www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie od orzeczenia lekarskiego ZUS (1751 - wyświetleń)
- Autor Krystyna 51 Dodany 2012-07-05 14:06
Witam
kilka dni temu byłam na komisji lekarskiej -ponownej--w sprawie otrzymania dalszej renty--choruje na kręgosłup i od 6 lat otrzymywałam rentę --caly ten czas leczyłam się wszelkie możliwe leczenie ,rehabilitacja --natomiast lata oczekiwania na operację--po 3,5 roku dostałam wezwanie na wizyte kwalifikacyjną i odmówiono mi operacji na czas kiedy wynormuje się hormon tarczycy-mam niedoczynnośc tarczycy--w miedzy czasie od innego lekarza neurochirurga otrzymałam rowniez skier..do innego szpitala na operację kręgosłupa --jestem zapisana na liście oczekujących....teraz mam dwa skierowania do dwóch innych szpitali...
Pani orzecznik stwierdziła ,ze jestem zdolna do pracy i cofnęła mi rentę....nie mogę sie zgodzić z tym orzeczeniem i składam odwołanie do ZUS--moje pytanie brzmi---czy na takiej komisji odwoławczej muszę być obecna ??--czy lekarze z komisji sami stwierdzają co następuje....jezeli ktoś wie to proszę o odp....pozdrawiam
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2012-07-05 14:09

>>czy na takiej komisji odwoławczej muszę być obecna ??


no oczywiscie ze musisz
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie od orzeczenia lekarskiego ZUS (1751 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill