www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / orzeczenie o niepełnosprawności bład w oznaczeniu (4067 - wyświetleń)
- Autor MoniaMK Dodany 2012-06-04 16:26
Witam,
Moja córka posiada orzeczenie o niepełnosprawności z powodu opóźnienia psychomotorycznego, opóźnionej mowy czynnej i padaczki. W tamtym roku w listopadzie stawaliśmy na komisji w sprawie przedłużenia orzeczenia. Niedawno zwrócono mi uwagę że na orzeczeniu córka ma wpisane w postaci symboli chorobę psychiczna. Na poprzednim orzeczeniu były symbole dot. bezpośrednio jej choroby tym razem jest to zapewne błąd osoby która wypisywała to orzeczenie. Jest to już po terminie odwołania, nie przyszło mi do głowy szukać co oznaczają symbole na orzeczeniu jeśli to przedłużenie i nic w stanie dziecka się nie zmieniło. Dzwoniłam do kierownika w dziele spraw dot orzeczeń i pani potraktowała mnie strasznie powiedziała ze to moja wina powinnam sprawdzić na internecie i ją to nie interesuje czy mam dostęp czy nie a teraz muszę pisać pismo ze dziecku się pogorszyło i ponownie mam stawić sie z dzieckiem na komisji.
To chyba jakieś wielkie nieporozumienie. Błagam o pomoc, może powinnam się odwołać ?
dziękuje i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-06-04 18:42
Proszę napisać pismo z prośbą o sprawdzenie, czy w dokumentacji medycznej lekarza orzecznika faktycznie jest zapis na miano litery P. Kopie pisma z potwierdzeniem zatrzymać dla siebie. I nie tłumaczyć się w nim za wiele.
Być może jest to błąd urzędnika przy wypisywaniu orzeczenia, dlatego musi Pani być pewna jak to jest faktycznie.
Takich spraw nie załatwia się przez telefon, bo najczęściej kończą się odmownie.
Musi Pani być uparta i jeżeli kierownik działu odeśle z kwitkiem, iść do jego szefa.
Powodzenia.
Nadrzędny Autor MoniaMK Dodany 2012-06-04 18:53
Bardzo dziękuje. Jest to na pewno błąd przy wypisywaniu bo na komisji była tylko dokumentacja medyczna dziecka od neurologa.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / orzeczenie o niepełnosprawności bład w oznaczeniu (4067 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill