www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Podanie do pracodawcy o uznanie orzeczenia (3120 - wyświetleń)
- Autor lena8 Dodany 2007-03-20 18:43
Witam,
czy ktoś z Was jest w posiadaniu podania jakie należy złożyć do pracodawcy aby uznał moje orzeczenie o niepełnosprawności? Bardzo mi na tym zależy gdyż uprawnienia jakie są z orzeczenia o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności pozwalają mi na np. wcześniejsze opuszczenia zakładu pracy. Mam jednak problem ze sformułowaniem podania...które muszę złożyć. Proszę Was o pomoc. Jeśli ktoś zna się na rzecz bądź ma podanie na kompie byłabym wdzięczna:) Mail: carpediem9@o2.pl
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2007-03-22 22:58
No coś Ty - jakie podanie? Po prostu przedstawiasz pracodawcy zaświadczenie i już. On powinien od tego momentu znać i przestrzegać obowiązków i praw z tym związanych. Nie musisz od razu żądać, bynajmniej - ale i prosić na piśmie tym bardziej.
Czy może chodzi o sytuację, kiedy nabyłaś niepełnosprawość, będąc już zatrudnioną? To też nic nie zmienia. Zanosisz zaświadczenie, opinię lekarza medycyny pracy ze wskazaniami lub przeciwskazaniami i to chyba wszystko.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Podanie do pracodawcy o uznanie orzeczenia (3120 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill