www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / WYBORY 2011 (7369 - wyświetleń)
- Autor Rabbeat Dodany 2011-10-05 08:44
Dlaczego pod niektórymi artykułami zwłaszcza o wyborach nie można komentować? Dlatego, że zaraz popłynęła by fala krytyki? Co z tego, że zagłosuję na niewidomego na Warszawskiej liście jak i tak wejdzie pierwsza piątka pociągnięta przez Tuska i tyle, a głosowanie na osobę pomoże tylko tej nędznej partii co teraz rządzi, tak więc nie ma co marnować głosów na niepełnosprawnych, a i tak trzeba na partię, którą się chce poprzeć, a nie na osobę.

P.S. Czy wiadomo coś komuś co z ustawą zmieniającą limit zarobków do renty socjalnej, bo jakoś przycichło i nie wiem czy dać swój cenny głos PSL, które sie do tej ustawy najbardziej przyczyniło czy nie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-10-05 09:18
Wątek Wybory już jest w Kawiarence i tam się wszyscy bez problemu wypowiadamy. Zapraszam i Ciebie. :-)
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2011-10-05 09:50
ja przylaczam sie do akcji "stop jedynkom". nie glosuje na pierwsza trojke a nawet pierwsza piatke.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-05 09:52
Chodzi Ci zapewne o rekomendowane osoby niepełnosprawne. Nie można komentować, bo to nie jest artykuł o wyborach, lecz zaprezentowanie osób startujących w wyborach. Tu nie ma co komentować.
A wątek o wyborach już istnieje, tam można swoją opinię dodać.
Nadrzędny - Autor Rabbeat Dodany 2011-10-05 16:14
Ok, forum tak szczegółowo w zasadzie nie śledzę, głównie artykuły z strony głównej, dlatego trochę mnie dziwi, że jedne artykuły można komentować innych nie, a to że jest to prezentacja kandydatów w niczym nie przeszkadza by była i tam możliwość skomentowania, a pod artykułem o udogodnieniach też nie ma takiej możliwości.

Ze wspomnianym wątkiem się zapoznam i pewnie się przyłączę, bo temat rozległy i budzący sporo emocji, więc mój temat można uznać za zamknięty lub jeżeli panuje tu moderacja to można go usunąć.

Również nie zamierzam głosować na nikogo z pierwszej piątki.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-10-06 13:30
Nie można komentować, bo należy mieć linię poglądową zgodną z propagandą.
Inaczej każdy nawciskał by tym posłom co o nich myśli.
A jest co myśleć. Plura na paliwo wydał więcej z pieniędzy podatników niż niejeden ON ma renty przez 10 lat

http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/rozliczamy;sejm;rekordzista;wydawal;na;telefony;ponad;2;2;tys;zl;miesiecznie;zobacz;kto,4,-1,908804.html

I dlatego nie warto głosowac na plure i piechotę, bo to niezłe cwaniaki. Oni są po to aby sobie kieszenie napchać.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2011-10-06 18:00
Ciekawe wypowedzi sie tu kształtuja!! Ja powiem tylko tyle że lepiej głosowac na pierwszych na liscie bo w mysl przysłowia chinśkiego oni już maja i moze sie podziela majac za duzo a ci nowi znów beda se napychac kabze i dalej bedzie bida. Jest duza madrosc w tym przysłowiu chińskim
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-06 19:15
Prawda, ale jest też " w miarę jedzenia apetyt rośnie". To zależy od charakteru i wychowania. Można i

>se napychac kabze


i myśleć o innych - przecież to nie z prywatnych pieniędzy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / WYBORY 2011 (7369 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill