www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Ankieta do celów edukacyjnych (4800 - wyświetleń)
Autor ItalianCopper Dodany 2012-05-25 16:18
Witam, nazywam się Mateusz Omański i jestem studentem III roku fizjoterapii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jestem w trakcie pisania badawczej pracy licencjackiej na temat roli fizjoterapeuty w rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną uczestniczącą w rehabilitacji, uprzejmie proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, która pomoże mi zarówno w realizacji pracy licencjackiej jak i w lepszym zrozumieniu problemów osób niepełnosprawnych, co przełoży się na jakość wykonywanego przeze mnie w przyszłości zawodu :-)

Oto link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/88922/rola-fizjoterapeuty-w-rehabilitacji-spolecznej-osob-niepelnosprawnych.html

Z góry dziękuję za zaangażowanie i wszelką pomoc. Jeśli macie jakieś dodatkowe uwagi proszę śmiało pisać w tym wątku :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Ankieta do celów edukacyjnych (4800 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill