www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dyskusje po zachodzie słońca : tematy dnia (Strona 15) (157269 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-07-19 10:18
Pogoda Nas nie rozpieszcza. Obfite opady deszczu powodują zalewanie wielu terenów. Kilkanaście planów turystycznych jest zniweczone. w górach pozamykane szlaki.
Dotychczas męczyła nas susza , teraz od tygodnia ulewne deszcze.
Jakoś dziwnie to wygląda.
Czy kiedyś nie byliśmy o takich zjawiskach informowani, czy ich nie było?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-07-19 16:47

>Czy kiedyś nie byliśmy o takich zjawiskach informowani, czy ich nie było? <

Były, zawsze były,- takie zjawiska powtarzają się w miarę cyklicznie. Niedaleko mnie jest taki spory pusty teren ( łąki), które w cyklach 15-20 lat są całkowicie zalewane przez niewielką rzeczkę. Do tej pory nic się tam nie działo, a teraz deweloperzy zaczęli budować tam domy. Biedni Ci co kupią te mieszkania i pewnego dnia w mieszkaniach na parterze potop będzie. Tu fotki co ta mała rzeczka potrafi zrobić:

>http://www.czas1pora2.fora.pl/viewimage.php?i=2057<

Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-07-19 17:13
Ci z Gdyni, Sopotu i tak kupią ;-) Do tego będą sobie chwalić. 20l. to sporo ;-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-08-08 12:58
Wczoraj nasi sportowcy mieli dobry dzień Kwiatek wygrał etap Tour de Polonge , w tej chwili do mety 112 km a on będzie bronił żółtej koszulki lidera. Na czele ucieczka siedmiu kolarzy z przewagą tylko ok 2 min.
A w lekkiej atletyce w kuli i młocie  dwa złote i dwa srebrne medale w ME
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-08-08 16:08
Dzisiaj Kwiatek dołożył drugie zwycięstwo po emocjonującym długim finiszu i obronił żółtą koszulkę , którą powinien utrzymać do końca  Tour-u.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-02-18 19:54
Czy osoby ON mogą chodzić do teatru?
Dzisiaj możecie obejrzeć sztukę "Chory z urojenia".
Spektakl z teatru w Krakowie.3
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-02-19 22:18
No cóż. Sztuka nigogo nie interesuje. Pewnie to te bariery ON?
To dzisiaj możecie zobaczyć super księżyc.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-02-20 10:48
Pewnie nie wszystkim on- om się chce wyjść z domu . Z tym jest trochę roboty,by się przebrać, wypachnić i dotrzeć do teatru . Taryfa kosztuje, auobusem nie wszędzie dojedziesz to zostaje wizualizacja ;-) . Wyszedłem wczoraj na miasto i zobaczyłem księżyc w poświacie . Nie musiałem wychodzić, by go zobaczyć, ale ubrałem się i mimo, że tak bardzo mi się nie chciało wyjść , żona mnie wyciągnęła dwoma parami koni ;-).Fajnie, że dałem się namówić na wyjście .Żona pomogła mi w ubieraniu na cebulkę . Sam zdążył bym raczej na wschód słońca ;-) . Wpakowałem d..ę w wózek i wyjechałem między ludzi . Jestem zwierzęciem stadnym i lubię przebywać tam gdzie mogę ich widzieć, czuć, słyszeć . Nie przeszkadzają mi ich poglądy, wiara czy preferencje . Przeszkadza mi brak szacunku do drugiej osoby. Kłamstwa, które często powtarzane wielu uznaje za prawdę i budowanie na tym pomników . Pozdrawiam dejavu amalian :-). A Tobie co przeszkadza ?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-02-20 14:33

> Jestem zwierzęciem stadnym i lubię przebywać tam gdzie mogę ich widzieć, czuć, słyszeć .

Też kocham gwar i 'defilady' przechodzących ludzi, gdy siedzę w ogródku kawiarnianym na przykład. Miałabym tylko zastrzeżenie do 'czucia'. Wczoraj byłam na pewnym zebraniu, ludzi skądinąd zacnych, ale musiałam się przesiąść, bo  wiele mogę wytrzymać, ale nie zapach potu. Tyle w nawiązaniu do czucia. ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-02-20 14:57
Jest ryzyko, ale ... . Mówią, że swojego zapachu trudno jest wyczuć . Ale nie wiem dlaczego ktoś nie kupi coś zapachowego- może być choinka;) . Na wszelki wypadek  nosić w kieszeni ;-) żeby pachnieć nie śmierdzieć . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-02-20 16:13
My sobie możemy żartować, ale to jest rzeczywisty problem, a pokaż mi odważnego, kto powie komuś prosto w oczy, żeby sobie kupił dezodorant. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-02-20 16:21
Jak śmierdzi i na to zamiast się umyć wyleje jakieś "pachnidło", to dopiero będzie smród.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-02-20 20:05
Masz nie tylko 100% racji ale 200, 300 i 1000 % LUDZIE, MYJCIE SIĘ CO NDZIEŃ!
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-02-25 05:03 Zmieniony 2019-02-25 05:07

> żona mnie wyciągnęła dwoma parami koni ;-).Fajnie, że dałem się namówić na wyjście

Pozdro dla małżonki :-)

Co mi przeszkadza?
;-)
Chmury gdy wychodzę zobaczyć księżyc .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-02-25 12:57
Nie chce być skazany na wizualizację i myślenie tylko o niebie ;-)  . Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam :-).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dyskusje po zachodzie słońca : tematy dnia (Strona 15) (157269 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona