www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ogromna prośba do rodziców dzieci autystycznych (3639 - wyświetleń)
- Autor eevika Dodany 2012-01-17 18:45
Witam Serdecznie
Mam na imię Ewelina, jestem pielęgniarką a jednocześnie studentką II roku studiów magisterskich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Obecnie jestem na etapie pisania mojej drugiej pracy związanej z tematem autyzmu. Przeprowadzam pracę badawczą na temat "Postaw społecznych wobec autyzmu i ich wpływu na funkcjonowanie rodziny z dzieckiem autystycznym"
Wiem że temat jest trudny i zdaję sobie sprawę że kolejna prośba o wypełnienie ankiety może być nużąca i męcząca dla Państwa. Ale bardzo proszę o pomoc. Zamieszczając tutaj na forum swoją prośbę bardzo zależy mi na uzyskaniu informacji, poglądów i opinii od większej ilości osób niż do których dotychczas udało mi się dotrzeć.

Zaznaczam, że badania są w całkowicie anonimowe a ich wyniki posłużą wyłącznie celom badawczym. Ankieta jest dostępna pod adresem :
http://www.y0rgi.neostrada.pl/doc/ankieta.doc

Odpowiedzi proszę przesyłać na mój adres e-mail : etrebisz@gmail.com
Będę naprawdę bardzo wdzięczna wszystkim chętnym rodzicom za poświęcony czas i za pomoc. :-)
Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny Autor eevika Dodany 2012-04-13 23:09
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli mi pomóc i poświęcili swój czas na uzupełnienie ankiety. To dla mnie naprawdę ogromna pomoc.
Jeszce raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie : )
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ogromna prośba do rodziców dzieci autystycznych (3639 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill