo wiesz, a zająć stanowisko, zajmujesz? Trochę dziwne, nie?

> Trzeba było zapytać mądrych np golluma,Norbiego czy taka sytuacja jest możliwa


Zapytaj sama, przecież możesz. Zapytaj, czy można pisać pod stałym IP. I jaka jest różnica między stałym a dynamicznym. I co wtedy wynika, jeśli osoba pisząca ze stałego IP pisze pod dwoma nickami. Jest kilka opcji.
Możesz zadać jeszcze kilka pytań o system fora pl, który sam wyrzuca na zapleczu kto z jakiego IP pisze i pisał wcześniej, wskazując również nicki. To wszystko.
I bez urazy z mojej strony  - masz prawo wiedzieć, gdy nadal masz wątpliwości lub coś boli.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-06-30 09:31 Zmieniony 2017-06-30 09:35
Wielokropku przecież pisałam co prawda sporadycznie u was w tym czasie i wiem jak było, mnie też zablokowała, tylko ja poczekam a ona myślała ze zrobiła coś złego.
Dlaczego się unosił?Czyżbyś nie miał racji?Czy raczej przyznanie do winy cie blokuje?
I weź pod uwagę to co piszą i mówią fachowcy w swojej dziedzinie, nie to co wyczytasz w necie
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-06-30 10:04
??? To do mnie, czy do Wielokropka?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 15:02
Tobie można zarzucić więcej, ale jak krecha to krecha czyli czysta karta.. Nie pamiętam aby nick Kobietka pisał na forum czas1pora2.fora.pl chyba ,ze mylisz forumki?
Jeśli ujawnia się dane uzyskane z prywatnego forum na forum ogólnym to czyn taki nie zasługuje na negatywną ocenę?
Co do Valkirii ? Kto to taki? wzorem Lidian odpowiem tak jak ona

> - N/- Autor lidian Dodany 2017-06-29 15:36
> Uważam, że sprawę Pauli Nikty trzeba zakończyć. Nie warto dyskutować skoro tej osoby już pod > tym nikiem nie ma na forum. :-)


Odpowiedz Zgłoś

Uważam że sprawę Valkirii trzeba zakończyć. Nie warto dyskutować skoro Tej osoby już pod tym nickiem nie ma na forum.

Jeśli ona uważa ,że należą jej się przeprosiny to
p r z e p r a s z a m
jednocześnie takich samych przeprosin domagam się od Niej.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 13:23
Oj Wielokropku myślisz,że wszyscy rejestrując się na różnych forach mają te same nicki? Oj naiwny,naiwny,naiwny..:-)
Lidian obaj Waldkowie siedzą w jednej ławce na pewnym forum dlatego się tak wspierają słusznie czy nie ale, lepszy jest makaron czterojajeczny niż dwu.:-):-)Ukłony dla Sąsiada,Zygmunta i Wachmistrza.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-01 13:54
To nie naiwność Kobietko ale niewiedza. Po prostu nie wiem, nie pamiętam? Możesz się przypomnieć wpisując ponownie . Z tego co wiem nikt nie został tam zbanowany na "amen".
Każdy kto chce może tam wpisać pod nickiem jaki sobie wybierze.
Niestety ze względu na panujące tu "dziwne zwyczaje" przenoszenia bardzo osobistych informacji zostało utrzymane "ograniczenie dostępu " jest to oczywiście czasowe ograniczenie ale jest.
Nie ukrywamy faktu ,że piszemy na innym jeszcze forum, ale nie omawiamy tam spraw które tu są poruszane. Kilka osób tam piszących nie ma pojęcia o istnieniu forum ON.
Mamy wiele innych tematów do rozmów i jednie brak czasu powoduje ,że nie przebywamy tam cały czas.
Ukłony możesz przekazać osobiście a ja mogę Zygmuntowi i Wachmistrzowi, niestety Sąsiad u nas nie pisze.
Co do wspierania. Rozumiem ,że tylko z powodu "jedności jajników" nie zauważasz kłamstw Lidian.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 14:59
Fakt, Sąsiad nie,a Dziadek ale to ta sama osoba. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-01 16:07
Dziadek pisze ok, ale czy on pisze gdzieś jako Sąsiad to jego sprawa.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 16:15
Nachbar po niemiecku to...
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-01 16:37
Doskonale wiem co to oznacza po niemiecku:) 
Gdy Nachbar będzie chciał powiedzieć ,że pisze tam jako Dziadek lub Sąsiad to powie a dopóki on tego nie potwierdzi osobiście to dla mnie jest to tylko plotka.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-01 16:15
Sąsiad a Nachbar to ta sama osoba tylko że sąsiad to po polsku a Nachbar po niemiecku... :-)
Znam tą osobę i wiem jak wygląda, znam także miejscowość w której mieszka... :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-01 16:41
Norbuś ,nie mam powodu aby Ci nie wierzyć:)
Skoro twierdzisz że Sąsiad i Nachbar to to samo  i nic nie zmienia fakt ,ze znasz i wiesz gdzie mieszka.
Ja nie znam Sąsiada.
Znam sąsiadów którzy mieszkają obok mnie ale czy oni gdzieś piszą na forum i podpisują się jako Sąsiad tego nie wiem.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 09:58
Sąsiad - Nachbar to nick, nie pisałem, że mieszkamy w sąsiedztwie... Natomiast prawdą jest, że dobrze się znamy...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-01 13:57

>Lidian obaj Waldkowie siedzą w jednej ławce na pewnym forum <


Oj........Kobietko,- tak długo podglądałaś a tak mało zobaczyłaś.......... Waldkowie się zgadza, lecz Lidian nie.......
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-01 14:45
Ty naprawdę masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego, ciekawe czy mówionego też :D
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-01 15:23

>masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego<


Gollum,- w tym konkretnym, powyższym przykładzie to Ty nie zrozumiałeś/zaskoczyłeś o co chodzi.
Ale nie dziwię się bo możesz być niezorientowany. Natomiast Kobietka po długim "podczytywaniu" na drugim forum powinna się orientować. A tu takie fo-pa, (fopaux).........Ech.......
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-01 15:31 Zmieniony 2017-07-01 15:33
I nadal brniesz w w swoim przekonaniu, ze dobrze zrozumiałeś wypowiedź kobietki :D, która to sama Ci napisała, nawet Cię błaga, żebyś zaczął czytać ze zrozumieniem :D

Przecież napisała prawidłowo, że oboje siedzicie na forum w jednej ławce... ehh... przecież to prawda.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-01 15:40

>Przecież napisała prawidłowo, że oboje siedzicie na forum w jednej ławce... ehh... przecież to prawda. <


Ech......Gollum, przecież sam wyżej napisałem, że Waldkowie są razem w innym forum. Ale Lidian tam nie ma co insynuowała Kobietka.
A tak swoją drogą: Piłeś coś procentowego dzisiaj? Bo wszak sobota i to by też wiele tłumaczyło. :-))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 15:46 Zmieniony 2017-07-01 15:49
Waldek z K czytaj i myśl, w którym miejscu napisałam ze Lidian jest w "czasie...."?Weekend nie zwalnia z myślenia.Zreszta moja wypowiedź była skierowana do Lidian i wielokropka wiec weź wolne.pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-01 15:53

>czytaj i myśl<


Widzisz, gdybyś w odpowiednim/właściwym miejscu postawiła przecinek w tamtym poście to byłby zupełnie inny jego wydźwięk.
Ale popełniając szkolny błąd postawiłaś Lidian w jednej linii/miejscu z Waldkami. Wątpię aby udało Ci się to naprawić ale spróbuj.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-01 16:07

>Widzisz, gdybyś w odpowiednim/właściwym miejscu postawiła przecinek w tamtym poście to byłby zupełnie inny jego wydźwięk.<


Człowieku nie kompromituj się całkkowicie. Jeszcze tak niedawno wstawiałeś spację przed przecinkiem jak również przed i po nawiasie :D
Właśnie to zdanie napisane przez kobietkę jest prawidłowo napisane, a nieprawidłowo przez ciebie zinterpretowane z przyczyn niedouczenia. Właśnie gdyby tam był przecinek to zdanie miałoby wydźwięk taki jak odebrałeś bo przecinek stawiamy gdy wyliczamy osoby itp. Jeśli nie ma tam przecinka znaczy to, że kobietka zwraca się do Lidki o Waldkach - tępa dzido.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-01 16:04

>Piłeś coś procentowego dzisiaj? Bo wszak sobota i to by też wiele tłumaczyło.<


Nie sądź innych według siebie.

I tym właśnie postem dowiodłeś jaki poziom inteligencji posiadasz. Czas powtórzyć nieco z j. polskiego, a zwłaszcza gramatyki.
Wróć od posta i przeczytaj jeszcze raz co napisała kobietka, albo nie, przypomnę ci żebyś nie tracił resztki koncentracji na szukanie.
Kobietka napisała (przytoczę najistotniejszą część, abyś zrozumiał lekcję):

>>Lidian obaj Waldkowie...<


i - no własnie, zauważasz? Nie? No to teraz dam przykłady:

1. Lidian obaj Waldkowie
2. Lidian, obaj Waldkowie

zauważasz subtelną różnicę? Nadal nie? No to ci wyjaśnię.

W przykładzie 1. zdanie stwierdza, zę obaj Waldkowie i tylko ci Waldkowie
W przykładzie 2. zdanie stwierdza, że obaj Waldkowie i Lidian

Wiesz dlaczego?
Nie?
No cóż - to w kolejnej lekcji - bo nie zapamiętasz wszystkiego naraz.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-01 16:15

>Wróć od posta i przeczytaj jeszcze raz<


Ano właśnie, proszę zrób to.......
A tak po za tym, czyżby w "mieście smoka" obowiązywała inna gramatyka jak w reszcie kraju? Wiem, że bywają regionalizmy ale chyba nie aż takie?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 16:20
Secrebleu! Miodek z Kaszub.:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-01 16:28

>Secrebleu!<


Kobietko,- jeżeli już chcesz błysnąć francuskim na forum  to proszę pisz poprawnie.
A mianowicie Sacrebleu . Czyli coś w rodzaju "psia krew".
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-01 16:41
Eurdyta od siedmiu boleści - zanim zaczniesz uczyć innych poprawnej fancuszczyzny najpierw naucz się poprawnej poslszczyzny, przede wszystkim gramatyki.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 17:05 Zmieniony 2017-07-01 17:28
Wiedziałam że to zrobisz!Jak to o tobie wiele mówi Wzk.Powyzłośliwiaj się jeszcze, bo została ci jeszcze "ta ostatnia niedziela" :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-07-01 15:00
Błagam,czytaj ze zrozumieniem W z K.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-01 15:26

>Błagam,czytaj ze zrozumieniem <


Kobietko,- chciałaś przygadać jak "kocioł garnkowi" a tu takie pudło......
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DZIWNE RZECZY NA FORUM (Strona 2) (89122 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill