www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ulga prorodzinna osoby dorosłej niepełnosprawnej. (4867 - wyświetleń)
- Autor bifocal Dodany 2013-03-01 23:12
Witam,
Dowiedziałem od moich znajomych o ulgach prorodzinnej ale nie bardzo orientuję się w tym temacie że można odliczyć od podatku PIT.
Jak to wygląda w praktyce wg.przepisu ulgi prorodzinnej jako podatnik osoba niepełnosprawna dorosła pracująca i pobiera rentę socjalną oraz zasiłek pielęgnacyjny może skorzystać ulgi prorodzinnej czy tylko dotyczy rodziców mające dzieci i dorosłych niepełnosprawnych ?
Czy ktoś wie na temat o ulgach prorodzinnej ?
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-03-04 09:14
tu jest to ładnie wytłumaczone
http://www.podatki.biz/artykuly/podatki-2013-zmiany-w-pit-ulga-prorodzinna_12_19573.htm

z odpisu mogą skorzystać rodzice dorosłych osób niepełnosprawnych pobierajacych zasiłek (dodatek) pielęgnacyjny lub rentę socjalną,
Nadrzędny Autor bifocal Dodany 2013-03-09 21:00
Dzięki za informację ale ja niestety nie mogę skorzystać ulgi i nawet moja mama też nie może skorzystać takiej ulgi bo nie spełniamy wg przepisu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ulga prorodzinna osoby dorosłej niepełnosprawnej. (4867 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill