www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Człowiek bez barier głosowanie? (4573 - wyświetleń)
- Autor barnaba24 Dodany 2011-11-16 13:57
Kiedy przeglądam wyniki ankiet to głosuje może parę set osób, a to w sumie proste kliknięcie na ankiecie.
I nagle okazuje się, że głosując na człowieka bez barier na tej stronie głosowało 26000 osób, a to na pewno więcej zachodu niż kliknięcie w przycisk.
Dla mnie to jakieś naciągane wyniki, skąd raptem tyle tysięcy się wzięło? może ktoś by mi to wyjaśnił i oświecił mnie.
Nawet na forum pisze tylko kilka osób, a podobno jest aż 200 tysięcy osób odwiedzających stronę miesięcznie (0,2 miliona osób inaczej pisząc).
Proszę o odpowiedź.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-16 15:31
Mnie to też interesuje. Pisze naprawdę niewielu.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-11-17 21:30
Jest jeszcze gorzej, podobno głos oddało 70 000 tysięcy osób. Integracjo, po co tak naciągać wyniki. Góra 2000 osób oddało głos i to w wariancie mega optymalnym.
Może mam pecha, ale co kliknę na jakiś profil z waszego faceboka to jakieś fałszywe konto - takie co to tworzy się na ilość przyjaciół. Kliknąłem i na 20 tylko jeden był dobry. tu też musicie? Powiedzcie, że macie znikome zainteresowanie.
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2011-11-21 17:17
Jak to mówią milczenie jest złotem.
dzięki za brak odpowiedzi Integracjo,
teraz  mogę się domyślać, że cały ten konkurs to zwykła ustawka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Człowiek bez barier głosowanie? (4573 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill