www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca (Strona 2) (41140 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-04-17 13:30
ulena, piszesz tak, jak gdyby ktoś zgarniał do kupy Polaków z orzeczeniem, wsadzał na samochód i wiózł tam, gdzie sobie nie życzą. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. To jest oferta - skorzystają z niej Ci, którzy chcą i czują się na siłach. Cóż tu jest niemoralnego???
W wielu zawodach, także wśród sprawnych jest tak, że gdzieś w Europie płacą Polakom, bo tubylcy pewnych prac wykonywać nie chcą/nie potrafią. A my w Polsce to co - Ukraińców i innych Chińczyków nie zatrudniamy w ten sam sposób...? I jaka jest różnica?

Najpierw uznajecie (soory, ale Wy, nie ja), że nie oferuje się pracy niepełnosprawnym. Ale zaraz potem uznajecie za niemoralne propozycje pracy dla niepełnosprawnych... Pogubić się można.
I czemu już kpisz ze zdjęć, skoro nie skonfrontowałaś tego z rzeczywistością? Byłaś i wiesz, że te zdjęcia kłamią?
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-04-17 14:06
Oj, ale się narobiło.Tak, jak napisałam powyżej i zdania nie zmienię. A tak dla Twojej wiadomości to ja osobiście jako ON od 15 lat, pozostawałam bez pracy około półtora miesiąca, kiedy to przebywałam w szpitalach lub rehabilitowałam się. Nie dziel ludzi na "JA"  i reszta forumowiczów czytaj "nierobów" i "nieudaczników", nie potrafiących sobie w życiu poradzić.Od 20 lat utrzymuję sama trzyosobową rodzinę, z różnymi skutkami, ale na brak chleba i książek nigdy w moim domu nie narzekano. Staram się spoglądać trochę dalej niż czubek własnego nosa, dlatego nie podobają mi się takie oferty "pracy". Ot i wszystko. A realia rynku pracy w Niemczech znam i dlatego wyraziłam swoją opinię.
Nadrzędny - Autor orszulka Dodany 2013-04-23 09:19
W dobie internetu można szukać pracy zdalnej. Może nie zarobi się tyle ile normalnie ale każdy grosz jest ważny.

Fotografia ślubna Rzeszów, Katowice.
Nadrzędny Autor pawelos Dodany 2014-12-02 19:30
A nauka fotografii? gdzie najlepiej taką odbyć ? gdzie szukać? próbowałem poszperać i wyszukać czegoś w swojej okolicy bezskutecznie.. ale za to znalazłem taki kurs multimedialny http://strefakursow.pl/kursy/fotografia.html jak myślicie nada się? myślałem o takiej dodatkowej pracy i dorabianiu sobie jako fotograf.
Nadrzędny Autor barnaba2 Dodany 2013-04-27 06:25
nie martw się Ula i nie bierz tego na serio co piszą, nie raz takie pierdołki są ważne dlatego dobrze jest wyrazić swoją opinię.
Nadrzędny Autor Krystyna44 Dodany 2016-11-15 21:24
Praca zdalna dla rekrutera http://www.praca4u.net/rekruter-praca-zdalna-id406879.html oferta z Wrocławia http://www.praca4u.net/praca-zdalna-branza-nieruchomosci-id371247.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca (Strona 2) (41140 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill