www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ankieta-turystyka osób niepełnosprawnych. (8966 - wyświetleń)
- Autor annmk123 Dodany 2012-05-28 21:36
Witajcie serdecznie. Jestem na tym forum po raz pierwszy. Chciałabym poprosić wszystkie przychylnie nastawione osoby, o wypełnienie ankiety.

Nazywam się Anna Kargol. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Jakiś czas temu musiałam ze względu na stan zdrowia przerwać studia i zająć się oczywiście rehabilitacją i koncentracją nad moim wątłym organizmem. Dzięki leczeniu i rehabilitacji w obecnej chwili jestem "w miarę" zdrowa postanowiłam ukończyć wcześniej rozpoczęte studia i
obecnie kończę III rok studiów licencjackich na wydziale Turystyki i Nauk o Zdrowiu, kierunek Turystyka i rekreacja, specjalność Turystyka zdrowotna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Obecnie piszę pracę nt.: Turystyki osób niepełnosprawnych". W tym celu potrzebuję zebrać wystarczającą ilość danych do rzetelnego zbadania turystycznych zachowań ON.

Link (ankieta jest aktywna do 30 czerwca 2012 r.)

http://www.ankietka.pl/ankieta/86174/turystyka-osob-niepelnosprawnych.html

Ankieta jest dosyć obszerna, zawiera sporą ilość pytań, dlatego będę wdzięczna za poświęcenie czasu i dokładne wypełnienie jej zgodnie z państwa przekonaniami.
Badanie jest oczywiście anonimowe i posłuży wyłącznie do napisania ww. pracy dyplomowej.

Pozdrawiam i... liczę na Was :-)
Ania
Nadrzędny - Autor patie80 Dodany 2012-05-29 20:36
Witaj,
Ankietę wypełniłam. Sama pisałam licencjat na podobny temat i chciałabym tylko Ci podpowiedzieć, że nie powinnaś dawać obowiązkowych pytań na temat turnusów tuż po tym jak pytasz, czy ktoś na nie jeździ. Bo przy odpowiedzi przeczącej, ten ktoś niepotrzebnie musi klikać i w dodatku nie ma opcji "Nie dotyczy". Poza tym uważam, że nie powinnaś zadawać tak wielu pytań o turnusy, bo to nie do końca jest forma "normalnej" turystki. Albo mogłaś inaczej określić temat ankiety - jako badanie na temat turnusów, a inne formy turystyki zostawić z boku. Ja osobiście robiłam badanie z punktu widzenia antropologa, ale też jestem niepełnosprawna. Jeśli masz ochotę wymienić doświadczenia, to pisz na patie80@gazeta.pl.
Pozdrawiam,
Patie
Nadrzędny Autor annmk123 Dodany 2012-05-29 22:45
Dziękuję serdecznie.
Zdaję sobie sprawę z tych nieścisłości, ale jednak w trakcie edycji-tworzenia ankiety nie wszystko widac. Jeszcze się postaram zorientować, czy w chwili obecnej mogę zmienić to na co zwróciłaś mi uwagę. Dlatego dziękuję za pofatygowanie się :-)
Jeżeli chodzi natomiast o uwagę, że to nie jest do końca "normalna" turystyka to masz rację i słusznie zauważyłaś. W mojej pracy dyplomowej będę się starała udowodnić, że po leczeniu farmakologicznym, szpitalnym, turystyka uzdrowiskowa, czy pobyty w sanatorium na które nas wysyła ZUS, KRUS...są poniekąd stymulatorem do podejmowania samodzielnej turystyki w celach rehabilitacyjnych  w późniejszym czasie po tzw. "przymusowych wyjazdach" :-) Dziękuję za e-mail :-) Odezwę się z miłą chęcią.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-05-30 12:27
Przepraszam ale pytanie o dochodzie jest absurdalne. To jednak jest moje zdanie.
Nadrzędny - Autor annmk123 Dodany 2012-05-30 17:21
Witaj, nie masz za co przepraszać :-) To twoje zdanie i ok :-) Mnie się przyda po prostu do statystycznych danych :-) Jeśli wypełniłaś ankietę to dziękuję oczywiście :-)
A ile ja już głupich pytań widziałam...
A tan na poważnie jeśli dochody są niskie to i problem jest większy z uprawianiem turystyki. Wiadomo, że najpierw musimy sobie zapewnić normalne życie, leczenie itd., a dopiero z "wolnych" środków można pomyśleć o wyjeździe...Lub jak zazwyczaj się to dzieje szukać dofinansowań, czy w jakiś sposób spróbować oszczędzać. Moim zdaniem to nie jest absurdalne pytanie :-)

Pozdrawiam cię serdecznie.
Nadrzędny Autor annmk123 Dodany 2012-05-30 17:23
Uzupełni ktoś jeszcze ankietę? Mizernie to widzę ;-)
Poważnie, bardzo mi zależy :-)
Nadrzędny Autor annmk123 Dodany 2012-06-01 07:08
Ponawiam prośbę :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-06-01 16:01
Witam i ja.
Głupich pytań podobno nie ma ale jest małe ale .... na 69 wyświetleń to chyba dużo wypełnio ankietę? Ja jej nie wypełniłam. patie80 ma rację. Turystyka to nie turnusy. Turystyka jest więcej niż turnus.
Nadrzędny Autor annmk123 Dodany 2012-06-02 22:38
Duża część z tych wypełnień, to zapewne moich znajomych niepełnosprawnych. Biorąc pod uwagę w ile miejsc wysłałam prośbę...to i tak mało. ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ankieta-turystyka osób niepełnosprawnych. (8966 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill