www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Grupa Sportowa Częstochowa (6616 - wyświetleń)
- Autor Glonson Dodany 2012-08-26 14:08
Witam serdecznie, nazywam się Rafał i jestem fizjoterapeuta. Chciałbym stworzyć w Częstochowie grupę/drużynę osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach na wzór grup Katowickich. Wiem że w Częstochowie nie ma możliwości sportowych dla osób niepełnosprawnych dlatego wychodzę z tą propozycją. Jeśli zbierzemy grupę min. 10 osób jestem w stanie wszystko zorganizować. Zajęcia mogą odbywać się w soboty, będą bezpłatne. Grupa może może preferować np; tylko koszykówkę ale mogę poprowadzić inne zajęcia sportowe lub ogólnorozwojowe z piłką. Wszystkich chętnych z Częstochowy i okolic zachęcam do kontaktu ze mną na forum lub mailowo.
                                                 

                                                                                                                                                                  pozdrawiam Rafał
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-26 15:40
O maaaaaatko!!!! Przesadziłeś!!!! Czy myślisz, że my czytać nie potrarfimy??? To znaczy, że nie masz pojęcia o o.n. i Twoje ogłoszenie nic nie jest warte! przegiołeś niestety :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-08-30 10:45
REA, skąd wiesz, że pan Rafał się nie zna na sprawach osób niepełnosprawnych, sprawdziłaś???
Bo jest osobą pełnosprawną???
Ja znam osoby pełnosprawne, znające problemy osób niepełnosprawnych lepiej niż sami niepełnosprawni...
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-08-30 19:19 Zmieniony 2012-08-30 19:22
Gdzie ja napisałam norbi, że

>pan Rafał się nie zna na sprawach osób niepełnosprawnych,<


Napisałam, że nie zna O.N., bo nie wie, że potrafią czytać i wszystko wyszperać, zwłaszcza jak coś im się "należy" :-) Chodziło o wklejanie wszędzie tego samego ogłoszenia.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-08-30 10:23
Najpierw trzeba zmienić samorząd w Częstochowie, później dostosować wszystkie obiekty użyteczności publicznej a zwłaszcza te sportowe do wymogów osób niepełnosprawnych... A dopiero potem można myśleć o stworzeniu grupy / drużyny sportowej składającej się z osób jeżdżących na wózkach...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-30 19:24
Jesteś z Częstochowy, że tak krytykujesz ich samorząd?
Tam są ważniejsze potrzeby, np. szpitale :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-08-30 21:56
Jestem częstym bywalcem i zauważam takie sprawy jak bariery budowlane, gdyż mam problem z poruszaniem się, a to wystarcza, aby krytykować... Ponieważ Polsce zbyt niewiele robi w tym kierunku, a to co już zostało zrobione, to albo za mało, albo źle...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Grupa Sportowa Częstochowa (6616 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill