www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / jaka ulga (3820 - wyświetleń)
- Autor tkrajczynski@wp.pl Dodany 2012-06-20 17:11
mam znaczny stopień niepełnosprawności jak jest z biletami na MZK w Warszawie i co z biletem dla opiekuna ?pozdrawiam Tomasz
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-06-20 17:14
Panie Tomaszu:

Nie jestem specjalistą Integracji, ale mogę powiedzieć, że informacja o ulgach (i dokumentach, które należy ze sobą mieć w razie kontroli) jest tutaj: http://www.ztm.waw.pl/?c=142&l=1
Nadrzędny - Autor tkrajczynski@wp.pl Dodany 2012-06-20 17:24
no dzięki tylko to jest sprzed kilku lat na tym linku ,a jak jest teraz ?
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2012-06-20 17:35
Na pewno jest aktualne, gdyby było inaczej, zamieściliby nowe inforacje :-)
Jeżeli masz wątpliwości to skontaktuj się z nimi :-)
pozdrawiam
Nadrzędny Autor tkrajczynski@wp.pl Dodany 2012-06-20 17:39
dzięki  za informację ,ale sama wiesz że lepiej dwa razy sprawdzic ,żeby zaoszczędzic sobie nerwów i kłopotów,pozdrawiam Tomasz
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-06-21 16:47
Witam
Właśnie wróciłam z Wawy. Nasza stolica kiepska jest z informacją dla ON. w strefie pierwszej ZMK - autobus, tramwaje jeżdżę darmo dotyczy się to samo i opiekuna.
WDK - podobno można jeździć również darmo tak powiedział mi motorniczy natomiast w kiosku powiedziano mi że mam kupić bilet ze zniżką dla ON z powodu ruchu. Nie pamiętam kwoty jaką zapłaciłam.
Warunkiem dla kontrolera jest legitymacja z fotką czasem rządają orzeczenia ale z tym się nie spotkałam.
Strefa druga płacimy za bilet jak za PKP. W Wawie wyszło że mam zapłacić 2,40 , lub 2,60 nie pamiętam. Nie zbieram biletów.
Opiekunowie zawsze płacą grosze. Kupując bilety czy karnety zawsze należy pytać ponieważ może się zdażyć zmiana ceny biletów.

i pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor tkrajczynski@wp.pl Dodany 2012-06-21 17:13
dzięki za informację pozdrawiam Tomasz
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-06-21 18:23
:-)))))))
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-06-26 12:00
Aktualne ulgi i uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów komunikacją miejską w Warszawie znajdują się na stronie:
http://www.ztm.waw.pl/?c=142&l=1
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / jaka ulga (3820 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill