www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Odwołanie do Sądu Rejonowego i powołanie biegłego (4261 - wyświetleń)
- Autor Sarah Dodany 2012-01-25 19:15
witam! wniosłam odwołanie do Sądu Rejonowego wydz.Pracy itd.
w odwołaniu wniosłam o powołanie biegłego lekarza z zakresu kardiologii a doszłam że jest to biegły lekarz neurolog, co mam w takiej sprawie zrobić ? - chodzi o sprawowanie opieki nad synem który jest ma skonczone 16 lat, niepełnosprawny od urodzenia , upośledzony umiarkowanie , bieże leki od serca które mu ratują życie cierpi arytmię serca , w Powiatowym orzecznictwu dali Umiarkowany stopień Wojewódzki to podtrzymał i dyskwalifikuje mnie to jako opiekuna na co dzień który jest przyznawany w stopniu Znacznym , syna prowadzam i odbieram ze szkoły , bez tego nie jest w stanie sam chodzić do szkoły nie wzięto tego pod uwagę przy orzekaniu że się jeszcze uczy, co mam robić ?
Nadrzędny Autor adam7579 Dodany 2012-01-25 20:46
Witaj
Ja jestem na etapie wysyłania odwołania do Sądu Rejonowego z tym że nie wiem jak to napisać może mi coś doradzisz. ? Po za tym nie wiem czy  do dwóch decyzji ZUS muszę pisać dwa odwołania, czy jedno odwołanie do dwóch decyzji. Z góry dziekuje za pomoc.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Odwołanie do Sądu Rejonowego i powołanie biegłego (4261 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill