www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Po wypadku lotniczym (3839 - wyświetleń)
- Autor mqy1 Dodany 2013-02-14 16:34
Witam wszystkich!
Jestem po skomplikowanym wypadku o charakterze lotniczym i nie bardzo potrafię znaleźć sie w świecie ludzi sprawnych. Wypadek był w roku 2009 więc upłynęło już wiele czasu żeby się przystosować do życia jako niepełnosprawny. Mam kategorię "znaczny" i oczywiście jestem na rencie z tytułu niezdolności do pracy. Na dzień dzisiejszy nie pracuję i nic nie przemawia za tym żebym mógł w niedługim czasie podjąć jakąś pracę. mam ograniczenia w poruszaniu sie ale mógłbym pracować w marketingu gdzie nie jest wymagane poruszanie się. Mam dużo wolnego czasu a także stały dostęp do Internetu więc teoretycznie mógłbym pracować. Mam tez doświadczenie w sprzedaży np. maszyn spożywczych oraz wiem jak prowadzić taką sprzedaż nie tylko w odniesieniu do maszyn.Wszystkich których interesuje mój przypadek zapraszam na mojego bloga w którym wszystko jest opisane i dołączone zdjęcia.
LINK:http://malelotnictwo-paraplany.blogspot.com
Nie ukrywam że bardzo oczekuje pomocy od ludzi którzy chcą w jakimś stopniu pomóc ludziom niepełnosprawnym którzy jednak kiedyś aktywnie żyli i pracowali.
Krystian
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-02-15 08:54
Posłałem informacje na priva
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Po wypadku lotniczym (3839 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill