www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 38) (1454965 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-03 19:16 Zmieniony 2013-02-03 19:21
Może potrzebujecie negocjatora,rozjemcy lub tp. osoby?.
Mówicie to samo tylko trochę inaczej i nie potraficie się zrozumieć.
;-)
oferuję usługę adwokata Waszych diabłów :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-03 19:23
Mówię co innego i doskonale rozumiem co mówi Norbi. Mówi przecież wyraźnie o co mu chodzi. Po prostu mamy inne zdanie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-03 18:29 Zmieniony 2013-02-03 18:35
Lidian, kiedyś, gdy jeszcze potrafiłem, to pracowałem i grałem, byłem nawet kierownikiem orkiestry... Stąd mam komputer i instrumenty, nikt, mi nic nie dał a, telewizor, radio, to należy do standardu... nawet auto, tylko, że pozbyłem się prawa jazdy z powodu postępu choroby, byłem zmuszony sprzedać je... teraz żyję z renty, poniżej 1000zł brutto, i muszę kupować leki, które na kwartał kosztują powyżej 4500 zł... Dzięki Bogu mam przyjaciół na zachodzie którzy mi te leki finansują... Jakbym miał liczyć na polską pomoc, to już dziś wąchałbym kwiaty do korzeni.... A komputer sobie sam poskładałem... Na zachodzie telefon był znany już wtedy kiedy w Polsce nie wiedzieli do czego to służy...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-03 18:43
Nie tylko Ty masz niską rentę, a gdyby nic się nie zmieniało, to nawet byś nie wiedział, że komputery są na świecie, bo nie miał byś też telewizora i możliwości kontaktu z zagranicą. Masz tyle lat , że powinieneś pamiętać , a przynajmniej wiedzieć iż kontakty z zagranicą, to były kłopoty. Mimo wszystko zmiany postępują. Świat nie stanie w miejscu przez to, że są niegospodarne kraje i przez to, że jest bieda, albo niepełnosprawność. 
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-03 18:55
Były kłopoty, gdy się miało przyjaciół, rodzinę zagranicą, to prawda, lecz nikt nie był tak ciemny aby nie wiedzieć, co się na "zachodzie" dzieje... Były na to sposoby...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-03 19:11
Ludzie z uchem przy radiu, żeby sąsiad nie zakablował, słuchali wolnej Europy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-03 19:31
Były jeszcze inne sposoby...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-03 19:39
Były.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-03 16:37
rogal160...
Tak samo i ja opisuję ... To nie defetyzm a szara teraźniejsza rzeczywistość
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-02-03 19:56

>Nawet patrząc na zwykłe gazetki reklamowe, które nam do skrzynek wrzucają, wspominam czasy kiedy ich u nas nie było. Kogoś kogo znałam posądzono o szpiegostwo, bo miał taką gazetkę reklamującą sprzęt budowlany, miał ją od rodziny z zagranicy. To też są te zmiany, których niektórzy nie chcą widzieć.


Lidian, gazetką relkamową i pełnymi półkami w marketach nie da się nakarmić głodnych dzieci. Do tego potrzebne są pieniądze. Jeżeli zarabia się 1500 złotych i jest się jedynym pracującym, to trudno utrzymać rodzinę.
Skoro już mówimy o pieniądzach, to w latach 70. średni zarobek pracownika wynosił 3-4 tyś. złotych, a dyrektor lub urzędnik wojewódzkiego szczebla zarabiał około 20 tyś. zł., czyli proporcja wynosiła jak 1 do 5. Spróbuj porównać dzisiejszą średnią do płacy członków zarządów spółek SP i różnych prominentów. Co Ci wyjdzie? A policz ile dzisiaj mamy dyrektorów, zastępców, kierowników i doradców. Utrzymanie takiej "armii" kosztuje i ktoś musi się na to złożyć. Oczywiście robią to podatnicy.
Tych dysproporcji też niektórzy nie dostrzegają, bo zasłaniają im widok pełne półki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-03 20:11
Co Ty mi człowieku tłumaczysz, czy ja jestem z marsa? Cały czas mowa jest o tym , że się kraj zmienił. I się zmienił choć nie zawsze po myśli tych czy innych grup społecznych. A to , że jedni mają więcej inni mniej, to zawsze tak było.
Teraz mamy armię urzędników , a kiedyś była armia robotników. Dwóch trzymało drabinę , a trzeci żarówkę wkręcał. Zapomniałeś, że kiedyś wszyscy mieli pracę? A ci co siedzieli na stołkach zawsze żarli.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-02-03 21:03
A czy ja nie piszę o zmianach? Oczywiście mamy prawo mieć własne zdanie, bo każdy postrzega to, co dla niego istotne. Jeżeli gazetka reklamowa dostarczana do domu jest wyrazem zmian, to winszuję spostrzegawczości. Podobnie jak z tą armią robotników i trzema wkręcającymi zarówkę. Nie z tego powodu dawniej nie było bezrobocia, ale wynikało to z zupełnie innych uwarunkowań. Nie rozwijam tego tematu, aby nie narazić się na następne uwagi.
Co do istoty poruszanego tematu, podałem konkretne przykłady rozpiętości zarobków dawniej i dzisiaj. Używając Twojego słownictwa, obecnie ci na stołkach "żrą" aż do przesady, bo dziesięciokrotnie więcej. To delikatny szacunek, bo faktycznie "kiminy" płacowe są o wiele większe.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-03 21:21
Podałam jako przykład gazetkę żebyś zrozumiał, że w komunie za taką gazetkę uważano człowieka za szpiega. Rujnowano życie jego i jego rodziny. Takie były czasy. Jeśli Ty uważasz, że to jest nic tzn że nie rozumiesz tragedii tych ludzi. Teraz masz wolność. Możesz sobie publicznie na forum narzekać na wszystko , a dawniej bał byś się pisnąć coś komuś na ucho.  Dlaczego nie było bezrobocia to ja wiem, nie musisz mi tłumaczyć.
To że żrą , to nie oznacza, że zmian w kraju nie ma, bo od tego zaczęła się rozmowa, a Ty ją zacząłeś spychać na inne tory. I proszę Cię nie tłumacz mi wszystkiego jakbym była jakimś nierozumnym człowieczkiem. Wychowałam się , wykształciłam i pracowałam  w komunie. Mam porównanie. Wiem co było dobre , a co złe.
Polska się zmieniła niezależnie od tego czy wszystko jest po naszej myśli czy nie,  to już jest inny kraj.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-03 21:33
Lidian napisała:

>Teraz masz wolność. Możesz sobie publicznie na forum narzekać na wszystko , a dawniej bał byś się pisnąć coś komuś na ucho. >


Co mi to za wolność, jak rząd ignoruje ludzi, tak było w sprawie ACTA, GMO, Kolejarzy, górników Rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych, tak w służbie zdrowia, w sprawie nauczycieli... iiii... co z tego, że możemy krzyczeć, wrzeszczeć a rząd robi swoje????
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-03 21:38

>Co mi to za wolność,<


Norbi ty wiesz co mówisz?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-03 23:22
Lidian...
Jak najbardziej, wiem,
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-04 00:23
Mądrzy ludzie mówią, "że muzyka łagodzi obyczaje"
posłuchajcie RAJ:
http://www.youtube.com/watch?v=eLPEn6FUKBI&feature=related
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-04 00:39
I jeszcze jedna, stara ale ciągle aktualna piosenka
Krzysztofa Daukszewicza
"I to jest mój kraj"
http://www.youtube.com/watch?v=EYK3aEqV7cY
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 00:53
:-)
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-04 08:47

>Autor lidian Dodany 2013-02-03 19:43


w adresie do Norbiego

>Masz tyle lat , że powinieneś pamiętać , a przynajmniej wiedzieć iż kontakty z zagranicą, to były kłopoty.


i dlc:

>Autor lidian Dodany 2013-02-03 22:21


lidian, skończ ględzić te i inne  głupoty. Jakie kłopoty? z powodu że miało się kontakty z zagranicą?
Jedni mieli inni nie mieli kłopotów. Jeśli byli uciekinierami, spiskowcami,  wyjechali i nie wrócili, wówczas i kontakty rodzin były ograniczone, cenzurowane bardziej
Więcej było dokumentów do załatwiania, żeby wyjechać, ograniczenia czasowe pobytu, należało wrócić na czas, bez spóźnienia. Jakoś nie narzekam żebym nie mógł wyjeżdżać.
Utrudnieniu podlegała komunikacja, gdyż telefonów było mało, rozmowy międzynarodowe drogie i należało zamawiać taką rozmowę. Nie rozwinęła się technologia informatyczna np.komputer również na świecie. Wraz z postępem rozwojem techniki zmieniła się dogodność komunikacji, w Polsce również. Stało się to za sprawą ogólnego postępu technologii, a do niej dołącz pralkę automatyczną, zmywarki...  Pamiętam słowa kolegi:" dożyjemy czasów że japończycy wymyślą telewizor noszony w ręku. I czy nie jest tak, mamy Smartfon.Na tym nie koniec technologia ciągle idzie na przód.
Obecnie ułatwiony wyjazd masz tylko w obrębie krajów UE, a do innych nadal obowiązuje paszport, zaświadczeniu o niekaralności, wiza (wykupienie)

A ogólnie, gdzie Twój przesłodzony wątek: " Tylko miłe słowa"
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-02-04 09:08
Drodzy moi interlokutorzy:)
Wszyscy to mamy trochę oleju w głowie i wiemy, że kapitalizm to system w którym:
1. Niesprawiedliwość społeczna zawsze będzie występować.
2. Nikt Ci nie pomoże jak sam sobie nie pomożesz.
3. Masz jednak szansę na kreowanie własnego losu.

Pomijam dygresję o komunizmie, pralkach itd. bo nie o to tu chodzi. ON jest trudniej i to prawda obiektywna. Część z nas liczy na pomoc państwa i ma do tego prawo. Państwa nie stać na pomoc w takim wymiarze jakiej byśmy oczekiwali. Zaraz będzie zarzut, że kradną, że premie itd. Pytam: kto i co ukradł, a premię i nagrody? Można na administracji oszczędzić 200-300mln zł rocznie i w skali budżetu to jest kwota nic nie znacząca. Co w takiej sytuacji robić? komu zdrowie pozwala walczyć o swoje, kształcić się i pracować. Ten komu choroba na taką aktywność nie pozwala...ma pecha, że urodzil się w tym kraju.
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2013-02-04 09:37

>rogal160
>ma pecha, że urodzil się w tym kraju.


Ma pecha, że urodził się chory. Ma pecha, jeśli jest bardzo ciężka choroba nie koniecznie od urodzenia, gdyż z lżejszą chorobą możliwości są i naszym kraju.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 09:21 Zmieniony 2013-02-04 09:29
Chromy Twoje słowa i styl przypomniały mi właśnie takie partyjne osoby, które w tamtych czasach nie miały żadnych kłopotów.  A może już zapomniałeś jaka była rzeczywistość.

Mój jak to mówisz "przesłodzony" wątek istnieje tylko Ty miłe słowa już też chyba zapomniałeś, aby w nim coś napisać trzeba je sobie przypomnieć. :-)

Proszę również , abyś nie pisał więcej do mnie na pw, , bo nie odpowiem i ujawnię na forum co piszesz. 
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-04 09:39

>lidian
>o nie odpowiem i ujawnię na forum co piszesz. 


Proszę bardzo, napisałem jeden list, wyjaśniłem ci że ożeniłem się z chorą kobietą, wziąłem za żonę kobietę po przebytej chorobie Hainego Medina, że żona niedawno  zmarła, że mieliśmy córkę, że miałem udane życie.
Żebyś nie wyzywała mnie od "staruszków" "starych dupków", gdyż też w przyszłości zostaniesz starsza panią. 
I nie planuj zmyślać innych tekstów, zdań, ilości wpisów, wszystko jest w archiwum.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-04 09:43

>I nie planuj zmyślać innych tekstów, zdań, ilości wpisów, wszystko jest w archiwum. <


Moich planów nie znasz i nie poznasz.

Po choinkę mi opisujesz swoje życie? Mnie ono zupełnie nie obchodzi. Nie chcę rozmawiać z nieżyczliwymi mi osobami  ani wysłuchiwać ich.

Nie wyzywałam nikogo od staruszków, a rozmów prywatnych z Tobą nie odbywałam. Nie musisz mnie straszyć starością, bo swoje lata już mam, tylko jeszcze nie zramolałam i nie czepiam się ludzi jak Ty. 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 09:25 Zmieniony 2013-02-04 09:29
Rogal nie wszyscy potrafią to zrozumieć. Lepiej im wrzeszczeć , że zmiany w kraju nie zaszły i czekać na manne z nieba.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-02-04 10:11
Niestety masz rację.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-02-04 11:32 Zmieniony 2013-02-04 11:59
Zmiany zachodziły zawsze, jak dzieje Polski długie, historia o tym mówi. Zmiany zachodzić będą i w przyszłości.
Zmiany są i obecnie. Zmiany: z dobrego stanu w zły lub z tego co było dotychczas złe na lepsze. Jednak trzeba zrobić ogólne zestawienie dla społeczeństwa a nie dla jednostek, kilku jednostek.
I co z tego, że w sklepach macie pełno towarów. Gospodarka kuleje przez złą Ustawę o formach płatności.
Jeden z przykładów: Wstawianie towaru, do sklepów z przedłużonym terminem płatności, do 90 dni, ale nie ma gwarancji że po 90 dniach zapłaci. Jazda na debecie. Wstawiający towar ma kłopoty fiskalne z powodu odbiorcy. Usługi : zapłacę z 90 dniowym terminem płatności, ale gdy minie termin sprawa znajduje się w Sądzie, bo niby jak odzyskać zarobione pieniądze .

rogal160, może skończ już usprawiedliwiać dług publiczny. To co robią politycy za pieniądze podatników to skandal i większość z nich powinna stanąć przed Trybunałem Stanu.
Rację ma ten, kto mówi że demokracja poszła złą drogą,  że jest gorzej teraz jak 10 lat temu. Bogactwo kraju to ziemia, grunty, tereny, zakłady pracy,.., a to zostało sprzedane obcemu kapitałowi, częstokroć za zaniżoną kwotę w imię układów"dasz mi działę, ja ci załatwię dojście abyś to co chcesz kupił". Bogactwo kraju to zdrowe społeczeństwo gotowe do podjęcia pracy za godziwą zapłatę.
Bogactwo kraju to dobra reforma podatkowa. A w Polsce tak skonstruowano podatki, że przedsiębiorcy rejestrują firmy za granicą w kraju o korzystniejszym systemie podatkowym, w Polsce  jest zakład ale podatki nie wpływają do polskiego skarbu lecz zasilają konto zagranicznego kraju.
To społeczeństwo nie utrudzone stresem, że jutro zostanę zwolniony z pracy. Za mały byłeś lub się nie urodziłeś, gdy z udziałem społeczeństwa, zakładów budowano szpital. Jakim prawem ten szpital ma być sprzedany? prywaciarzom
Kolejny przykład: oddawanie mienia, zgłasza się potomek jakiejś nieruchomości przedstawia dokumenty że to jest jego po przodkach. Wojna przyniosła zniszczenia, odbudowało to społeczeństwo polskie, wiec jeżeli zwrot to powinien być zgodnie z  wyceną zgliszczy i ruin wojennych. Dalej pójdziemy linią prawdy historycznej, prześladowania, zmiana dokumentów, wyrobione lewe dokumenty, transport nacji żydowskiej do Argentyny. Teraz w obecnych czasach zgłasza się  po majątek, według nazwiska nadanego w czasach wojny w lewych dokumentach. STOP, a gdzie DNA tego człowieka że ma jakikolwiek związek z rodziną o której mówi, a co za tym idzie roszczeniem o zwrot lub rekompensatę majątku przodków. W XX i XXI wieku wykonanie DNA to podstawowe badania.

A jeśli jeszcze wyjdę myślami poza granice kraju Polska. Włochy były krajem prężnym, wystarczył ruch  demokracja Berlusconi'ego, żeby  Włochy znalazły się w kryzysie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-02-04 12:01
Chromy piszesz o zatorach płatniczych i masz rację - występują co jest zjawiskiem normalnym w okresie spowolnienia gospodarczego. Kredyt kupiecki to instytucja znana od wieków. Nie ma ustawy o formach płatności. Jest ustawa o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Zaraz zapytacie co rząd na te problemy. tzw. trzecia ustawa deregulacyjna karze fiskalnie spóźnialskich. Nowelizacja ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych skraca czas zapłaty dla podmiotów publicznych. "To co robią politycy za pieniądze podatników to skandal i większość z nich powinna stanąć przed Trybunałem Stanu." - podaj przykład deliktu konstytucyjnego którego dopuścił się polityk. Krytykujesz prywatyzację, zobacz co się dzieję w państwowych kolejach. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków niewydolnych państwowych struktur. Zagraniczna optymalizacja podatkowa to nie tylko polska specyfika. szpitale i prywaciarze? A prywaciarz z definicji gorszy? Demokracja zniszczyła Włochy. Jaki ustrój jest lepszy?
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2013-02-04 12:28 Zmieniony 2013-02-04 13:01
Wyobraź sobie, że głosowałem za zmianą ustroju, za tym żeby powstała gospodarka kapitalistycza.  Jednak zawiodełem się.

>rogal160
>zobacz co się dzieję w państwowych kolejach.
>>Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków niewydolnych państwowych struktur.


Kolej, PKP, zaczęło się przed paroma laty od podziału na Spółki, na regiony. Miało być tak dobrze! Inna Spółka rządzi i dyryguje mieniem: tory, ziemia, perony, wagony.... Inna Spółka rządzi ruchem pasażerskim. I jeszcze jest Centrala. Początek dna, koniec kolei rozłożony na raty.

Również jestem przeciw płaceniu podatków : "Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków niewydolnych państwowych struktur"
na rozpustę polityków, nierzetelną pracę, fuszerkę, układy, układziki , na ich wypłaty, skandale za publiczne pieniądze.
Same zgrzyty między partiami, politykami, wywlekają sobie brudy publicznie, już tracą kontrolę nad własnym publicznym zachowaniem i pobierają za taką pracę dużą wypłatę z całym bogatym pakietem dodatków i traktują społeczeństwo jakby nie widziało nie słyszało co się dzieje w kraju.

>rogal160
>w okresie spowolnienia gospodarczego


nie doszłoby do tego, gdyby rządzący przy władzy i sterze kraju.
Jaki to miał być dobry plan: podniesienie podatku VAT 22% na 23%. Gospodarkę miał podratować.
Dobił społeczeństwo, a gospodarki nie uratował.
Od kwietnia zmiana kolejna podwyżka, kolejne artykuły, produkty i również  obiad w gastronomii publicznej,  ze stawki 8%  na 23%.
Wspomniane choćby opłaty  "śmieci" - Ciebie samego zdenerwowały.

rogal160 siedzisz w jednym z pokoików polityki, takim trochę dalszym, mówisz jak oni dyktują, za to Ci płacą (wypłata ze stosunku pracy)

Na koniec, osobie piszącej w Gazetach, zasiadającej w Telewizji, czyli mowa o Tobie, wypada słuchać, czytać odpowiadać  z dokładnością
napisałem wcześniej:

>Włochy były krajem prężnym, wystarczył ruch  demokracja Berlusconi'ego, żeby  Włochy znalazły się w kryzysie.


odpowiadasz mi:

>Demokracja zniszczyła Włochy. Jaki ustrój jest lepszy?


przeczytaj jeszcze raz, nie powiedziałem demokracja zniszczyła Włochy. Napisałem powiedziałem za sprawą premiera Berlusconi demokracja Włoch znalazła się w kryzysie
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-04 11:42
Lidka nie strzęp języka,z niektorymi nie warto nawet o pogodzie bo i ona zawsze bedzie nie taka jakby sobie zyczyli.Zawsze wiedza lepiej i zawsze maja gorzej.Taki typ Smerfa marudy.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-04 12:16
Niestety taka jest prawda.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 13:07
Easy nic nie potrafisz konstruktywnego napisać tylko czepiać się mądrych ludzi????
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-04 13:16
A czy do Ciebie pisze??wyraznie napisałem-Lidka,no chyba ze masz na drugie.:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 13:24
easy...
Piszesz na publicznym forum, więc i ja to czytam, a jak czytam, to znaczy że to wszystkich dotyczy...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 13:08
http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Kto-sypal-zatruta-sol-do-jedzenia,wid,15305510,wiadomosc.html

Wyszli za kaucją z pieniędzy uzyskanych za sprzedaż zanieczyszczonej soli. Ciekawe czy za to odpowiedzą tak jak powinni.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 13:20
Skoro wypuszczono ich na wolność, to tylko dowód na to, że rządowa cicha eutanazja ma się dobrze...
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-04 13:21
o i stało sie!!!Szczyt konstruktywnego myslenia!!!!!:-):-):-):-):-)Nie trzeba było długo czekac.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 13:27
Czyżby byłoby inaczej??? Easy, podaj przykład, że tak nie jest...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-02-04 14:09
Norbi ja napisalem konstruktywnie. Skomentuj;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 14:34
rogal, twoja konstruktywność polega na chwaleniu, co to nie mamy dobrego, a jak ktoś ci udowodni że nie masz racji, to chowasz się za nic nie znaczącymi przepisami, których nikt nie przestrzega...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-02-04 14:42
Postawilem tezy i zadalem pytania. Obal tezy i odpowiedz na pytania. Wtedy bedxie merytoryka a nie demagogia.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 14:45 Zmieniony 2013-02-04 14:48
Obalić, twoje tezy, nie muszę, poczekam aż ktoś inny je obali a ja powiem wtedy czy ktoś ma rację lub jej nie ma... Uważam, że chromy ci wystarczająco dużo napisał, więc ja już nie muszę... Gdyż mam podobne zdanie, jak Chromy...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 15:03
Norbi,

>poczekam aż ktoś inny je obali a ja powiem wtedy czy ktoś ma rację <


Ekspert nam wyrósł. Tyle krytykujesz, to chyba masz coś do powiedzenia, nie musisz innym przytakiwać. :-)))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 15:12
Lidian napisała:

>Ekspert nam wyrósł. Tyle krytykujesz, to chyba masz coś do powiedzenia, nie musisz innym przytakiwać. :-))))))) >


Owszem mam swoje zdanie, lecz mam prawo, weryfikować, kto ma rację a kto nie ma, więc stąd moje czekanie na to, aż ktoś inny te  tezy obali...  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 15:19
Zacznij pierwszy , daj przykład własnej mądrości. Nie będziesz musiał oceniać innych za to co mówią.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 15:33
Lidian napisała:

> Zacznij pierwszy , daj przykład własnej mądrości. Nie będziesz musiał oceniać innych za to co mówią. >


Tak samo, Ty Lidian, możesz dać przykład swojej mądrości, ja nie muszę... A oceniać, co inni piszą, nie oceniam tak, jak Ty to sobie myślisz, oceniam siebie samego na podstawie tego co inni mówią i piszą...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 15:42

>nie oceniam tak, jak Ty to sobie myślisz,<


Co ja myślę, to tylko ja wiem. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 16:50
To pozwól że będę wiedział, to co wiem i to co chcę wiedzieć...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-04 16:59
Ok. :-))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 38) (1454965 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill