www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Języki Obce na studiach (2086 - wyświetleń)
- Autor tomcio Dodany 2007-03-30 14:58
Witam was bardzo serdecznie. Mam takie pytanie i nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi właściwej do końca, mianowicie: jestem studentem na 1 roku ekonomi w trybie niestacjonarnym mam 2 jezyki obce Angielski i Niemiecki z powodu mojego ubytku słuchu 80% i 79% w obustronnie mam ogromne problemy z nauka tych języków czy mam prawo być zwolnionym choc z 1 jezyka obcego?????  czy nie   z góry dziękuje za odpowiedż i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Chiara Dodany 2007-04-09 20:36
Myślę , ze powinnieneś się zgłosić do prorektora do spraw nauki na uczelni lub dziekana ds nauki na swoim wydziale ekonomii i powiedziec mu o swoim problemie - gdzie masz sie zglosic i jakie formalnosci zalatwic aby cie zwolniono choc z jednego jezyka lub obnizono wymagania edukacyjne z jezykow obcych. Mysle ze raczej nie zwolnią cię z nauki jezykow obcych ale obniza ci wymagania edukacyjne tzn bedziesz mial mniej do nauki na zaliczenia kolokwia itd - bedziesz mial pewnie wszystkie testy i zaliczenia pisane tylko i wylacznie pod ciebie, zebys mógł zaliczyc te przedmioty.
Nadrzędny Autor tomcio Dodany 2007-04-10 15:46
dzięki za radę, bo widzę ze od Centrum Porady Informacyjnego nić się nie dowiem . Widać ze lekceważą tutaj niektóre pytania i prośby.To zle o nich świadczy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Języki Obce na studiach (2086 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill