www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DZIWNE RZECZY NA FORUM (Strona 3) (89452 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-03 12:07
trochę to smutne, bo wyznacza inne granice . Hasło ufaj, ale sprawdź nabiera mocy .
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-03 13:53
Niestety tak się jakoś narobiło, że niedługo to sobie przestaniemy ufać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 08:19
Wielokropek (WalduśNieKiepski). Nudzisz się? Wyszukujesz stare wątki i widzę, że piszesz już sam do siebie. Dwa Twoje niki jeden pod drugim. :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2017-06-30 11:27
a mnie szlak(nie poprawiać) trafia bo czytam że są ludzie którzy chcą nagradzać patriotów(tylko naszych) kartami parkingowymi .Nie wiem czy się śmiać czy płakać / Historia kołem się toczy i ci którzy walczyli ... O CO ? O to by NASZYCH ...... Boże TY widzisz i nie grzmisz . Idziemy do przodu, ale TYŁEM !!!
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 14:42
Lidian wstydzisz się zachowań i dawnych wpisów jak się żarliwie nimi wymienialiście?.
Ciekawostka przyrodnicza Lidian zauważa źdzbło w oku innego a w swoim nie widzi belki, policz lepiej ile Twoich wpisów jest jeden za drugim. Też się nudziłaś?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 14:54
Żartujesz? Niczego nie muszę się wstydzić. Wszystko jest i jeśli komuś zależy może poczytać.

>policz lepiej ile Twoich wpisów jest jeden za drugim. Też się nudziłaś? <


Nigdy aż tak żeby pisać do siebie pod kilkoma nikami. :-)))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-30 15:03

>Nigdy aż tak żeby pisać do siebie pod kilkoma nikami. :-))) <


Czyli jednak pisałaś pod kilkoma nickami, ale roztropnie aby nie rzuciło się w oczy??????? Ech......Co za wpadka....... :-) :-)) :-))) "-))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-30 15:17
WzK  wydawało mi się kiedyś, że umiesz czytać ze zrozumieniem, jak widać myliłam się. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-06-30 18:38
Już kiedyś pisałem, że zachowujesz się jak paparazzi i łapiesz za słowa wyciągając z wypowiedzi tylko to co cię interesuje.
Powinieneś się może zastanowić nad swoim zachowaniem i słowami. Pisałeś o grubej kresce - tylko nie widać tej krechy u Ciebie. Domagasz się przeprosin za rzekome kłamstwo - piszę rzekome bo nie udowodniłeś, że to kłamstwo - ale innej tu włazisz w dupę bez wazeliny choć obraziła tutaj już chyba wszystkich - no, poza Tobą.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 15:09
Ty zmień okulary kliknij na strzałeczkę w lewym górnym rogu a ukaże się wpis do którego odnosiła się moja odpowiedź. I natychmiast przeproś jeszcze przed grubą krechą za wprowadzanie w błąd innych użytkowników forum.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 15:16
Wielokropku co do przeprosin , to chyba Ty miałbyś więcej powodów, ale mam to gdzieś. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 15:24
Ja jeszcze głębiej :-)
I nie zapomnij o przeprosinach w tej konkretnej sprawie a nie wydumanych przez ciebie nie zaistniałych powodach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 15:33
Ja mam Ciebie przepraszać za to, że jesteś na forum pod kilkoma nikami i jak po pewnym czasie piszesz pod starym nikiem, to wprowadzasz w błąd nowych użytkowników? Chyba oszalałeś. Napisz sobie Wielokropek dawniej ... i jeszcze .... i .... itd., to będzie uczciwie. :-)))))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 15:59
Lidian kłamiesz napisałaś , że pisałem do siebie a to jest kłamstwo i wprowadzanie w błąd. Myślałem ,ze potrafisz czytać ze zrozumieniem!
I przeprosić za oszustwo na forum szczególnie że oszukiwałaś kilka wpisów wyżej.
To proste spróbuj przeprosiny nie bolą gdy przeprosisz mnie to przekonasz się ,ze to łatwe i  będziesz mogła przeprosić innych którym jesteś też winna przeprosiny. 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-30 16:01
Cytat z Lidian:

>WzK  wydawało mi się kiedyś, że umiesz czytać ze zrozumieniem, jak widać myliłam się. <


Lidian,- proszę wyobraź sobie, że my wszyscy tu piszący umiemy czytać ze zrozumieniem. Ale jak zwykle zaczynasz rzucać obelgi względem innych userów.
Tym razem puściły Ci nerwy bo wyżej wydało się, że pisałaś używając kilku nicków ?????? Po prostu przeproś i będzie po sprawie.....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 16:13 Zmieniony 2017-06-30 16:26
Panowie Wielokropek i WzK co za zmasowany atak na kobietę, co za szarm co za styl. Nic dodać nic ująć. :-))))))

WzK wyżej to się wydało, że czytać nie umiesz.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-30 16:25
Lidian,- bardzo proszę płcią się nie zasłaniaj, to nie ma kompletnie nic do rzeczy w temacie....... Po prostu przeproś i tyle w temacie...........
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-06-30 17:16 Zmieniony 2017-06-30 17:26
Potraktujcie ten post jako do wszystkich...
Wiecie dlaczego już tak mało tu na tym forum piszę?
Bo dawno zauważyłem, że prawie użytkownicy w prawie każdym temacie zmierzają do kłótni wzajemnie obrażając się a motoryki ani za złamany gros, trzeba szukać jej jak igły w stogu siana... Możecie wstydzić się sami za siebie...
Te forum jedynie pokazuje jaka jest w Polsce prawdziwa INTEGRACJA, i że to forum jest własnością Stowarzyszenia "INTEGRACJA" , która tak naprawdę dąży do DE-INTEGRACJI środowiska osób niepełnosprawnych, i to, jak na razie się udaje na 100%...
Związku z powyższym proponuję a nawet zalecam zmianę nazwy stowarzyszenia na "DE-INTEGRACJA"!  Moim zdaniem ta nazwa pasowałaby jak ulał, i co najważniejsze byłaby PRAWDZIWA!!! Tyle w temacie...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 17:21 Zmieniony 2017-06-30 17:30
Norbi Ty się nie unoś tylko korzystaj. Masz tylko na to trzy dni . Potem będzie tu ą i ę ;-)
Korzystaj póki co,że nie ma barier :-) A doskonale wiem ,że ich nie cierpisz tych barier oczywiście .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-06-30 17:38 Zmieniony 2017-06-30 17:42

>Korzystaj póki co,że nie ma barier>


Możesz mi napisać o jakie bariery ci chodzi???
Ponieważ ja uważam te forum za pełne barier...
A najgorsza bariera jaka tu występuje, to BARIERA MENTALNOŚCI...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-30 17:44
Norbi Ty mówisz o prawdziwych barierach jakie mają tu ON z niektórymi niesprawnościami. A od 3 lipca admin obiecał, że wreszcie zacznie stosować regulamin. Tego niektórzy się obawiają. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-30 18:33
O tym co tu się dzieje, o deintegracji pisałem już daaawno. Nazwałem to wówczas inaczej i napewno nie tak elegancko, ale niestety tak to wygląda. Do każdego postu znajdzie się zawsze jakaś gnida która będzie prowokować i wszczynać kłótnie. Jest to przykre, ale w środowisku niepełnosprawnych jest to proceder znacznie częściej spotykany niż - jak to się ich nazywa - u zdrowych.
Przykre jest to, że osoby niepełnosprawne zamiast się wspierać walczą ze sobą. Ja pracuję w zakłądzie pracy chronionej i mam to na codzień, rejestrując się tu na forum nie spodziewałem się takiej zajadłości.
Najlepsze jest w tym wszystkim to, że każdy tu widzi u kogoś drzazgę w oku, ale w swoim nie dostrzega belki.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-06-30 19:32

>Jest to przykre, ale w środowisku niepełnosprawnych jest to proceder znacznie częściej spotykany niż - jak to się ich nazywa - u zdrowych.<


Po czym tak sądzisz ?

>Najlepsze jest w tym wszystkim to, że każdy tu widzi u kogoś drzazgę w oku, ale w swoim nie dostrzega belki.<


Pewnie dlatego że belka przysłania nam to co chcemy skrytykować ;-).
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-30 19:54
Po czym - po obserwacjach.
Jak pisałem pracuję z niepełnospranymi, przebywam również wśród zdrowych.

Belka gdyby przysłaniała to nie widzieli by drzazgi u innych.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 17:13

>Belka gdyby przysłaniała to nie widzieli by drzazgi u innych. >


I o to w tym wszystkim chodzi, Twoje wnioski wyciągnięte z tych obserwacji są bardzo celne, Gollum... Widzę, że masz wszystko „poukładane pod deklem” i jaja na swoim miejscu... :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 17:23
Dzieki Norbi.
Miło widzieć, że nie jestem sam w tych spostrzeżeniach :-) Juz myślałem, że jestem jakiś INNY :D
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 17:28
Tak 3maj i nie puszczaj... :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 18:08
Norbi chwilę wcześniej napisałeś

> N/- Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 10:46
> Gdybym był właścicielem tego forum, to ze wstydu na konwersacje jakie tu są wymieniane > całkowicie zamknąłbym te forum.
> Forum te pokazuje jedynie w jak perfidny sposób dzieli się osoby z niepełnosprawnością i jawnie ukazuje, iż im większy chaos wśród tej grupy społecznej tym lepiej z nią można manipulować.


Czy Ty próbujesz manipulować Gollumem?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 20:19 Zmieniony 2017-07-02 20:21
wielokropek...

>Czy Ty próbujesz manipulować Gollumem?>


A ja Cię zapytam:
Skąd naszła Tobie taka myśl???
Gollum ma podobne zdanie o Integracji osób niepełnosprawnych co ja... Więc nie rozumiem pytania...
A tak między nami, to ja też byłem obrażany na tym forum a nie domagam się od nikogo przeprosin, gdyż uważam, że za wszystkie występki osądzi nas Najwyższy na „Tamtym Świecie”, proponuję zajęcie się ważniejszymi sprawami, a nie głupotami, bo to zaczyna przypominać dziecinadę z piaskownicy...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 20:43
Nie rozumiem dlaczego wchodzisz do Tej piaskownicy skoro uważasz, że powinna być zamknięta?
Skoro wchodzisz to może Twoim celem jest wyprzedzenie manipulacji skoro jesteś o tym przekonany.

Jeszcze nikt nie potwierdził istnienia "Tamtego Świata" (gdziekolwiek to jest)
Skąd taka pewność że na "Tamtym Świecie" osądzą Cię według Twojej myśli?
Może usłyszysz: dałeś się obrażać to Twoja wina że nie domagałeś się przeprosin?

I oddaj mi moją łopatkę i wiaderko, bo to ja przyniosłem do tej piaskownicy. ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 21:14 Zmieniony 2017-07-02 21:20
Nie wchodzę do piaskownicy a tylko się przyglądam i przysłuchuję się waszym dokonaniom, jak obsypujecie się piachem, a łopatkę i wiaderko dostaniesz jak powiesz grzecznie wszystkim ładnie przepraszam... A i paluszka nie wkładaj do buzi bo to nie przystoi dużym chłopaczkom... :-p ;-) :-D
A „tamten świat" gdzie jest, tego dowiesz się w stosownym czasie...  :-p ;-) :-D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 21:21
pseprasam - ładnie powiedziałem , oddawaj moje zabawki.
To nie paluszek tylko lizak chcesz polizać?

Nie wyświetlają się kwadraciki przy uśmiechu, wyjaśniaj co tam nasypałeś?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 21:37
Zabawki zakopałeś w piachu, więc je odkop... Podpowiem gdzie, tam gdzie zrobiłeś „eee"...  :-p ;-) :-D
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-02 21:40

>Jeszcze nikt nie potwierdził istnienia "Tamtego Świata" <


Nikt również nie udowodnił, że z całą penością nie istnieje.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 21:55
I to jest z pewnością pewność , że wszystko opiera się na wierze.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 17:09
To nie atak, tylko domaganie się od kłamczuchy przeprosin . Właściwie  masz jeszcze  trzy dni .

Wiesz co imienniku ja jednak odstępuje aby ona wyciągała coś co ma gdzieś . Wiem że ma to tam od dawna i na pewno nie jest to pierwszej świeżości :-) na dowód przedstawię Ci tej kłamczuchy wpis z tego wątku aby daleko nie szukać

> - -/- Autor lidian Dodany 2011-08-11 15:38
> Julka szperasz w tym forum , szukasz na każdego haka , to tak jak za komuny było. Partyjni mieli > w swoich biurach taką węszącą kanalię, która w aktach wszystko wynalazła. Tak się dziś > poczułam jakby tamte czasy wróciły. Tylko coś ci się "papierki" popieprzyły, bo napisałaś , że ja > jestem pielęgniarką, a to nie jest prawdą. Szperaj dalej jak nic innego nie masz do roboty. Obojętne > mi co teraz o mnie i o tych, których szanuję powiesz. Mam to gdzieś.

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 17:19
To co napisałeś świadczy o Tobie. :-(  A co chcesz udowodnić zacytowaniem moich słów tego nie wiem. Dziś napisałabym tak samo i tych słów nie muszę się wstydzić. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-30 17:27
Udowodnić? A co tu udowadniać ,każdy czytać umie i to na dodatek ze zrozumieniem ale zaczynam się zastanawiać czy Ty o Pani rozumiesz :-) słowo pisane. No chyba ,ze masz to też gdzieś?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 17:40
Myślisz , że jak się nawyzłośliwiasz do 3 lipca, a później będziesz udawał anioła, to będzie ok? Nie Ty nie wytrzymasz w anielskiej postaci, pękniesz albo udusisz się własną złośliwością. :-))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-06-30 18:50
Przypominam, że diabeł top też anioł tylko z rogami...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-30 18:54
Norbi, zapomniałam. :-)))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-30 19:17
Zapomniałeś dodać, że mocno opalony :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 19:25
To Ci się udało. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-30 19:42
Czasem uda mi się zabłysnąć :D
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-30 19:46
Ale za to jak. :-)))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-06-30 20:06
hehehe... :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-30 19:17

>Myślisz , że jak się nawyzłośliwiasz do 3 lipca, a później będziesz udawał anioła, <


Hi hi hi :-) Lidian,- jakie to zabawne......... Doprawdy myślisz, że Wielokropek będzie brał przykład z Ciebie i wpierw się będzie "nawyzłośliwiać" a potem "udawał anioła?
Ślicznie dziękuję, że mnie tak rozbawiłaś........ :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-30 19:48
Nie, pewnie weźmie przykład z Ciebie. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-30 20:01

>pewnie weźmie przykład z Ciebie.<


Oby tak się często działo........ Ale widzę, że i Ty wreszcie dostrzegłaś skąd dobrze brać przykład.
Brawo Lidian!! Jeszcze nie stoisz na straconej pozycji :-) :-))))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-06-30 20:06
Gdybyś zrozumiał sens wypowiedzi Lidki to byś tak się z tego powodu nie cieszył, ja natomiast mam z Ciebie ubaw po pachy :D
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DZIWNE RZECZY NA FORUM (Strona 3) (89452 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill