www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / trudne zachowania dzieci upoś (3919 - wyświetleń)
- Autor kingulla Dodany 2012-08-01 19:19
witam jestem mama chlopca 16letniego z uposledzeniem w stopniu znacznym z trudnymi ,agresywnymi zachowaniami i nie moge znalezc placowki w ktorej chociaz kilka godz dziennie w czasie wakacji moglby pobyc. Mieszkamy w Krakowie. Dzis spotkalo mnie totalne rozczarowanie gdyz od dzis na 2 tyg mial zalatwiony w śds pobyt dzienny i okazalo sie ze po paru godzinach musialam syna odebrac gdyz przez swoje zle zachowanie dezorganizowal zajecia innych uczestnikow-takie slowa uslyszalam. To jest szok dla mnie i pytam sie gdzie ta pomoc ktora oferuja rozne fundacje i śds. Gdyby ktos moglby mi cos poradzic i podac jakies namiary na placowki gdzie sobie radza z trudnymi zachowaniami to bede wdzieczna bo jakbym miala spokojne  dziecko to nie szukalabym pomocy bo poradzilabym sobie sama . pozdrawiam
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-08-01 20:50
Dokładnie!!!
Nie wiem nic na temat, o którym piszesz ale wkurza mnie, że placówka do tego stworzona i ludzie teoretycznie bioracy pieniądze za zajmowanie się takimi dziećmi wymagają dzieci zdrowych! To niech taka pinda zmieni zawód - przepraszam za słowa :-)
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Nadrzędny Autor romek806 Dodany 2012-08-26 16:45
Jestem ojcem Michała (25)l i mam taki sam problem żadna placówka ku temu stworzona nie pomaga a wręcz kłody pod nogi już nie wiem co robić i do kogo się zwrócić lekarze tylko eksperymentują z lekami a agresja jak była tak jest to już bardzo silny młody człowiek i do tego bardzo agresywny ,po tylu latach starań się o pomoc instytucje powołane do pomocy ludziom o takich problemach nie wiele zrobiły moim zdanie czekają na naprawde niechybną tragedię wówczas będą zajmowały stanowisko o jakże wielkim zaangażowaniu tak naprawdę to już brak mi słów pozdrawiam i chyba nic więcej nam nie pozostaje jak przysłowiowa nadzieja       romek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / trudne zachowania dzieci upoś (3919 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill