www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 2) (192905 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 10:58
DOBRZE ZE CIE CISNĄ BO SIE PILNUJESZ.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-20 09:14
To chyba dobrze. I oznacza że twoje wypowiedzi są naturalne. Wszystko zależy od stosunku ;-)  tych przeciwników do zwolenników.  Gdy tych pierwszych jest wiecej,  to wtedy trzeba pomyśleć .
Pomyśleć, zapytać uzgodnić może zmienić , zwryfikować bo nie zawsze większość ma rację np. To że najwiecej much siada na kupie nie oznacza że kupa jest dobra :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-20 16:54
ale w kupie siła i w kupie raźniej.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-20 17:00
-powiedziała mucha
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-20 17:01
Joanna Mucha?:-))))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-20 17:05
gdy szukała współodpowiedzialnośći za stadion narodowy
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-21 17:04
lepiej brzmi "Basen Narodowy"... :-) :-p
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-21 19:13
Bylo dwóch odważnych , którzy w nim pływali ;-)  Na szczęście dla naszego prawa wymiar sprawiedliwości (absurdalności) odpuścił
;-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-21 22:47
Przynajmniej choc kibice wiedzieli za co płacili.;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 02:22 Zmieniony 2013-02-22 02:33
Umiliło im to okres oczekiwania  i osłodziło decyzję o meczu odwołania :-)
A Ty pamiętaj że Zygfryt już nie chce od Ciebie prezentu bo nie lubi alkoholu.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-02-22 09:14
Waldus wymysliłes nowa zabawe wchodze w to.!:-p
Dariusz dostał w prezencie duuuzy kubeł lodów.:-))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 09:48
Lodem powiało od prezntów Dariusza które nam sprezentował w ciągu 10 minut w 10 watkach z których może dwa zawierały jakiś sens.
Wniosek: Dariuszowi zależy na ilości nie na jakości dlatego brakuje w nich wiekszej wartości i jakości :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-22 10:43
Zabawy Waldusia ciąg dalszy.:-)

Pewien Zbysław oglądał ulubiony serial popijając wino "Dno".
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 10:53
Denna to zabawa  Zbysława aby czytać wasz nedzny serial nie pomoże nawet beczka wina aby uznać to za dobrą zabawę. :-)
ale to Twoj wybór co cię bawi. Ja na Twoim miejscu pograłbym z dzieckiem w chńczyka.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-22 10:56
Przeciez sam ta zabawe wymysliłes dzisiaj,grubo po północy,teraz mowisz ze jest zła?Uuu trafił ci sie zonk.:-))))))
Waldus nie jestes na moim miejscu na szczęście.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 11:11
To Ty nazwałeś zabawą coś co nią nie jest.
Upss - nie znamy swoich "miejsc" tylko dlatego możemy tak określać miejsce innego
Na szczęście ja nie czytałbym bajeczki dziecku, mając doskonałą wiedzę że nie jest ona dla dzieci.
:-)
Miłego dnia.
Ps:
Jesli chcesz wiedzieć gdzie i kiedy powstała ta zabawa jak to określasz, to poczytaj z uwagą wątek "Sylwestrowo - Barbórkowy. Miłej lektury
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-22 11:23
Jak dzieci,jak dzieci nawet nie w pierwszej klasie a przedszkolaki maluszki,co to kłócą sie o kredke gdy 5 lezy obok,tak Wy o zabawy,cepy i posty.Gdybym była złośliwa to poradziłabym spojrzec w lustro.:-)

Easy,Walpoz skierował ta dygresje do mnie odnośnie zabaw,nietrudno sie domyśleć,ze jestem dla niego jak pchła(ja) dla kota(On).Niby wie,ze ona jest,niby ją nawet troszeczke akceptuje ale w morde jeża !-nigdy jej nie polubi a przy okazji "odda" komus .:-)
Nie znosi mnie i juz,ma prawo,a ja wole miec jednego swojego jawnego wroga,niż 5 niepewnych przyjaciół.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-02-22 11:43
Val cos w tym jest wyraznie Cie nie cierpi,dlaczego?Bos mądrzejsza i przenikliwsza???:-):-)Rea tez nie lubi i Staruszki .:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 11:47
Valkirio my (myślę ja) nie zachowujemy sie jak dzieci, nie pokazujemy sobie języka. Piszemy do siebie słowami  z pełną kulturą na jaką nas stać w temacie. Zauważ że ja odnoszę się do Easy z pełnym szacunkiem i go szanuję. A gdy się z czymś nie zgadzamy piszemy to może nie w spsób łagodny ale całkowicie poprawny.

Co do Ciebie to prawie dokładnie trafiłaś cyt"akceptuje ale w mordę jeża!nigdy jej nie polubi"   -jeśli nadal na złość bedzie zaśmiecała pierwszą stronę wpisów na forum bzdurnymi gierkami
Ps.
Pomysł z opisem miejsca był świetny, ale się nie przyjął i nadal zostało tylko szambo.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-22 11:59
Walpoz nie odniose sie do pierwszej części Twojej wypowiedzi,gdyz widze to inaczej,ale szanuje Twoje zdanie.

W tym konkretnym(i kazdym innym)przypadku bede niereformowalna,krnąbrna i leciuchno zgryźliwa,za co mam świadomość możesz mnie nie lubic.Masz takie prawo.Zwykle nie tańcze,nawet jak ktoś pięknie gra,sorki.Taka zielona małpa ze mnie.:-)

p.s.
nie przyjęło się,a szkoda,tak jak wiele innych zabaw,znaczy ludzi trudno przekonac do nowego,wiec albo sie akceptuje to i ich albo nie.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 12:13 Zmieniony 2013-02-22 12:17
Valkirio możesz widzieć to inaczej wszak jesteś kobietą. Myślę że Easy dokładnie wie do czego się odniosłem w moich wpisach (oczywiście jeśli jest mężczyzną)
;-)
Gdyby wszyscy ludzie byli jak Ty niereformowalna, to nadal do orania zaprzęgał by się drugi człowiek i nadal używalibyśmy drewnianego pługa.
A sądzę że Twoja postawa " zielonej małpy " nie służy rozwojowi tego forum , jak dumnie czasami się go nazywa -naszym ON forum.
Do ps.
Ja wybieram zdecydowanie NIE
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-22 12:25
Walpoz idąc Twoim tokiem myślenia-forumowym "zielonym małpą"niereformowalnym i myślącym inaczej-wstęp surowo wzbroniony na forum?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 12:42
Twój tok myślenia jest błedny i inny niż mój  , dlatego tak trudno Ci zawrócić z wybranej ścieżki, chodź doskonale wiesz że wybrałaś ślepą uliczkę.
Ale zielone małpy tak mają że gdy dosięgną banana przez otwór tak mały że nie wyjdzie przez niego zaciśnięta pięść to go i tak nie chcą puścić ;-) prędzej zdechnie z głodu.
;-);-);-)
A ja nie mogę im tego zabronić ale smutno mi gdy muszę patrzyć jak się męczą,  dlatego do drugiej ręki podaję im banana.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-22 12:54
Walpoz  myśląc nie tak samo,nie musi byc błędnie,mozesz sie zgadzac lub nie z moim zdaniem,ale chociaz spróbuj zrozumiec lub li tylko uszanowac.Nie kazdy musi byc wyznawca mądrości(nie podwazam!)Waldemara....prawda?Szanuje Cie jako człowieka,ktoremu o coś chodzi,nie przecze ,ze słusznie i gotowam pertraktowac(bo zdechne z głodu:-P,ale cos tez musi wyjsc od Ciebie,od obcych babanow nie wezme.:-)))

ps
jak śniegi stopnieja i słonko wyżej będzie weż pod ręke kogo tam masz;ŻONE,DZIECI,BABCIE...przejdz sie do ZOO ,koniecznie z bananami.:-)))Miłego dnia "kocie".:-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-23 02:08 Zmieniony 2013-02-23 02:10
Myśląc nie tak samo ,nie jest błędem gdy Ty myślisz o białym ja o czarnym.
Tylko wtedy mamy oboje rację.
Dobrze dam Ci banana ;-) chciaż twoje określenie jest zabawniejsze ;-)Proponuje abyś założyła wątek "lista obecności" to propozycja nazwy. Czy on się bedzie nazywał małpi gaj czy ogródek jordanowski, bez różnicy. (Walduś już się dosyć nazakładał)
Ale mam propozycję opisu.
Wątek dla ludzi którzy muszą choć jednym słowem dać znać że żyją.  Może to być słowo witam, pozdrawiam, albo nazwa miasta lub potrawy którą zjadłeś, może to być cokolwiek . Nam to wystarczy że żyjesz. Nie zawsze chce nam się cokolwiek pisać.  To napisz co lubisz albo odnieś się do ostatniej litery. Sądzę , że to każdego z piszących ucieszy. Taki przekaz jestem z Wami ,czytam .
Jeśli uważasz że to nie baban , to niech to bedzie ostatnia litera do Ciebie w tym temacie.  Pozdrawiam z Zoo;)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-23 10:35
Tak masz rację....nic tu po mnie.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-23 12:13
Lubisz prowokować.?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-23 12:51
Waldus jednak jestes cep,nie znasz wcale kobiet,wolisz je pouczac i nawracac niz rozumiec.Efekty widac gołym okiem.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-23 13:10
Czy my jesteśmy na forum sympatia.pl ? A Ty tu piszesz bo szukasz dziewczyny? A może mamy tu być czrującymi facetami?

Ps
A może znam i to doskonale?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-23 13:14
nie znasz,nie znasz
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-23 13:15 Zmieniony 2013-02-23 13:22
nie znasz.nie lubisz jak ktos ci wytyka błędy , nie umiesz przyznac sie do nich,chociaz wiesz ze je walisz jak krowa placki,Val tylko uzmysławia ci ze sie mylisz a ty dalej swoje,szacunku to ty do ludzi nie masz.PAMIETASZ ILE OSOB TU PISAŁO GDY WSZEDŁES?ILE PISZE DZISIAJ?To twoja zasługa,nie Staruszki bo ja mozna polubic,z Rea wystarczy nie dyskutowac i tez czasem ma dobre dni,ale ty jestes jak meteor rozpierdzieli wszystko..
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-23 13:33
easyrider...
A ty lubisz, gdy ci ktoś wytyka twoje błędy???
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-24 02:08
Kto komu uzmysławia to rzecz względna, 
Powiedz mi kto tu pisał gdy ja wszedłem. Bo ja pamietam Nachbara, Norbiego i Lidian. Z tych co nie pisze , hmmm może Lidian masz na myśli?
No to Easy potwierdzisz to?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-24 11:05 Zmieniony 2013-02-24 11:08
Była Basia,Ella,Jowita,Sonka,Siwek czasem,Marylka Brylka,Dobrochna,Staruszka,Walpoz,Valkiria,Paweł,Bober,Amalian,Kazoo....wymieniac dalej?I kto z nich pisze dzisiaj??
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-24 14:13
Wymieniłeś tych co nadal piszą;) Próbujesz wprowadzić innych w błąd? Dlaczego?
Kaazo, Amalian, Brylka Marylka, Paweł nie pamietam żebym z tymi osobami pisał. Może Amalian rok temu . Bober też znikneła na szczęście więcej niż rok temu (chyba za nią nie tęsknisz) to coś takigo jak Rea brrr. Wszyscy inni oprócz Basi piszą do tej pory. Nie każdy musi pisać codzienie. Przytoczę tu swój przykład:)- nie pisalem przez pół roku.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-25 00:47
WnK, nie przejmuj się, po prostu ci, co wymienił  easyriderek doszli do wniosku że tu nie mają nic do szukania...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-25 12:15
Nie dziw się że wracam po takim czasie do wpisu. Wiele  pozostało bez odpowiedzi. Po kilku dniech nieobecności takich komunikatów miałem ponad setkę ;-)
Jedyny sposób aby być na bieżąco t wcisnąć usuń komunikaty .

Wracając do tematu. Zastanawiam się co mogło przytrafić się nickom które już nie piszą? Mam nadzieje że stan ich zdrowia uległ poprawie, bo takie wyjaśnienie jest dla mnie dopuszczalnym argumentem. Ty pisałeś że masz kontakt z niektórymi z nich, to za Twoim pośrednictwem proszę przekaż im życzenia zdrowia odemnie, mimo że ich nie znam ale nigdy nie mów nigdy :-) nie znam z forum.
Może kiedyś gdzieś skrzyżowały się nasze ścieżki .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-25 18:40
Są tacy, którzy nie życzą sobie, aby ktokolwiek im przypominał o tym forum... Są i tacy, że choroba się pogłębiła i nie mają sił aby tu pisać... Są i tacy, którzy doszli do wniosku, że tu się olewa sprawy niepełnosprawnych pod przykrywką niesienia im pomocy... Więc nie dziw się, że przestali pisać...
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 02:19
Norbi, piszesz wiele o barierach. I dobrze, bo po prostu niektórzy projektańci nie zauważają problemu. Tylko ja się temu wcale nie dziwię.  Sam gdy byłem w Londynie ,nawet przez chwilę nie pomyślałem jak niepełnosprawni wsiadają do ichnych piętrusiów:) Może to było tak prosto rozwiązane że nie zauważyłem?
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-25 21:00
a ja się nie zastanawiam, wprawdzie kilka osób mi tutaj dogryzło, ale w innym dziale a są działy gdzie można "pogadać" np cała kawiarenka z szeroką tematyką ale są tacy którzy oczekują tylko porady czy konsultacji i więcej nic nie chcąod niedawna tu wchodzę ale przez ten króki okres przewinęło się kilku jednorazowych gości
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-26 02:25 Zmieniony 2013-03-26 02:28
Trolla mylisz kawiarenkę z forum ogólnym. Tam piszą ludzie o konkretnej sprawie. Wróćą gdy pojawi się nastepny kłopot, oczywiście pod warunkiem że ktoś im udzieli rozsądnej odpowiedzina ich pytanie, popartej przykładem lub paragrafem.
W kawiarence nie jest to przymus, aby pisać tylko poważnie. Tu powinien być większy luz, luz od szarości i trudności dnia codziennego
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-26 10:17
może nie każdy to rozróżnia, wiesz jak to bywa
może niektórzy traktują wszystko bardzo serio ?
człowiek jest tylko człowiekiem i jeden na chwilę się obrazi i obtrząśnie a drugi obrazi się na całkiem
wiesz że ludzie mają różne poczucie humoru, a co było z bajką ?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-22 12:37
Val Waldusia wystarczy tylko troche podpuscic a juz sie męczy i googluje,jeszcze tego nie zauwazylas,gdzie maja początek jego mądrości?
Jesli zas chodzi o gry i zabawy,wystarczy wejsc na duze forum chocby na Ipon i co tam gier prostych jak jego ulubiony chinczyk nie ma?Sa i to ile i jakie!Jak sie nie ma do czego przyczepic to i bierka przeszkodzi co dopiero pchełka.:-))))))Nie przejmuj sie Dziewczyno,przeciez jak chce miec wymarzone forum moze jes sobie założyć,Norbi pomozesz mu prawda?:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 12:44
Easy nie uciekaj od tematu i nie wypisuj bzdur których tu nie było ;-);-);-)

Zabolało?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-22 12:47
Val lepsze zielone małpy co wola isc swoja sciezka niz białe myszki co to sa i znikna rano.:-))

nie zabolało,wziąłem apap.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-22 12:53
Apap powiadasz? Koniecznie muszę sprawdzić w googlach co to jest;) 
A to zajmnie mi czas przynajmniej do północy. |5|
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-22 14:17
Apap do ustny i czopka.:-))
Jak widac po dzisiejszych czupurkowych postach z mądrym to i przemowic i pokłócić sie jest dobrze.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-23 00:40
Easy dzięki za pomoc ,no nie miałem chwili wolnej aby wygoglować .;-)
To doustne to kapuję ale czopka? Pewnie dlatego że zima /5/
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-22 14:48
Mam swoje, a jak WnK chce to może przyjść, zresztą wszyscy możecie przyjść, można pożartować, posłuchać dobrej muzyki, wszystko jest, można nawet dodawać filmy, zdjęcia, można także podyskutować o poważnych sprawach, prowadziłem, od nie dawna możliwość odsłuchu postu... iii... Mnie rybka kogo mam... byle się kręci, a ja mam zajęcie... no i moi przyjaciele adminowie...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-23 01:01
Norbuś dzieki za zaproszenie, ale ja naprawdę nie mam tak dużo wolnego czasu. Muszę go sobie zostawić na utrzymywanie kondycji, a wiadomo z wiekiem coraz trudniej. A przedewszystkim potrzebuję czasu na kontakty damsko męskie, które w życiu faceta powinny być na pierwszym miejscu, ale jak to bywa nie są.
Forum jest tylko wisienką, realne życie jest tortem. Czasami jakiś robak próbuje swoje REAlne problemy wciskać innym na tym forum, no ale nie każdy może być piekny , szcześliwy, bogaty i jednocześnie być "samarytanką" i obdzielać innych radami jak żyć ;-).
Ale wracając do tematu. Wszedłem na Twoje forum i jedno co mogłem powiedzieć to łał :-) Podziwiam wkład pracy jaki został włożony aby Twoje forum wyglądało jak wygląda.  Co prawda trafiłem też po linku od Ciebie w inne miejsce, a tam , byk ort. W watku rozpoczynającym. ! Co dla mnie jako robiącego błędy jest niedopuszczalne u moderatora.
Pozdrawiam /5/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 2) (192905 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill