www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie a pogorszenie stanu zdrowia (1791 - wyświetleń)
- Autor kasiek123 Dodany 2012-07-19 08:04
Mam pytanie odnośnie pogorszenia stanu zdrowia  kiedy doszły inne choroby współistniejące do tej głównej z  powodu ktorej mam juz orzeczenie  o niepełnosprawności.Na jakiej zasadzie  to się odbywa? Czy muszę czekać  do daty     do której mam przyznane wcześniejsze  orzeczenie  i wtedy  skladac ponownie wniosek? Czy tez mogę wcześniej A jesli mogę ju zteraz   czy  musze przedkładać i zbierac  cala dokumentacje odnośnie  choroby na ktora zostało mi przyznane orzeczenie  ? czy tez tylko dokumentacje w związku z nowymi dolegliwościami?
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-07-19 09:22
Jeśli wystąpiły dodatkowe choroby które pogarszają stan zdrowia i dodatkowo utrudniają funkcjonowanie to można wystąpić o nowe orzeczenie przed upływem ważności poprzedniego.
Trzeba będzie przygotować dokumentacje odnośnie stanu zdrowia uwzględniająca stare i nowe schorzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie a pogorszenie stanu zdrowia (1791 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill