www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / prośba o pomoc w napisaniu odwołania (3232 - wyświetleń)
Autor macia23 Dodany 2013-04-01 22:38
Witam
Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc napisać odwołanie- skargę  na PCPR?? Sprawa jest trochę skomplikowana. Złożyłam wniosek o dofinansowanie do turnusu. Dostałam oczywiście odmowę ( w ciągu 5 lat dostałam dofinansowanie tylko raz i to w zeszłym roku) . I tu ciekawostka teraz. Dofinansowanie do turnusu dostaną tylko osoby ,które biorą udział w programie współfinansowanym przez EFS. Moje dziecko (9 lat - autyzm wczesnodziecięcy) siłą rzeczy nie kwalifikuje się do tego programu , który jest skierowany do osób w wieku aktywności zawodowej. Kontrola NIKu wykazała ,że tego typu praktyki (czyt.wyróżnienia) są niezgodne z prawem. http://www.nik.gov.pl/kontrole/wyniki-kontroli-nik/pobierz,lby~p_11_126_201203060803441331017424~id6~01,typ,k.pdf  .  Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / prośba o pomoc w napisaniu odwołania (3232 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill