www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Gotowi na Euro artykuł z dnia 25.04.2012 (4320 - wyświetleń)
Autor Jagieł Dodany 2012-05-11 07:40 Zmieniony 2012-05-11 07:42
Jestem osobą z niepełnosprawnością ruchową poruszającą się na wózku inwalidzkim (paraplegia). Z radością przeczytałem wasz artykuł o tym że będzie można wjechać na Stadion Narodowy samochodem na podziemny parking ponieważ jestem jednym ze szczęściarzy, którym udało się wylosować bilet na mecz Euro 2012. Niestety muszę napisać, że wprowadzacie ludzi w błąd! Podczas rozmowy telefonicznej z osobą, która dzwoniła do mnie z PZPN-u i poinformowała mnie o tym że wylosowałem bilet, zadałem właśnie to pytanie i odpowiedziano mi że na dzień dzisiejszy (10.05.2012) oficjalna informacja jest taka, że nie będzie takiej możliwości w ogóle, i że to decyzja UEFA a PZPN tylko prowadzi dystrybucję i sprzedaż biletów, natomiast organizatorem jest UEFA i to ona podjęła taką a nie inną decyzję!

Zastanawiam się czy Pani Daria Kulińska, rzeczniczka Narodowego Centrum Sportu, która to wam udzielała wywiadu w ogóle wie o tym fakcie? Czy może świadomie wprowadza opinię publiczną w błąd?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Gotowi na Euro artykuł z dnia 25.04.2012 (4320 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill