www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / prośba o pomoc (4119 - wyświetleń)
- Autor blue wings Dodany 2007-03-06 01:49
Witam,to co napiszę,może się komuś wydać banalne,niemniej jednak jest to problem. Otoż poszukuję osoby pomocnej,ktora pomoże mi w transporcie,lub,pojechałaby ze mną pociągiem,jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym(wózek inwalidzki,plus wada wzroku). Potrzebuję pilnie pomocy w dostaniu się z katowic do warszawy(sobota rano,powrot tego samego dnia),zapłacę za pomoc,jeśli ktoś się znajdzie,lub będę wdzięczny za informacje,gdzie mogę się o taką pomoc zwrócić?.
Pozdrawiam serdecznie,rafał
Nadrzędny - Autor ewamonika1 Dodany 2007-03-07 08:20
witaj,
może spróbuj tutaj: http://ogloszenia.ngo.pl/szukam_wolontariatu  Wprawdzie na pierwszy rzut oka wygląda, jakby te osoby szukały pracy jedynie w fundacjach i innych organizacjach, ale gdy się wczytasz, okaże się, że niektórzy chcą pomóc osobom indywidualnym. Być może uda się trafić na kogoś, kto i Tobie pomoże. Powodzenia. ewa
Nadrzędny Autor blue wings Dodany 2007-03-07 16:25
Dziękuję bardzo za pomoc,znalazłem tylko 2 osoby pasujące do opisu pomocy osobom indywidualnym z woj śląskiego,i napisałem do nich maila,jednak jak do tej pory nikogo nie udało mi się znaleść,i szczerze mowiąc,zaczynam tracić nadzieje.
Nadrzędny - Autor New_Rock Dodany 2007-03-10 07:40
Sobota rano - czyli TA sobota TERAZ? Szkoda, ze nie ma w poście telefonu kontaktowego. Jestem z Warszawy - czy na miejscu pomoc też jest potrzebna? Czy już nieaktualne?
Nadrzędny Autor ewamonika1 Dodany 2007-03-13 16:22
I jak się udało? Daj znać.

pozdr. ewa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / prośba o pomoc (4119 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill