www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Mieszkanie komunalne!!! (2069 - wyświetleń)
- Autor Asia.Mi Dodany 2007-04-11 19:23
Witam!
Jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim, mam pierwszą grupą inwalidzką. Obecnie wynajmuję mieszkanie w Warszawie, ale wiadomo, że tak na dłuższą metę tak żyć się nie da, tym bardziej jak się ma rentę socjalną, a praca tylko tak dorywcza, bo jak na razie nie ma zbytnio ofert pracy. Dobrze, że mieszkam z narzeczonym (też niepełnosprawny) i razem jakoś dajemy radę.
Staramy się o mieszkanie komunalne co z tego wyjdzie zobaczymy, jednak głęboko wierzymy, ze nam się uda. Mamy rozpatrzony wniosek pozytywnie, ale niestety każą nam czekać kilka lat :-( W związku z tym mam pytanie czy może ktoś zna sposób albo wie jak tę procedurę przyśpieszyć?
Każda informacja będzie mi przydatna.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Kasia DM Dodany 2007-06-22 13:44
Zawsze można napisać kolejne podanie z prośbą o przyspieszenie oczywiście odpowiednio motywując
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Mieszkanie komunalne!!! (2069 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill