www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam osoby po amputacji konczyn dolnyczh!!! (3916 - wyświetleń)
- Autor Karolek Dodany 2007-02-11 17:16
Witam wszystkich poznam osoby po amputacji konczyn dolnych,dowiem się zyją,jak sobie radzą w codziennym nie przychylnym swiecie.Pozdrawiam Karol.Mój meil to obib2002@wp.pl
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2007-02-12 19:36
Cześć Karolek ,
                     Dobrze by było żebyś napisał dlaczego taka wiedza jest Ci potrzebna.
    Czy z czystej ciekawości ?, a może piszesz książkę ?Nie sądzę żeby ktoś pofatygował
    się na odpisanie żeby zaspokoić Twoją ciekawość.
                                                                        Pozdrowionka
Nadrzędny Autor majim Dodany 2007-02-17 11:19
dziwne, dlaczego chcesz poznac takie osoby... sam jestes po amputacji czy poprostu jestes ciekawski?
M.
Nadrzędny - Autor jacek Dodany 2007-02-21 15:32
Witam Cię Karolku. Ja chodzę na protezie już od 1971 roku. Jestem po amputacji prawego podudzia. Chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem - pisz śmiało. Możesz pisać na stj8@wp.pl lub tu na forum, jak chcesz. Pozdrawiam Jacek
Nadrzędny Autor basiek71 Dodany 2007-03-28 22:24
hej Karol ja jestem 1,5 roku po amputacji lewego podudzia, radze sobe nieźle, normalnie funkcjonuje jezeli chcesz sie dowiedziec czegoś więcej podaje mój nr
gg 5764446, chętnie odpowiem ci na wszystkie twoje pytania. Pozdrawiam Basia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam osoby po amputacji konczyn dolnyczh!!! (3916 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill