www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 8) (192907 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-10-29 17:50

>więc poczekam na odpowiedz "wielokropka"<


Ok. Rozumiem i jestem też ciekawy co Kropek wymyśli/odpisze.........
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 20:17
spróbuje odpowiedzieć chronologicznie (zgodnie z wpisami i moją reakcją na przeczytany wpis.).

Norbi gdyś podał mi dwie cyfry i trafił to kolektura za dwie nie płaci nic ;(
w związku z tym traktujemy to nadal w formie zabawy.

kontynuując wpisy
WzK jest to logiczne , że Norbi nie mógł by mieć żadnych praw do wygranych ;-)) . Może tu zadziałała moja podświadomość (bo za dwie liczby nic się nie wygrywa) ;-) co nie oznacza ,że gdyby udało mi się trafić sześć cyfr ja  od siebie nie wyznaczył bym jakiegoś miliona w podziękowaniu .
Następnie wpis Golluma.
Nikt nie jest na moich usługach( pomijając jakiekolwiek wcześniejsze Wasze, nasze, animozje) .
Z odpowiedzi WzK - dziękuję za sympatię w imieniu swoim i Norbiego.
mogę tylko napisać ,że to wolne forum bo kraju bym w to nie mieszał
.
Z kolei- Gollum masz rację to wolny kraj, i każdy ma prawo pisać jak i wyrażać swoje zdanie   ( w tej chwili oglądam najbardziej idiotyczną reklamę jakiegoś produktu gdzie do reklamy wykorzystują odłos puszczania bąków- i to jest moje zdanie)
co do dalszej części nazwania kogoś hipokrytą -też wolno ale na tą chwilę musiałbym poczytać co to znaczy może Iota coś tu by wyjaśniła- powiem tak nic nie rozumiem w TEJ  kwestii.
Odpisuję tak szczegółowo bo poniżej wpisaliście ,że Was to interesuje.

Dodam tylko do tych odpowiedzi - bardzo mnie dziwi brak odpowiedzi Lidian na moje wcześniejsze pytania.
A uprzedzając ewentualne Wasze pytania - nie pracuję dla portalu, nawet go nie lubię- lubię tylko nasze forum
.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-29 22:22

>kolektura za dwie nie płaci nic<


Niby tak, za dwie nie płaci, ale gdybyś faktycznie tak trafił i w tych trafnych byłyby liczby podane przez Norbiego to bez tych dwóch liczb Ty nie niałbyś głównej wygranej - czyż nie?
Kij ma dwa końce więc... oczywiście, prawnie nic by się Norbiemu nie należało, ale uczciwie tak.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 00:17
Muszę to powtórzyć - z pewnością wyznaczył bym jakąś nagrodę dla Norbiego gdybym wykorzystał jego liczby(pomijam fakt ,że ich nie podał) pomijam również fakt ,że to wysyłający ponosi ryzyko i koszty opłat za kupon.
Gdyby wejść teoretycznie w rozważania, czy Norbi zwróciłby mi część kosztów wysłania kuponu z jego nie trafionymi liczbami?
Uczciwie powinien mi to zrekompensować ;-) tak?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 07:42
Odniosłem się do Twojego stwierdzenia o nie wypłacaniu nagrody przez totalizator za dwie cyfry.
Czytałem całą Twoją wypowiedź i nie musisz się powtarzać - nie do końca jak widać zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi.
Jeśli zaś chodzi o wspólne ponoszenie kosztów - tu się muszę nie zgodzić - nie umaiwaliście się na wspólną wysyłkę, to Ty poprosiłeś o podanie cyfr (oczywiście to czysto teoretyczne rozważania), a ewentualna nagroda dla "właściciela" cyfr pozostałaby również w Twojej dobrej woli - umowy nie ma, nie ma zobowiązań :-)
Z drugiej zaś strony nie wiem jak by wyglądało to prawnie - czy taka rozmowa na forum mogłaby posłużyć jako dowód i czy możńa by było domagać się części wygranej z powodu wykorzystania "moich" cyfr skreślając je na kuponie. Podejrzewam, że wynik zależny byłby od dobrej argumentacji adwokata :-)

Ja osobiście podając takie cyfry niegdy bym nie poprosił o jakiekolwiek zadośćuczynienie.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 08:22
;-)
pozostając dalej w teoretycznych rozważaniach.
Ktoś prosi Ciebie,mnie o wypełnienie kuponu podanymi cyframi i nadanie go w kolekturze bo on przykładowo jest np. w samolocie i nie może tego zrobić.
Jakie są możliwe kombinacje losu tego kuponu?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 09:27
To zupełnie inna sprawa. To ktoś prosi mnie, abym za niego wysłał jego kupon.
Tutaj to Ty prosisz jedynie o podanie dwóch cyfr, które mogą okazać się jednymi z wygranych :-)
To Ty wysyłasz własny kupon z cyframi o które poprosileś stawiasz cudze szczęśliwe cyfry, które stanowią część wylosowanej wygranej kombinacji cyfr. To Ty ponosisz ryzyko stawiania na szali cudzego szczęścia dla swoich korzyści :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 11:44
To już wyjaśnialiśmy we wcześniejszych wpisach.
Poniżej wpiszę ponownie sytuację którą podałem aby nie wyglądało na kontynuację bo to zupełnie nie to samo.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 19:31
Bardzo wszystkich przepraszam , że nie brałem udziału w bardzo ciekawej i interesującej dyskusji , ale ....... nie miałem dostępu do netu ;(

w tej chwili oglądam Galileo tylko nie wiem czy to powtórka czy aktualny program " program o niu skul" zabrali chyba wszystkim uczniom komórki
a tak ogólnie...... piecze mnie zgaga :-((((((( jak cholera.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-29 19:48
Moje liczby to13,50 i yyy 23.Jak podzielisz wygrana?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 20:55
Za te 23 dostaniesz premię buziaka, ale tylko w wypadku gdy trafisz  ;-)
To w którym losowaniu padnie 23 ?.
Oglądam teraz tv4 i troszkę jestem rozkojarzony , ale co z tym Sylwestrem?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-29 20:58
Jak to co? Będzie 31 grudnia.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 21:06
:-))) wreszcie coś rozumiem  :-)) znaczy się wiem że sylwester jest w ostatnim dniu grudnia.

ps. dacie mi obejrzeć spokojnie film ? jeszcze nigdy w weekend nie było tyle wpisów ;-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-29 21:26
Kiedyś analfabeci podpisywali się trzema x,ale żeby nachalnie oglądać?;-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 21:46
Nie oglądam nachalnie bo czytam wpisy :-) , a analfabeci podpisywali się  + nie iksem x
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-10-29 22:01
"złapcie go szybko, zabijcie powoli" ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-30 11:51
Wy prosicie kogoś, o wypełnienie kuponu podanymi cyframi i nadanie go w kolekturze bo Wy przykładowo jesteście np. w samolocie i nie możecie tego zrobić.
Jakie są możliwe kombinacje losu tego kuponu?

Przykładowo:
Kupon został wysłany, nic nie trafiliście oddajecie kasę za wysłanie.
Trafiliście np piątkę ale ten co wysyłał mówi wam ,ze nie zdążył wysłać.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-10-30 12:01
No i mu nie udowodnisz. Chyba, że Ci wcześniej powiedział, że wysłał. Tylko zawsze może powiedzieć, że mówił tak na odczepne, by Cię uspokoić, bo i tak myślał, że te numery nie padną i nie będzie się z czego tłumaczyć.
Jednym słowem kanał.
Na ślubie bratanka wszyscy zamiast kwiatów kupowali zakłady totolotka. Potem słyszałam na tarasie, jak jeden z gości stwierdził, że na wszelki wypadek zrobił zdjęcie numerów. Pewnie by nachodził wygranych o udział? :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-01 14:15
Jest jeszcze możliwa wersja, że kupon zaginął i nie wiadomo w jaki sposób np. kradzież portfela, nieuwaga, roztrzepanie ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-09 14:53
Lidian z Gollumem i Kobietka piją kawę w własnej kawiarence.Ostatnio się pomylili i wpisali tu parę wpisów.
Muszę się spytać lidian na pw czy czynna jest całą dobę :-)
Już im nie smakuje motyla Sylwka kawa?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-09 19:13 Zmieniony 2017-11-09 19:19

>Już im nie smakuje motyla Sylwka kawa? <


Raczej nie smakuje, od czasu gdy w jednym z wpisów Sylwek się ze mną zgodził. Został nawet obrażony przez nick "Kobietka" i nazwany "klakierem moderatora".
Teraz Sylwester jest dla nich "Beeee".
To ta sytuacja :

>- -/- Autor W z K Dodany 2017-10-27 13:01


Cokolwiek by nie napisać, to jedno trzeba przyznać: Od dłuższego czasu na forum jest spokój. "Urwało" się obrażanie czy inne dyskredytowanie innych uczestników.
Zatem widzę poprawę............ Brawo............ :-)
"Ważne są tylko dni których jeszcze nie znamy"
Odpowiedz Edytuj Usuń
Nadrzędny -/- Autor sylwester49 Dodany 2017-10-27 13:12
Byle było tak dalej,a będzie dobrze. <

Odpowiedź "Kobietki"

>- -/- Autor Kobietka Dodany 2017-10-28 12:42


WzK co w tym takiego superowego,że nie można dosadniej wyrazić swojej opinii,bo post zostanie bez uzasadnienia usunięty?Co w tym takiego fajnego, skoro nie można napisać,że np nie odpowiada mi twoja retoryka ,bo okrągłymi zdaniami odpowiedz,że jestem niekulturalna.Myslisz,że to takie fajne pisać posty pod sznureczek?Gdyby tak było od lipca do dzisiaj było by 5000napisanych postów a nie 500.Nic ci to nie mówi? I jeszcze to przepoczwarczenie po wielu latach pisania Sylwestra,wolałam tamtego,spokojnego wyważonego,a teraz jakby klakier moderatora.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-10 02:16
Niby tłumaczyła się ,ze chodziło jej o zamianę w motyla Sylwestra ale wiadomo że  przepoczwarczenie oznacza zamianę larwy w poczwarkę :-)
przyjąłem to za jej przejęzyczenie taką literówkę bo On faktycznie krąży nad tym forum jak motyl.
Nie chce mi się szukać ale doskonale pamiętam jak kiedyś Kobietka twierdziła, że przeanalizowała posty wstecz i gdy w=zetka i ja zaczęliśmy pisać, to forum zaczęło umierać  a  ja twierdzę, że wtedy forum ożyło i dyskusje były gorące czasami ogniste ale nikt nikogo ordynarnie nie obrażał oczywiście poza J11 ale wtedy nie protestowały bo nie ich obrażano. A analiza Kobietki była robiona pod dyktando wojtkak a ich wpisy potwierdzają to nadal.

Z tym spokojem na forum również ja się nie zgodziłem . Ale pomyślałem ,ze chodziło Ci o to że w ich postach złośliwości nie było (bo ich wpisów nie było ;-) a nie o wpisy J11 bo ona zawsze i tylko obrażać potrafiła.
Zastanowiłem się nad ich wpisami. I faktycznie powrócili aby warczeć a zgrywają niewiniątka nawet Norbi przez chwilę dał się do warczenia namówić na szczęście szybko przejrzał na oczy. i zapewne "szara eminencja" wojtekk za tym się ukrywa co potwierdził przez nieuwagę swoimi wpisami Gollum. A zaczęli warczeć bo gdy wszyscy uciekli z tego miejsca a My wróciliśmy na forum to forum zaczęło normalnieć.Wróciliśmy bo żal Nam tego miejsca które mogłoby być naprawdę wspaniałym forum) . I tego najbardziej znieść nie mogą.
Nie mogą też poprzeć J11 bo gdy Nas zabrakło ona zdążyła po obrażać też ich i dopiero teraz widzą jaka ona jest b.głupia.

Mam nadzieje ,że ponownie przeanalizują sobie swoje postępowanie i nie wrócą tylko po to aby robić kwas na forum ale aby rozmawiać o wszystkim w kulturalny, interesujący sposób, bez nieprawdziwych oskarżeń i wspólnymi siłami przywrócimy temu miejscu sens istnienia forum.
Bo doskonale wszyscy wiedzą ,że takie miejsce jest dla wielu ON bardzo potrzebne.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-21 20:11
Skomentowałem pod wpisem Szkoła Nova, coś na,  na Turystyce i rekreacji i zobaczcie co narobiłem :-)))
Modzie mnie zabiją
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-25 10:17
Witam Was w Dniu Pluszowego Misia ;-)  zachowała się komuś jego pluszowa przytulanka?
Zapewne Jola11 go ma, Ona takie dziecinne wpisy na forum wypisuje ;-)

Oczywiście jest to również Dzień bez Futra .
zapewne przerabiamy je wszyscy na pluszowe misie?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-25 10:51

>zachowała się komuś jego pluszowa przytulanka? <


Mój misiu się nie zachował. Był ciemno brązowy ze szklanymi oczkami, uszami, duży i twardy. Bo wypchany trocinami. Wtedy chyba jeszcze gąbki nie znali?
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-27 08:55
Rogal wyautowali Cię ,że już nie testujesz na Nas swoich statystycznych sensacji?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-12-01 12:49
Nie prowokujecie mnie do tego.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-01 12:58
Dlaczego nie?. Tak się wtedy żarliwie sprzeczaliśmy ;-) i przynajmniej więcej słów wpisywałeś niż teraz, trzy słowa jak kiedyś basia33 ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-12-01 15:49
Nie piszecie polprawd i nie mam czego prostowac.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2017-12-01 23:14
Prawdą nie zawsze opłacało szermować, a niektórzy mówią, że wraca stare...:-)
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-29 13:33
Może by tak coś wesołego tu zamieścić.
Zawsze to przyniesie trochę radości.
Zacznę tak , statystycznie wszystko idzie w dobrym kierunku.
Słupki przy każdej statystyce rosną i to powinno cieszyć.
Życie nabrało kolorów . Jest  żywa akcja. Są też gwałtowne zmiany
kierunków. Jest bal i picie koniaczku. Powiększa się szczęśliwość
samarytanki. Która ma znowuż z kim pogadać. To nic, ze jest nie tak
jak być powinno dla ogólnej szczęśliwości i radości.
Ważne że jest z kim wypić.
Oczywiście wirtualnie, bo przecież ustawa
o trzeźwości i przyzwoitość. To nic ,ze pijany rozmówca bełkocze coś bez sensu.
To nic, że piana wściekłości zalewa wszystko dookoła.
To nic że dookoła ruiny i zgliszcza. Ważne że ktoś chce, ma ochotę
na brudzia. A co tam, obetrze się rękawem pianę i już jest czysto
i przyjemnie. Ale jak już zdradziło się wszystkich przyjaciół i pozostały
tylko oszczercze usta, to ta lampka zamaże wszystko i znów będzie
jak dawniej. Bo najważniejsze to że samarytanka jest szczęśliwa .
A szczęście jest najważniejsze. Nawet jadowite i przekorne.

Bruno Kropek
;-)

Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-01 10:14
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-12-01 10:30
No to  srrruuuu... :D
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-12-01 11:17
:-) Gollum co Ty jadłeś. ?
Podobno można puszczać głośne ale żeby takie ;-)
wczoraj byłem na kebabie i surówka z cebulą, trochę się boję skorzystać z tego świątecznego dnia
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-12-09 21:42
Ten podpis mnie osobiście :-) rozwala
Uczmy się na cudzych błędach, bo sami wszystkich popelnić nie zdążymy.
To podpis świętującego  manio a był u nas dawno przy okazji kontrowersyjnego dla forumowiczów wpisu Marty asystentki masażu

Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-19 12:55
Miliony Polaków oddychają smogiem? Nic nie szkodzi.
Smog w Warszawie? Panika


Czy to wtedy jest dopiero problem i narasta do rangi alarmowej gdy dotyczy Warszawy?. Jakieś uprzywilejowywane ludziki tam mieszkają?
Nie wydaje się Wam ludziom mieszkającym poza Warszawą ,ze to zazwyczaj tak jest tak się dzieje. A warszawiacy nie mają takiego wrażenia?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-12-19 14:26
Bzdury wypisujesz! Chodzi o to gdzie akurat mieszkają "prominenci".
Nadrzędny Autor kropek111 Dodany 2018-01-15 20:46
robal się wygrzebał ;-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-12-21 08:46
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-12-22 00:07
Kropek, co to za dzień gorszący. Bierz raczej przykład z pani radnej w stroju służbowym. Aż oczy łzawią..:-) :-)
ta pani "bardzo ceni sobie anielskie przebrania, czego dowodem może być podobny strój, w którym zaprezentowała się podczas sesji Rady Miasta w styczniu 2016 roku."
Czuję się wręcz wzruszona dobrą, by nie powiedzieć anielską zmianą wśród niektórych radnych....

https://wiadomosci.wp.pl/wigilia-radnych-w-zielonej-gorze-na-spotkaniu-objawil-sie-nowy-aniolek-kaczynskiego-6200688043591809a?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-12-22 00:46 Zmieniony 2017-12-22 00:50
O retttttty ... ale szkaradne ... skrzydła ... janioły takich nie mają. Każda katechet -----  i tu mi się wyłączył komputer ;-) to może jednak mają takie?

te upadłe?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-01-22 18:32

>3. Prosimy wszystkich aktywnych Użytkowników w dziale Kawiarenka, którzy posługują się więcej niż jednym nickiem – o wybranie JEDNEJ nazwy Użytkownika i zgłoszenie jej w wiadomości prywatnej moderatorom do poniedziałku 22 stycznia do północy. W miarę możliwości technicznych będziemy usuwać kilka loginów jednej osoby. Jeśli ktoś nie zgłosi swojej nazwy Użytkownika – moderatorzy wybiorą sami jeden Nick.


  Przypomnę o obowiązującej regule na tym forum ogłoszonej  16.01.2018.

Ja swój nick  Kropek zgłosiłem jako obowiązujący. Przy okazji napisałem swoje uwagi mając pewność że moderatorzy je przeczytają ! skoro się zadeklarowali?
Do roboty zapominalscy ;-) Ktoś był szybszy?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-01-24 20:48 Zmieniony 2018-01-24 20:52
te IPXXX wyglądają groźnie ;-) ale to znak ,ze coś jednak dotarło do Moderacji

Brawo Admini za odwagę . Byłoby mniej widoczne przy Informacjach profilowych w części statystyka ale i tak dla mnie rewelacja te parę cyferek i xxx.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2018-01-24 21:06
Dziękuję za wiadomość

> 2018-01-19 14:18:  Moderator usunął posta. Powód: Złamany regulamin 4e / post jest z listopada ubiegłego roku - nie wliczamy go do "listy usuniętych postów"


Chociaż nie mam pojęcie co tam napisałem i w którym miejscu a i tak nie będę już tego loginu używał.
Ale usunięcie świadczy o czyszczeniu nawet dawnych wpisów. I bardzo dobrze po co ma być tu widoczny stary chlewik dla nowo-przybyłych. Właściwie to usunął bym nawet info o usunięciu. Chociaż parę jako przestroga mogłoby zostać :-)

Wpisuję się, ze starym logowaniem ostatni raz i tylko po to aby zaświadczyć  i samemu się przekonać o możliwości porównania IP.

Dziękuję Adminom za dotrzymywanie obietnic.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-01-31 08:48
Dziendobry Wam Dzieci Śmieci
Z okazji Dnia Przytulania
Zaczynam dzień od ściskania ;-)
Przytulam Was ON i ten gorszy sort nie ON też.
Mój żołądek zapytuje co na śniadanie zjesz.
Dobrego dnia
Wam życzę
w turystycznym pozdrowieniu a hooj
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-02 04:04
Dzisiaj mamy Dzień Pozytywnego Myślenia ale ważniejsze że dzisiaj jest  Dzień Świstaka
Tu możemy wróżyć czy zima jeszcze potrwa czy już będzie wiosna. a ja jako świstak wróże ,że zima jeszcze nam nabroi :-) A jakie są Wasze typowania?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-02-02 11:47
Hmmm..... Nie wiem jak u Was, ale u mnie świstak zobaczył dzisiaj swój cień.Jak to interpretować ?
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-02 11:55
:-) kurde  mój cień jako świstaka też widziałem a temperatura rano była 38 stopni F. Niby od razu zrobiło mi się cieplej ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-02-02 12:01
Że nie musi iść do okulisty.:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-02-02 17:13
Biedny/szczęśliwy (wybierz) świstak  :-) :-)) :-))) :-))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 8) (192907 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill