www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Kurs bez dyskryminowania (20274 - wyświetleń)
- Autor muffin Dodany 2011-11-23 12:27
Witam, jestem tu nowy.  Potrzebuje wiarygodnej opinii o kursie. Ostatnio przeczytałem gdzieś o komputerowej nauce angielskiego z wersją głosową, który obsługuje się podobno dwoma klawiszami. Ktoś słyszał lub cos wie? Tu jest niby wersja testowa i wydaje mi się całkiem w porządku, ale będę wdzięczny za info, bo może ktoś coś słyszał albo już próbował, bo mam średnie doświadczenia z innymi? Daję link http://inglaway.ingla.pl/index/newaccount A no właśnie, trzeba założyć konto, ale może się komuś chciało :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-23 20:23

>Jeśli nie masz jeszcze konta, naciśnij przycisk Moje konto.>


W każdej chwili możesz wykupić dostęp do całego kursu po dokonaniu Rejestracji.

muffin zwróć uwagę na zacytowane zdanie pogrubione a szczególnie wyraz z kursywą pochyloną. Jakie za darmo jak tkwi słowo wykupić

Chyba że to ja źle rozumiem.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-23 20:57
Bardzo dobrze rozumiesz Elu. To tak jak " pożyczka bezzwrotna" na też się ludzie nabierają.
:-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-11-23 21:11
Dzięki :-)
Nadrzędny Autor muffin Dodany 2011-11-24 12:56
Dzięki za odzew! Sprawdziłem - spróbować można za darmo, to nie podstęp :-) Spróbowałem, nic nie chcieli. Wykupić można dostęp jakby do reszty. Kurs wydaje się spoko, ale jeszcze się pozastanawiam i ciągle czekam na wieści, czy ktoś się zdecydował :D
Nadrzędny Autor muffin Dodany 2011-11-24 12:59
W sensie, do części kursu jest dostęp za darmo (na próbę) a jak chcesz cały to wtedy trzeba zapłacić.
Nadrzędny - Autor Elżbieta Ambroziak Dodany 2011-11-24 13:22
Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że nie ma żadnego podstępu w możliwości  korzystania z bezpłatnego kursu Inglaway - Angielski w Piżamie. Informacja o zakupie, mówi o tym jak to zrobić, jeśli ktoś chciałby korzystać z pełnej wersji 250 lekcji. Wszyscy użytkownicy, którzy się zarejestrują tylko przy pomocy loginu i adresu email, maja nieograniczony dostęp do bezpłatnej wersji, jak długo i kiedy chcą.

Nie dziwi mnie Państwa ostrożność, bo internet daje rożne możliwości, nie zawsze rzetelne. Z tego powodu na stronie ingla.pl są umieszczone pełne dane firmy Ingla, razem z wpisem do Rejestru Przedsiębiorców, adresem i zarejestrowanym w abonamencie firmowym telefonem.
Serdecznie pozdrawiam
Elżbieta Ambroziak
Wiceprezes Zarządu Ingla sp.  z o.o.
ingla@ingla.pl
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 14:54
Super, kurs w piżamie ;-) Tylko czy mi to nie zostanie na zawsze ;-). Zainteresował mnie temat i z chęcią zobaczę co  z tym dalej można zrobić. Elzbieta,  nice too meet you.
Nadrzędny - Autor Elżbieta Ambroziak Dodany 2011-11-24 15:17
The pleasure is mine, Walpoz:)
A jeśli piżama zostanie niezbędnym elementem komunikacji w języku obcym? Może być fajnie:)

Miłego dnia,
Elżbieta
Nadrzędny - Autor Mitsu Dodany 2011-11-24 19:29
Witajcie, jestem tu nowy, ale już mnie się tu podoba... zwłaszcza opcja nauki języków w pidżamie mrrrrr

So let us learn the language ;-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 21:37
Ci Ludzie mnie załamuja.Ratunku! Czy jest tu jakiś ...tłumacz?;-) Ja jeszcze nie "gaworze po ichniemu" :-)) Napisałem tylko zwrot grzecznościowy  i  ... za groma nie wiem co oni do mnie ...ale to nic, podszkolę sie . To dodatkowy impuls. A dla Mitsu  mogę go powtórzyć "nice too meet you" . Dla takich jak ja (poczatkujacych)  ...znaczy to ni mniej ni wiecej : miło mi Cie poznać :-)
Nadrzędny - Autor Elżbieta Ambroziak Dodany 2011-11-25 22:16
Good evening, Walpoz (dobry wieczór, Walpoz). It is a nice way to learn English (to dobry sposób, by uczyć się angielskiego), just talk:) (po prostu mów :-))
Elżbieta
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-28 10:09
Good mornig .Sprawdziłem. Mnie się podoba ta forma.
Nadrzędny - Autor muffin Dodany 2011-11-26 12:55
haha Walpoz :-) dobre. Rzeczywiście nie pozostaje mi nic innego jak polecić Ci kurs :-) A ten o którym tu mowa to ukłony dla Pani Elżbiety! JEst rewelacja - wszystko przetłumaczone, a mnie zawsze zalamywaly te kursy gdzie się ma pełno jakiś zwrotów po angielsku bez tłumaczenia. Czemu to mialo służyć, że jak wystarczająco długo będę w to patrzył to zrozumiem? Jak jest przetłumaczone wszystko to się człowiek nie zniechęca, bo wszystko jest jasne i wystarczy sie uczyc :-)
Nadrzędny - Autor muffin Dodany 2011-11-26 12:57
Aaaaaa, no bo zapomnialem wspoamniec, ze kupiłem dostęp do calego kursu i warto, warto.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-28 10:07
Czasami jest tak że najlepszy kurs nie spowoduje że ktoś jest w stanie z niego skorzystać. Nie mówię o konkretnej osobie. Rzucam tylko w net hasło:) Że trzeba po prostu spróbować, aby sie przekonać czy coś jest dobre. A i tak  dla jednego jest a dla drugiego nie. Muffin życzę powodzenia w nauce :-)
Nadrzędny - Autor muffin Dodany 2011-12-03 17:44
Walpoz, ja już nie wiem, czy Ty jestes taki surowy dla siebie, czy to mnie wrozysz sromotną porażkę :D Co do tego, że każdemu wg potrzeb to zgadzam sie calkiem.
No w każdym razie ja jadę do przodu jak burza :P oczywscie angielska burza :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-12-03 22:08
Myślałem o sobie. Ja raczej jak Londyńska mgła. Niby coś chwytam ale dalej błądze po omacku :-) Do you speek Engish.? No. - Ja mówie po polsku :-)
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2011-12-05 16:16
Muffin marketingowcu daj na luz i przestać reklamować to coś, bo już się niedobrze robi.
Kurs angielskiego? Widziałeś kiedyś kurs czegokolwiek i jak to powinno wyglądać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Kurs bez dyskryminowania (20274 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill