www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / wymiana doswiadczen (9018 - wyświetleń)
- Autor Browar Dodany 2007-03-16 09:15
Hejjjjjjjjjjjjj!!!! Nawiąże kontakt z osobami po amputacji nóg na wysowosci ud w celu wymiany doswiadczen . 

Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-03-19 09:41
Hm..co prawda jestem po amputacji k.dolnej, jednakże z wyłuszczeniem w stawie biodrowym
Nadrzędny - Autor Browar Dodany 2007-03-19 19:49
Miło mi za odpowiedz :-)
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-03-20 08:08
Z pewnoscią jest nas więcej :-) Czy słyszałeś coś nt. protezowni Pro-Bionica z Chorzowa? Co prawda znam ich stronę internetową, rozmawiałam tel. z ich przedsawicielem, jednak chciałabym nawiązać kontak z osobami mającymi protezy z tej protezowni.
Nadrzędny - Autor Browar Dodany 2007-03-20 12:46
Witam.
Przykro mi  , ale nie miałem okazji zapoznac się z ofertą tej protezowni (Pro-Bionica).
Moje dotychczasowe doswiadczenie to protezownie z Poznania i tak prawde mówiąc nie widze znacznych zmian w opretozowaniu (oczywiscie nie mam na mysli bajerów jakie serwują zagraniczne firmmy). Podstawowa czesc protezy to mojim zdaniem  dobrze dopasowany lej , reszta to zwykła mechanika połocząna z hydrauliką i elektroniką. Chodziłem na protezach z poznanskiej protezowni panstwowej przez 30-sci pare lat i nie wiedziałem co oznacza serwis protez, przez te lata celem było zycie, praca,dochodzenie do celu.Dwa lata temu po namowie dzieci dałem sie namówic na nowe zbajerzone protezy . Efekt jest taki ze zyje teraz dla protez, ciągłe serwisy,  wymiany elementów protez . i td............ O NIE!!! TO NIE JEST ZYCIE..  Moja recepta ,to prosta proteza mechaniczna z komfortowym lejem ( jesli mozna mówic tu o komforcie :-)), z  która poradzi sobie uzytkownik lub jego najblizsi oraz bardzo dobra rehabililacja i czynne uczestnictwo w zyciu. Jednakze nie ma złego co by nie wyszło na "dobre" ..jestem teraz z Wami na forum
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-03-20 13:03
Dziękuje za odpowiedz. Moje dotychczasowe protezy były wykonywane w Konstancinie i Poznaniu. Pro-Bionica powstała niedawno, mają tańsze protezy, co nie znaczy wcale ze lepsze, ale wiecie, grosz do grosza i "pół kosza". Z szefem planujemy w kwietniu się tam przejechać, chcemy zobaczyć jak to wszystko wygląda, jak odbywa się produkcja. Normalne jest, że dla czegoś "nowego i tańszego" jest się podejrzliwym, więc dopóki nie zobaczę ;-) to i nie uwierzę ;-)
Nadrzędny - Autor cuba33 Dodany 2007-05-16 12:02
witaj.Ja mam amputowaną nogę powyżej kolana.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-05-17 07:58
a ja z wyłuszczeniem :-)
Nadrzędny Autor Grazyna Dodany 2007-05-23 12:26
Czy jesteś ten browar------ z iponu????????
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-12-11 12:06
Witam a mpd moze być.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-17 10:46
chyba raczej nie, w poście jest napisane że poszukuje osób po amputacji
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / wymiana doswiadczen (9018 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill