www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ogromna prośba do rodziców.. (3370 - wyświetleń)
Autor karolinauc7 Dodany 2012-06-22 10:50
Witam,
trafiłam na to forum z innego powodu. Piszę do Państwa ponieważ nie wiem za bardzo gdzie jeszcze mogłabym pójść i prosić o pomoc. Mianowicie jestem studentką V roku psychologii i prowadzę badanie na pracę magisterską dotyczącą rodziców dzieci autystycznych i upośledzonych. Badam zależność między stresem, religijnością w tych grupach. Od tygodni chodzę w Warszawie i proszę placówki jak i rodziców o chwilę czasu i chociażby zobaczenie na tą ankietę ale nie ma za dużo chętnych. Nie mam żalu ponieważ próbuję sobie wyobrazić jak ciężki to dla Państwa jest temat.
Gdyby się jednak Państwo zdecydowali przesyłam link w którym wszystko jest wyjaśnione i znajduje się ankieta.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
KarolinaUC

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGdtUHhQb0xCbk8ybTg1eVR4VmludEE6MQ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ogromna prośba do rodziców.. (3370 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill