www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / na jaki okres przyznawana renta (7264 - wyświetleń)
- Autor quattro93 Dodany 2011-10-13 17:53
na jakie okresy uwas są przyznawane renty?  umnie bywa róznie  1rok,1rok,2lata,6miesiecy,2 lata i znowu 6 miesięcy pozdr
Nadrzędny - Autor bodzio2 Dodany 2011-10-14 10:30
To tak będzie ZUS próbuje to skracac aby nie wyplacac swiadczenia stałego to daje na krótki okres,napewno musisz znowu stawac na komisję lekarską,i tak do znudzenia.Poprostu chcą abys podjąl pracę i problem by mieli z głowy.Wyobraz sobie że dziwne decyzje wydawają,taką ma mój brat stracił całą nogę i przyznali mu tylko na 3 lata,byc może ta noga odrośnie to brat by bardzo się z tego ucieszyl.To jakas paranoja niezrozumiała.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Krzysztof87 Dodany 2011-10-14 15:16
Za trzy lata mu wezmą bo już się przystosuje, tak jak innym.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-14 15:47
Tak na mój gust to jest zwykłe lenistwo pracowników ZUS i krzyk oszustów pobierających renty.
ZUS szuka kasy. Zaczęli kiedyś weryfikować ale nie skończyli, a powinni. Znam osoby, którym odebrano słusznie te renty. Stare renty są na stale z powodu np. zeza, bólu kolana osoby sprawnie chodzącej itp. Poza tym ZUS ma jakiś wykaz chorób, gdyż na udar - jest, czy go nie ma- nie musi być specjalnie poparty badaniem, daje rentę na min. 2 - 3 lata.
Ja tam nie narzekam, bo zyskałam bez operacji, leżenia w szpitalach itp.
Nadrzędny Autor quattro93 Dodany 2011-10-14 16:25
dlaczego od razu mi nie wzieli? dlaczego za trzy lata?  może jesteś bogiem wszystko wiedzący
losowanie trwa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / na jaki okres przyznawana renta (7264 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill